Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 26.07.2014

Czy ta wypowiedź ma jakieś przesłanie merytoryczne w kwestii poruszanego przez nas tematu? Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 26.07.2014

Tak. Big Grin Że jak się na nas uprą, to będą same kłopoty. Big Grin
Myślę, że Bialenia powinna pomyśleć nad centralnie planowaną polityką zagraniczną.  Tongue

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 26.07.2014

A czemu ktoś miałby się na nas uprzeć? Big Grin Nikomu nic złego nie robimy. No i nie jesteśmy od nikogo uzależnieni. Jedyny sposób na zaszkodzenie nam, to wprowadzenie do nas jakiegoś agenta. Wink

A co do centralnego planowania polityki zagranicznej, to jestem przeciw. Proponuję sprywatyzować ją w moje ręce. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 26.07.2014

(26.07.2014, 23:42:35)Andrzej Swarzewski link napisał(a): Jedyny sposób na zaszkodzenie nam, to wprowadzenie do nas jakiegoś agenta. Wink

Albo wykradnięcie moich haseł do serwera.  ;D

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 27.07.2014

No to pilnuj ich dobrze. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 27.07.2014

(26.07.2014, 23:48:36)Jerzy Lwie Serce link napisał(a): [quote author=Andrzej Swarzewski link=topic=822.msg12348#msg12348 date=1406410955]
Jedyny sposób na zaszkodzenie nam, to wprowadzenie do nas jakiegoś agenta. Wink

Albo wykradnięcie moich haseł do serwera.  ;D
[/quote]
Ciekawe kto zaatakował nasze forum poprzednim razem i dlaczego? ;D

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 27.07.2014

Cytat:Ciekawe kto zaatakował nasze forum poprzednim razem i dlaczego?
Podobno nie trzeba było mówić kto, bo to było raczej oczywiste. Ale ja do teraz nie wiem, o kogo szło.

Cytat:Proponuję sprywatyzować ją w moje ręce.
Nihil novi.

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 27.07.2014

(27.07.2014, 10:50:58)Maciej Kamiński link napisał(a):
Cytat:Ciekawe kto zaatakował nasze forum poprzednim razem i dlaczego?
Podobno nie trzeba było mówić kto, bo to było raczej oczywiste. Ale ja do teraz nie wiem, o kogo szło.

Cytat:Proponuję sprywatyzować ją w moje ręce.
Nihil novi.

Andrzej coś tam mówił, ale prawdopodobnie zapomniał. Smile

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 28.07.2014

"Pomimo tego że sam posiadam 4 obywatelstwa, to pierwszy raz od dawna się z panem zgadzam, panie Siergiuszu. Działałem w przynajmniej 5 państwach na Nordacie, 3 z nich upadły, jedno upada (ostatnie w którym działam) a z ostatniego odszedłem (była to właśnie Bialenia). To prawda że wszystkim rządzą ciągle te same osoby. Już nie będę mówił po nazwiskach ale pewien mój Nordacki znajomy ma 4 mikronacyjne osobowości, każdą pod innym nazwiskiem i w innym państwie. Próbowałem nawet kiedyś uczestniczyć w tworzeniu państwa z takimi osobami, ale przy ostatniej próbie nie dałem już rady i stwierdziłem że już nigdy nie wrócę na Nordatę. Z tamtych państw zostało mi tylko obywatelstwo Siedmiogrodu.
Osobiście sądzę że Bialenia się szybko rozpadnie, a jej dawni obywatele pewnie stworzą znowu coś innego. I tak w kółko."

Niejaki Tobiasz Richtoffen taki komentarz opublikował w KURIERZE.
Pozostaje tylko współczuć. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 28.07.2014

Chciałem mu odpisać, ale nie chciało mi komentarza wstawić. Kolejny wątpiący... Zupełnie jakby jego państwo oparte na jego schematach nie padło. ;D

Widać, że ignorowanie nas minęło. Teraz śmianie się z nas przechodzi w walkę z nami. Teraz pozostanie nam już tylko wygrać. Wink

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 28.07.2014

Chciałbym wiedzieć, na jakiej podstawie zostało zablokowane moje konto w Federacji Brodryjskiej - bez żadnej rozprawy sądowej, bez żadnej informacji. Ot tak sobie ktoś zablokował mi dostęp.

[attachimg=1]

Odp: Wieści z zagranicy - MvP - 28.07.2014

oczywiscie każemy spadać RB z propozycja dołaczenia, czy poszli po rozum do głowy i wgl do nas nie przyszli?

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 28.07.2014

Ej no, takie działania wpisują się w narrację tego kraju, v-putinizm pełną gębą, to już nie pierwszy raz.

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 28.07.2014

Oskarżyłem już Grutina/Aykma w sądzie. Wink

Odp: Wieści z zagranicy - Ronon Dex - 28.07.2014

(28.07.2014, 18:19:32)Jerzy Lwie Serce link napisał(a): Chciałbym wiedzieć, na jakiej podstawie zostało zablokowane moje konto w Federacji Brodryjskiej - bez żadnej rozprawy sądowej, bez żadnej informacji. Ot tak sobie ktoś zablokował mi dostęp.
Pewnie na tej samej, na jakiej w chwili politycznego kryzysu usiłowali konfiskować mienie firmy należącej do mnie czyli obywatela Bialenii czyli "prawem kaduka". Tak tam już jest...  ;D

Jerzy, jeśli w Brodrii trollowałeś tak jak w ZSKHiW, to się nie dziwię, że Cię zbanowali. Big Grin

"Robertowi Schmitzowi ZSKHiW kojarzyło się z wylęgarnią frajerów, niezrównoważonych emocjonalnie i z niepowodzeniami."
Oficjalnie kocham naszego Goebbelsa. Big Grin I bynajmniej nie dlatego, że popieram samą treść wypowiedzi, po prostu takie Ministerstwo Propagandy, stające w obronie Prezydenta to ja rozumiem. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 28.07.2014

W Brodrii raptem napisałem dwa posty i to nie trollujące. Sad

No to szybko sobie zasłużyłeś. Big Grin Może to w ramach sankcji. Tongue