Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 02.08.2014

Cóż, nie każdy kraj jest państwem prawa. Big Grin

Nie wiem, czy ZSKHiW byłoby zainteresowane jakąś wojną opartą na zasadach rzeczywistych, czy też chociażby sensownego science fiction.
Ale zapytać zawsze można. Wink

Macie krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Właśnie zdzwoniła do mnie mama Grutin okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść widoku śmiejących się z niego Bialeńczyków. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie Policji Krajowej. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie go krytykować? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopak przeżywał przez ostatni tydzień - nie miał żadnych znajomych poza jakimiś Hyjkami z FB którzy go bronili, był wrażliwym człowiekiem który był jednocześnie chorowity i bał się wychodzić ze swojego gabinetu po bułki. Jedyne co miał to honor i dumę z podbicia połowy Nordaty, a nawet to mu zabraliście! Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy na Nordacie. Dwa lata temu również mój znajomy z Loży Masońskiej uciekł na Ostię, bo dużo ludzi w Bialenii się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo valhalijskie trolle, tak trzymać. Macie krew na rękach, zaszczuliście wybitnego człowieka!

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 02.08.2014

(02.08.2014, 18:41:10)Conducator Swarzewski link napisał(a): Macie krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Właśnie zdzwoniła do mnie mama Grutin okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść widoku śmiejących się z niego Bialeńczyków. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie Policji Krajowej. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie go krytykować? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopak przeżywał przez ostatni tydzień - nie miał żadnych znajomych poza jakimiś Hyjkami z FB którzy go bronili, był wrażliwym człowiekiem który był jednocześnie chorowity i bał się wychodzić ze swojego gabinetu po bułki. Jedyne co miał to honor i dumę z podbicia połowy Nordaty, a nawet to mu zabraliście! Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy na Nordacie. Dwa lata temu również mój znajomy z Loży Masońskiej uciekł na Ostię, bo dużo ludzi w Bialenii się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo valhalijskie trolle, tak trzymać. Macie krew na rękach, zaszczuliście wybitnego człowieka!

Ile zapłaciłeś za taki trollowatą klawiaturę. Zdecydowanie, muszę ci dać perki do statów:

+ 50 do many
+ 20 do charyzmy
+ 80 do trollowatości
- 15 do szacunku

Teraz wreszcie mają po co siedzieć w klasztorach w Rotrii.

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 02.08.2014

Każdy następny wpis w takim tonie wyleci, no bez przesady, liczmy się z powagą tego kraju. Bo za chwilę też będziemy przyzywać Arkadiusza Filipa.

O co chodzi z tym przyzywaniem Arka? Big Grin

(02.08.2014, 18:56:34)Conducator Swarzewski link napisał(a): O co chodzi z tym przyzywaniem Arka? Big Grin
http://hirshbergiaweerland.cba.pl/index.php?topic=3226.0

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 02.08.2014

A kto to jeszcze do niedawna mieszkał wśród masonów?

[attachimg=1]

Niżej napisał jeszcze "to może od razu do nich idź i tam sie osiedl jak taki prawdziwy Brodryjczyk jestes droga wolna
jednak słowa Juli Tyroszenko sprawdza sie i ewidentnie widac ze jednak prawdziwych Brodryczykow nie ma", a gdzie indziej, gdzie pojawił się film "Janie nie patrz sie na to to po prostu debilizm pewnego państwa wirtualnego". Zaprawdę, dojrzałe zachowanie.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 02.08.2014

Abdullah Aykm pomimo to, że czyta Nasze forum regularnie, to raczej Nam nie odpowie... Sad

Nie szkodzi, ja tam czytam fora Brodrii, Sarmacji, Dreamlandu, Rotrii, Niderlandów, Agurii, Koburgii i ZSKHiW regularnie, a nigdzie się nie wypowiadam.

Tak czy siak, właśnie zostały spalone mosty do ewentualnego powrotu na przyszłość.

