Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 12.03.2016

A dzisiaj na inbie właśnie gadaliśmy o Wettinach oraz o gałęzi Weerland-Wettin.

Odp: Wieści z zagranicy - Ametyst Faradobus - 12.03.2016

Za drobną opłatą mogę spróbować przywołać Arkadiusza, już raz to robiliśmy, aby poznać wyniki wyborów.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 12.03.2016

To przywołuj. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Ametyst Faradobus - 13.03.2016

Ależ to są drogie rzeczy. Mimo to mogę pomyśleć o jakiejś nadzwyczajnej promocji.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 14.03.2016

U Nas atmosfera gorąca po wyborach, a tymczasem w Surmenii...

http://surmenia.eu/forum/viewthread.php?thread_id=2898&pid=40180#post_40173

Odp: Wieści z zagranicy - Alberto Carlos de Médici y Zep - 14.03.2016

Najpiękniejszy jest list pana archonta do jednego z braci, będących proszkami do prania. Pan archont w dwóch słowach podsumowuje całą sytuację.

Odp: Wieści z zagranicy - Daniel von Witt - 14.03.2016

Polecam nowy numer Tygodnika Luindorskiego, poruszającego także tematy bialeńskie:

[Obrazek: Numer-2-186x268.jpg]

(-) Daniel von Witt

Odp: Wieści z zagranicy - Piotr Pawel I - 14.03.2016

Z pewnym zaciekawieniem przeczytałem artykuł p. von Witta, ale widzę, że choroba zwana "przekonaniem o spiskowej teorii dziejów" opanowała i jego - szkoda, bo do tej pory bardzo ceniłem Pana artykuły, Panie von Witt!...

Odp: Wieści z zagranicy - Aleksandra Dostojewska - 14.03.2016

Prawda... Ogon (brudny i śmierdzący) zaczął merdać naszym rasowym labradorem.

Pani Dostojewska-Swarzewska wznosi się, jak widzę, na wyżyny erystyki. Gratuluję.

Odp: Wieści z zagranicy - Aleksandra Dostojewska - 14.03.2016

(14.03.2016, 12:00:23)Piotr Pawel I link napisał(a): Pani Dostojewska-Swarzewska wznosi się, jak widzę, na wyżyny erystyki. Gratuluję.

Magda Hasse wstydzi się dziś za Pana!
Niech napije się Wasza Wysokość herbaty z syropem KLONOWYM, skoro wcześniej pomagało to i teraz pomoże Wink .

Odp: Wieści z zagranicy - Ametyst Faradobus - 14.03.2016

(14.03.2016, 02:11:17)Alberto de Medici link napisał(a): Najpiękniejszy jest list pana archonta do jednego z braci, będących proszkami do prania. Pan archont w dwóch słowach podsumowuje całą sytuację.

https://www.youtube.com/watch?v=y3ATUhzWUkI

Odp: Wieści z zagranicy - Daniel von Witt - 14.03.2016

(14.03.2016, 10:40:33)Piotr Pawel I link napisał(a): Z pewnym zaciekawieniem przeczytałem artykuł p. von Witta, ale widzę, że choroba zwana "przekonaniem o spiskowej teorii dziejów" opanowała i jego - szkoda, bo do tej pory bardzo ceniłem Pana artykuły, Panie von Witt!...
Jesteśmy więc kwita, bo ja od zawsze niespecjalnie ceniłem artykuły Waszej Wysokości i Waszych klonów Smile

I na prawdę, proszę sobie darować wieczne wyzywanie od schorowanych demagogów itp., bo proszę mi wierzyć, większość osób, która się z Waszą Wysokością nie zgadza wcale nie jest głupia czy chora. Proszę ludzi nie etykietować, bo to umniejsza Waszemu autorytetowi. Dotyczy to każdego, nie tylko mnie.

(-) Daniel von Witt

Odp: Wieści z zagranicy - Fiodor Swirydiuk - 14.03.2016

Ja nie szanuję Piotra Pawła de Zayma i tych jego zagrywek. Teutońskie Kuce i to całe gówno nie chce mnie tutaj, bo mam swoje zdanie i chcę bronić ojczyzny!

Panie redaktorze von Witt, proszę się spodziewać polemiki. Krwawi sędziowie zbrodniczego reżimu nie pozwolą, by Sąd Ludowy był szkalowany za granicą.  >>D

(14.03.2016, 14:43:55)Alberto de Medici link napisał(a): Panie redaktorze von Witt, proszę się spodziewać polemiki. Krwawi sędziowie zbrodniczego reżimu nie pozwolą, by Sąd Ludowy był szkalowany za granicą.  >>D
Niestety, przyjmując takie głupie akty oskarżenia bez większych podstaw jest podstawą do szkalowania. xDD

Och, pan von Witt mnie zmartwił... Czy ja Pana wyzywam? Czy ja nazwałem Pana "schorowanym demagogiem"? Zadałem Panu w artykule proste pytanie. Właściwie to teraz mam dwa pytania. Pierwsze: czy ten Pana tekst to żart, czy Pan tak na serio? I drugie, jeśli jednak na serio, to prosze powiedzieć, po co miałbym chciec opanowac Bialenię?
Z jakiegoś, niejasnego dla mnie powodu, Pan mnie nie lubi. Trudno. Czemu jednak chce mi Pan przypisywać jakieś niecne zamiary? Z Pana artykułu to niestety wynika.
Pani Swarzewskiej-Dostojewskiej mogę powiedzieć tak: w mikronacjach o wiele bardziej niż w świecie realnym o człowieku mówią jego słowa. Nie wiem, ile Pani ma klonów ani też czyim Pani jest klonem - niespecjalnie mnie to obchodzi. Ja na szczęście nie mam żadnego klona, więc Pani mało śmieszne żarty niespecjalnie mnie przejmują.

Cytat:Niestety, przyjmując takie głupie akty oskarżenia bez większych podstaw jest podstawą do szkalowania. xDD

Okrutnik. Widocznie istniały podstawy do przyjęcia aktu oskarżenia, skoro sam oskarżony przyznał się (wprost) do jednego z zarzutów...

Zamknij się i wypad do Hasselandu!

Cytat:Zamknij się i wypad

Oto kultura Pana Posła Swirydiuka. Panie von Witt, Pan nazywa Posła Swirydiuka moim "przeciwnikiem politycznym". Naprawde Pan tak uważa? Czy Pan Swirydiuk w ogóle może być czyimkolwiek "przeciwnikiem politycznym"?