Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - Ametyst Faradobus - 09.05.2016

Musimy albo podjąć dodatkowe działania (nie tylko polityczne) bo padniemy jak Niderlandy. Koncepcja narzucenia obywatelom nakazu wyzbycia sie obywatelstw państw trzecich (wszystkich bez wyjątku) - albo oni (Rotria, MAW, Bialenia itd.) albo Skarland - wolę inne państwo to zrzekam się obywatelstwa skarlandzkiego (żeby nie było, że to nieludzkie itp. to obywatelstwo państw obcych będzie można zachować odpowiednio to argumentując) - zabieg może i okrutny ale odsieje kolekcjonerów obywatelstw a władzom skarlandzkim pozwoli na dostosowanie swoich działań pod obywateli, którzy będą chcieli działać.

Cóż za okrutnik. I tak im to nie wyjdzie na dobre, a tylko zaszkodzi Naszemu Przywódcy.

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 09.05.2016

Jeśli wprowadzą to w życie, to już nikt w Skarlandzie się do niczego nie odniesie.  ^^

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 09.05.2016

Skarland upada, a ja właśnie kończę butelkę wina.

Odp: Wieści z zagranicy - Thomas von Lisendorff - 09.05.2016

(09.05.2016, 20:47:24)Jan Lubomirski link napisał(a): Wyrzucił najlepszych zawodników i każe na obejmować reprezentację...

Ja budowałem tą Reprezentację od zera.  Wy nie potraficie?

Odp: Wieści z zagranicy - Eddard Noqtern - 09.05.2016

(09.05.2016, 21:20:36)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a): [quote author=Jan Lubomirski link=topic=575.msg48164#msg48164 date=1462819644]
Wyrzucił najlepszych zawodników i każe na obejmować reprezentację...

[/quote]
Wybudowałeś od zera i doszczętnie zniszczyłeś. Z tego wynika, że masz zerowe osiągnięcia... Tak się po prostu nie robi.

Wiem,  przeprosilem za to Prezydenta MUP podczas mojej rozmowy z Nim.  Tak zrobiłem to i bardzo tego żałuję ale czasu już nie cofnę. Dziwi mnie tylko fakt że nikt niechce spróbować zbudować drużyny tak jak ja to zrobiłem.

(09.05.2016, 21:18:21)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): Skarland upada, a ja właśnie kończę butelkę wina.

Wytrawnego?

(09.05.2016, 21:20:36)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a): [quote author=Jan Lubomirski link=topic=575.msg48164#msg48164 date=1462819644]
Wyrzucił najlepszych zawodników i każe na obejmować reprezentację...

[/quote]

A ja postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 09.05.2016

(09.05.2016, 21:27:48)Ametyst Faradobus link napisał(a): [quote author=Heinrich Hewret Wettin link=topic=575.msg48170#msg48170 date=1462821501]
Skarland upada, a ja właśnie kończę butelkę wina.

Wytrawnego?

[/quote]

Jakieś białe Martini, które dostałem.

Dawno nie piłem białego. Sad

A propos - Panie Prezydencie, Pan ma jeszcze u mnie w Hirschbergii winnicę.

Odp: Wieści z zagranicy - Alberto Carlos de Médici y Zep - 09.05.2016

O! Wybornie, czyli moja podróż po kilku urzędach zakończyła się sukcesem.

Odp: Wieści z zagranicy - Mikołaj Patryk Dostojewski - 09.05.2016

Abachazja ma już nowego trenera i delegata - jestem krok od objęcia reprezentacji i tylko czekam na zaakceptowanie informującej o tym wiadomości przez MUP-owską administrację.

Ooo...gratuluję ojcze odwagi.  Szacun dla Ciebie.

Odp: Wieści z zagranicy - Fiodor Swirydiuk - 09.05.2016

[member=99]Alberto de Medici[/member] Dawaj rozporządzenie albo się źle skończy.  :*

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 09.05.2016

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=519&t=19488&start=20#p216785
Skąd tyle negatywnych emocji może zebrać się w jednym człowieku? Jak bardzo smutny i sfrustrowany musi być JE Leszczyński, żeby napisać tyle przepełnionych nienawiścią zdań... Mogę mu tylko życzyć pogody ducha i poprawy sytuacji życiowej. I nie, nie ma tłumaczenia, że "trolling" albo "budowanie narracji"...
Nigdy nie chciałbym się znaleźć w takim stanie.

Odp: Wieści z zagranicy - Eddard Noqtern - 09.05.2016

Czytając tą wiadomość miałem podobne wrażenie do Andrzeja. Naprawdę, takie słowa mogły paść chyba tylko od osoby, która wszystkie wiadomości o Bialenii czerpie z postów o niej w Sarmacji.  ^^,

Odp: Wieści z zagranicy - Fiodor Swirydiuk - 09.05.2016

Szkoda mi Leszczyńskiego. Nawet ja się zgodziłem na posiadanie większej ilości wrogów z pomocą promocji jako patriota.

(09.05.2016, 22:19:57)AndrzejSwarzewski link napisał(a): http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=519&t=19488&start=20#p216785
Skąd tyle negatywnych emocji może zebrać się w jednym człowieku? Jak bardzo smutny i sfrustrowany musi być JE Leszczyński, żeby napisać tyle przepełnionych nienawiścią zdań... Mogę mu tylko życzyć pogody ducha i poprawy sytuacji życiowej. I nie, nie ma tłumaczenia, że "trolling" albo "budowanie narracji"...
Nigdy nie chciałbym się znaleźć w takim stanie.

Brakuje mu radości życia i gada jakby go Śledziowski opętał i wysyłał esemesy.

Odp: Wieści z zagranicy - Severino Castiglioni - 09.05.2016

Co dla kogo jest yoyonacją. Jako miłujący ojczyznę Bialeńczyk czuję się obrażony, ale i zażenowany głupotą autora.

Odp: Wieści z zagranicy - Mikołaj Patryk Dostojewski - 10.05.2016

Gdyby każdy był takim patriotą od siedmiu boleści jak autor wspomnianego posta to mikroświat rozpadłby się w kilka miesięcy. Już sam nie wiem czy to przejaw v-szowinizmu czy niedowartościowania się.

Odp: Wieści z zagranicy - Ronon Dex - 10.05.2016

Eeee... tam... Już prawie trzy lata, a Wy się jeszcze "podniecacie" tym co bredzą o nas w Sarmacji... był czas przywyknąć. Mnie tutaj pasuje tylko znane powiedzenie: "Psy szczekają, a karawana jedzie dalej".