Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

RE: Wieści z zagranicy - Tadeusz Krasnodębski - 21.12.2016

To nie ma najmniejszego sensu. Lol.

To jakby domniemywać niewinność uciekiniera z więzienia.

RE: Wieści z zagranicy - Iwan Pietrow - 21.12.2016

Cytat:Troll, jak to troll, jest płodny. Każdy sposób na podrasowanie statystyk jest dobry.

No naprawdę... Świetne teorie spiskowe tworzą w tym Dreamlandzie. Oni to już chyba z tych nudów nie mają o czym pisać.

RE: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 21.12.2016

(21.12.2016, 22:17:16)Tadeusz Krasnodębski napisał(a): To nie ma najmniejszego sensu. Lol.

To jakby domniemywać niewinność uciekiniera z więzienia.

Ja tak zrozumiałem z idei Seweryna.

RE: Wieści z zagranicy - Tadeusz Krasnodębski - 21.12.2016

Trzeba jakąś nowelizację KK wprowadzić.

RE: Wieści z zagranicy - RCA - 21.12.2016

W przypadku tego zwyrodnialca nie ma w ogóle powodów by mówić o liberalizmie, trzymaniu się przepisów, etc. To jest wyjątek, którego kontaminacja winna następować automagicznie. Ot tak, pstryk i po pacjencie.

RE: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 21.12.2016

Znak czasów to nałożenie pałownikom gestapo białych rękawiczek. Naród zagłosował, trzeba się dostosować.

RE: Wieści z zagranicy - Bajtuś - 21.12.2016

Niestety to jest tak jak ktoś nieodpowiedzialny włazi na stołek do którego nie ma zielonego pojęcia.
A ktoś inny zmienia tak przepisy prawa coby takie cuś mogło sie bezkarnie szwendać po forum.

RE: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 21.12.2016

Jego Ekscelencja Kaufman powinien ugryźć się w język zanim następnym razem oskarży głowę państwa traktatowego o kloning.

(21.12.2016, 22:37:25)Bajtuś napisał(a): Niestety to jest tak jak ktoś nieodpowiedzialny włazi na stołek do którego nie ma zielonego pojęcia.
A ktoś inny zmienia tak przepisy prawa coby takie cuś mogło sie bezkarnie szwendać po forum.

Mówimy o jednej i tej samej osobie.

RE: Wieści z zagranicy - Bajtuś - 21.12.2016

No nie do końca... ktoś przecież zatwierdził te poprawki.

(21.12.2016, 22:37:46)AndrzejSwarzewski napisał(a): Jego Ekscelencja Kaufman powinien ugryźć się w język zanim następnym razem oskarży głowę państwa traktatowego o kloning.

Dobra, Andrzej.
Nie oszukujmy już całego świata, jak zrobił to Al-Rajn.

[spoiler]Tak, to prawda. Andrzej ma kochankę.[/spoiler]

RE: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 21.12.2016

Et tu Hewre contra me

RE: Wieści z zagranicy - Grzegorz Zagrobelny - 22.12.2016

Ja tu tak sobie pozwolę przyjść i skomentować sytuacje w Abachazji. Tak w sumie nie wiem po co, ot tak, dla zabawy. Muszę wam powiedzieć, że mnie to trochę rozśmieszyło, no naprawdę. Ta pierwsza udana rewolucja Wink Fajnie i śmiesznie to wyglądało, brawo. Za chwilę Tomasz przyjdzie i zacznie mówić, że on przynajmniej coś próbuje, że ratuje Abachazję. No ok, rozumiem to w pełni, nie po to przyszedłem, by go jakoś wyśmiać. Po prostu śmiesznie to wygląda, ale nie tylko mnie to bawi, uwierzcie. A to oświadczenie zmartwychwstałej Aleksandry też całkiem przyjemne, naprawdę.

RE: Wieści z zagranicy - Wergiliusz Postawny - 22.12.2016

Cytat:W przypadku tego zwyrodnialca nie ma w ogóle powodów by mówić o liberalizmie, trzymaniu się przepisów, etc. To jest wyjątek, którego kontaminacja winna następować automagicznie. Ot tak, pstryk i po pacjencie.

Świetna taktyka, Szanowny Kanclerzu Sarmacji. Nazywać kogoś zwyrodnialcem, kiedy się jest nim samemu. Możesz sobie pierdzieć w stołek kanclerski, a pod sobą zbierać ludność zakochaną w twoich smrodach. Mi naprawdę to nie przeszkadza.

Poza tym, ta Wasza rozhisteryzowana ekipa sarmacko-dreamlandzka nie ma jeszcze dość? Znowu się powtarzacie - eliminować go tylko tak, żeby nikt nie wiedział jak to się stało i jaki jest tego prawdziwy powód. Osobiście współczuję temu Karbiakowi, pomimo, że go nie znam. Straszne zbiry się na niego uwzięły z wysokimi stanowiskami państwowymi.

Run, Karbi, run!

RE: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 22.12.2016

Prawdziwy powód to żadna filozofia. Po prostu jesteś wstrętnym, wręcz socjopatycznym szkodnikiem, bez najmniejszych perspektyw na jakąkolwiek poprawę, o czymkolwiek w najmniejszym choćby stopniu pożytecznym dla jakiegokolwiek miejsca w mikroświecie nie wspominając (nawet na wywołanie u kogoś uśmiechu politowania cię nie stać). Cały Pollin powinien zawrzeć porozumienie o rozstawieniu na orbicie pułapek na ciebie, gościu malinowy.

RE: Wieści z zagranicy - Wergiliusz Postawny - 22.12.2016

Poprawiać, to Ty sobie możesz osiągi w swoim silniczku czy tam ślinieniu się. Ja Ci mogę jedynie zakupić mopa, abyś te swoje nadmiary śliny ścierał przed sobą, abyś się nie wywrócił.

Kurcze...a już myślałem, że prawdziwym powodem jest to, że jestem blondynem czy tam to, że nim nie jestem, a Ty i spóła bardziej w nich gustujecie. Zawiodłem się, Macieju. W ramach przeprosin domagam się najdroższej bombonierki, jaką znajdziesz w sklepie. Tylko postaraj się jej nie podpierdolić, tylko w sposób kulturalny kupić za swoje, a nie pożyczone i zatrzymane dla siebie. Big Grin

Domagam się radarów na Zaników! Big Grin

RE: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 23.12.2016

http://www.aguria.pun.pl/forums.php
Do forum Agurii nie ma już żadnego dostępu, wszystko utajnione. Wiecie może, czemu ma to służyć?

RE: Wieści z zagranicy - Wergiliusz Postawny - 23.12.2016

Przecież jest napisane, że spadło z krzesła, bo się upiło. Dlatego Alojzy leży teraz pod stołem i go nie widać. Big Grin

RE: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 23.12.2016

http://prawo.sarmacja.org/akt,9093.html
Sejm Wielki, podobnie jak dwa dni temu nasz Parlament, wyraził zgodę na ratyfikację Traktatu o przyjaźni i współpracy. Smile

RE: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 23.12.2016

Kiedy głowy państw podpiszą traktat?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka