Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 10.07.2016

A widzisz, nawet najwięksi krytycy muszą w końcu ulec.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 12.07.2016

http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic.php?f=24&t=5486&p=26683#p26655

Aleksandra wróciła.

Odp: Wieści z zagranicy - Piotr Pawel I - 13.07.2016

Ach, współczuję Dreamlandowi. No ale trochę postów się pojawi...

Odp: Wieści z zagranicy - Eddard Noqtern - 13.07.2016

Nie tylko Aleksandra, ale też Fiodor i Zanik. Czy ta trójka ożywi i zelektryzuje Dreamland?  >>D

Odp: Wieści z zagranicy - Mikołaj Patryk Dostojewski - 13.07.2016

(12.07.2016, 22:57:17)Hewret Faradobus link napisał(a):http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic.php?f=24&t=5486&p=26683#p26655

Aleksandra wróciła.

Gdyby Aleksandra nie żywiła do mnie pogardy graniczącej z nienawiścią to zapewne bym się ucieszył z jej powrotu.

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 13.07.2016

Więc Dreamland wejdzie na drugie miejsce pod względem aktywności, co do tego nie ma wątpliwości. Widać, że sezon ogórkowy nie wszystkim przeszkadza. Wink

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 13.07.2016

(13.07.2016, 11:25:46)AndrzejSwarzewski link napisał(a):Więc Dreamland wejdzie na drugie miejsce pod względem aktywności, co do tego nie ma wątpliwości. Widać, że sezon ogórkowy nie wszystkim przeszkadza. Wink
Widać w Dreamlandzie przybyło ludzi przed maturą.

Widać w Dreamlandzie nie banuje się aktywnych obywateli.
Ale nie dziwię się rozwojowi tego państwa. Od dawna już uważam Daniela von Witta za wybitnego polityka, którego stawiam na równi nawet z Eddardem Noqternem.

Odp: Wieści z zagranicy - Eddard Noqtern - 13.07.2016

(13.07.2016, 11:51:31)Maciej Kamiński link napisał(a):[quote author=AndrzejSwarzewski link=topic=575.msg52373#msg52373 date=1468401946]
Więc Dreamland wejdzie na drugie miejsce pod względem aktywności, co do tego nie ma wątpliwości. Widać, że sezon ogórkowy nie wszystkim przeszkadza. Wink
Widać w Dreamlandzie przybyło ludzi przed maturą.
[/quote]
Czy naprawdę myślisz, że tylko ludzie przed maturą mogą być aktywni w wakacje?  ;D
U nas póki co najaktywniejsi ostatnio są Ronon, Tomasz, Piotr, ja, Iwan.

Aleksandra też o maturze pewnie już zdążyła zapomnieć. Big Grin Oraz nasz ulubiony anglista. Smile

Odp: Wieści z zagranicy - Ronon Dex - 13.07.2016

(13.07.2016, 12:21:39)Eddard Noqtern link napisał(a):U nas póki co najaktywniejsi ostatnio są Ronon...
No ja to specjalnie aktywny ostatnio nie jestem... Ale tak już mam - okres letni to dla mnie szczyt aktywności w innym, realowym hobby oraz okres gdzie muszę wykonywać pracę "za dwóch". Stąd brak czasu na robienie grafik, obrazków z gier itd. Coś tam czasem napiszę z telefonu jak choćby w tej chwili.

(13.07.2016, 11:56:14)AndrzejSwarzewski link napisał(a):Widać w Dreamlandzie nie banuje się aktywnych obywateli.

Może, nie wiem... Wiem za to, że "aktywność" polegająca na wklejaniu kilkudziesięciu jednozdaniowych i wulgarnych postów to żadna aktywność. Mam ten post skopiować 40 razy? Będzie 40 postów do statystyki... i wyższe miejsce w "rankingach".

Ja jestem zdecydowanie po maturze... A Daniel von Witt jest niewątpliwie wybitnym politykiem, ma tylko dwie wady: skłonność do przyjmowania teorii spiskowych i nadmierną stanowczość przy podkreślaniu swoich racji. Ale jestem przekonany, że zdoła tych wad się pozbyć  Smile

Odp: Wieści z zagranicy - Frederick Hufflepuff - 13.07.2016

Bialeński cyrk w Dreamlandzie... Żal patrzeć, jak Prezydent Dostojewska dalej psuje wizerunek kraju na arenie międzynarodowej, szkodzi jego interesom, robi zwyczajnie wstyd i jakąś hucpę, negując fakty. Doskonale pamiętamy stan nadzwyczajny, internowania opozycji, zastraszanie, wypowiedzenie wojny innemu państwu i wiele innych rzeczy. Nie damy się na to nabrać jeszcze raz, nie damy się znów omamić i, parafrazując klasyka - Andrzeja Swarzewskiego, "Nigdy więcej Swarzewskiej-Dostojewskiej!".

"Pani Prezydent Dostojewska" ośmiesza siebie. Aż się dziwię jak widzę, co wypisuje. Jej ewentualny powrót do Bialenii oznaczałby ośmieszenie Republiki Bialeńskiej. Natomiast zdumiewają mnie słowa Andrzeja Swarzewskiego, który tej "Pani Prezydent" oferuje pomoc prawną. Andrzeju, naprawdę chcesz jej tu, u nas? Przy chamstwie, jakie prezentuje, przy oczernianiu Bialenii i Bialeńczyków, przy nienawiści jaką zieje do innych? To może od razu ściągnąć Fiodora, a może jeszcze i Zanika, będziemy mieli wtedy ubaw a la wczesna Ciprofloksja, czyli "mikronację fekalijną", gdzie obrzucali się nie błotem, a czymś zupełnie innym?...

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 13.07.2016

Cóż, ja tam rozumiem Andrzeja. To pożyteczna dla społeczności osoba - niestety, tylko do momentu, kiedy zacznie swoje regularne fochy. A szkoda.

Odp: Wieści z zagranicy - Severino Castiglioni - 13.07.2016

Kodeks wciąż jest niegotowy, ale pomyślę o ustawie abolicyjnej oraz wprowadzającej moratorium na wykonywanie kary śmierci. I Sasza oraz Fiodor będą mogli wrócić. Oczywiście, jeśli Parlament przegłosuje ustawę. Ale to jutro.

Odp: Wieści z zagranicy - Ametyst Faradobus - 13.07.2016

Moim zdaniem tacy urodzeni frustraci wcale nie są szkodliwi. Po prostu nie należy powierzać im odpowiedzialnych stanowisk i niech sobie żyją.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 13.07.2016

(13.07.2016, 16:10:32)Piotr Pawel I link napisał(a):Natomiast zdumiewają mnie słowa Andrzeja Swarzewskiego, który tej "Pani Prezydent" oferuje pomoc prawną.

Miłość jest ślepa niczym Temida!

Nowa gazeta w Dreamlandzie - czyli "Prawda" o Republice Bialeńskiej!
http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic.php?f=143&t=5502

Odp: Wieści z zagranicy - Robert Dąbski-Hans - 13.07.2016

To taki brukowiec w stylu "Tylko Polska", "Krytyka Polityczna" czy "Der Sturmer". Z mojej perspektywy spór ten jest tak przesadzony, że w żadnym calu nie jest smaczny.

Odp: Wieści z zagranicy - Ametyst Faradobus - 13.07.2016

Przestaję wydawać "Kochanka", bo moja gazeta nie pójdzie do łóżka z takim szmatławcem.