Odp: Wieści z zagranicy - Bartosz Derikor - 02.08.2014

Poddajcie się póki możecie! Wasz kres w ogniu i kto wie czym jeszcze jest bliski! Jeszcze wyssiemy trochę paliwa z samochodów cywili i zatankujemy naszą flotę! Tymczasem wysyłamy Wam film pokazujący co zostanie z RB:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wfpB6Nh3xss[/youtube]

Moim zdaniem powinniśmy rozmawiać z ludźmi, tj. Brodryjczykami, a nie z tworem nie mającym obecnie jasnego przywództwa. Grutin był jaki był, ale był jakimś partnerem do dyskusji. Obecnie tego brakuje. Życzę wszystkim Brodryjczykom jak najlepiej, nawet typ z którym nie mam zbyt dobrych stosunków prywatnych. Stoimy po jednej stronie barykady, po tej samej stronie Pollinu. Niepotrzebnie się kłócimy. Widać już do czego to doprowadziło. Świetnie rozwijająca się Brodria upada...
Takie są skutki izolacjonizmu. Już czas na zburzenie murów i wspólną walkę o lepszą przyszłość.

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 02.08.2014

(02.08.2014, 22:41:40)Conducator Swarzewski link napisał(a): Moim zdaniem powinniśmy rozmawiać z ludźmi, tj. Brodryjczykami, a nie z tworem nie mającym obecnie jasnego przywództwa. Grutin był jaki był, ale był jakimś partnerem do dyskusji. Obecnie tego brakuje. Życzę wszystkim Brodryjczykom jak najlepiej, nawet typ z którym nie mam zbyt dobrych stosunków prywatnych. Stoimy po jednej stronie barykady, po tej samej stronie Pollinu. Niepotrzebnie się kłócimy. Widać już do czego to doprowadziło. Świetnie rozwijająca się Brodria upada...
Takie są skutki izolacjonizmu. Już czas na zburzenie murów i wspólną walkę o lepszą przyszłość.

A w tym samym czasie niejaki Abdullah Aykm, w ich stolicy, głosi kompletnie inne przesłanie - budujmy mury, zniszczmy Bialenię, nie gadamy z masonami. Nawet, bądź co bądź, skrajnie anty-masoński Fiodor Dostojewski i Dimitrij Smirnoff chcą rozmowy. Ale jak tu kurcze rozmawiać jak zablokowali nam konta.

Odp: Wieści z zagranicy - Michael Redwitz - 02.08.2014

Kurde. Wezwijcie służbę dyżurną, albo jakiegoś sierżanta! Nie zdzierżę więcej takich wiadomości. Na kompanii pobudka!

Odp: Wieści z zagranicy - Bartosz Derikor - 02.08.2014

Pierwsze ofiary naszego filmu już są! Cóż za radość!

Postawiłem w gotowość formowane pododdziały Brygady Logistycznej - na razie bez przydziałów ze względu na sytuację w polityce zagranicznej. Akcja z Grutinem i ewentualny atak ze strony ZSKHiW zmusił mnie do postawienia w stan gotowości podległych mi jednostek. Czekam na decyzję Marszałka. Stan - niepełny batalion logistyczny. Czas: 23:46

Edit: Spieszona piechota bez ciężkiego sprzętu.

Odp: Wieści z zagranicy - Ronon Dex - 02.08.2014

(02.08.2014, 23:30:07)Michael Redwitz link napisał(a): Kurwa. Wezwijcie służbę dyżurną, albo jakiegoś sierżanta! Nie zdzierżę więcej takich wiadomości. Na kompanii pobudka!
Daj spokój Michu... tego nikt przy zdrowych zmysłach nie traktuje poważnie - poczytaj sobie... http://hirshbergiaweerland.cba.pl/index.php?topic=3232.msg46944;boardseen#new

Jakieś brednie... nie wiem co oni tam palą czy piją - ale kopa to ma jak nic. Różowe słonie, bojowe jaszczury itd. Takie sobie zwidy - szkoda czasu na dyskusje - bo i tak na jakimkolwiek rozsądnym poziomie się z nimi nie dogadasz. Oni uprawiają coś w stylu "crazy-fantasy". W sumie każdy bawi się jak lubi - ani nijakiej nici porozumienia się znaleźć raczej nie da. Nie ten poziom.

Ale alarm w sytuacji formowania by się przydał... I tu dużo zależy od naszej inwencji Wink (Bo w arunkach powiedzmy MON z tzw. reala prawie zawsze wychodzi "dupa" hehehe Big Grin )

Odp: Wieści z zagranicy - Ronon Dex - 02.08.2014

(02.08.2014, 23:44:56)Michael Redwitz link napisał(a): Postawiłem w gotowość formowane pododdziały Brygady Logistycznej

Daj się swoim ludziom wyspać... Nie traktuj tego poważnie (to są bredzenia), a nawet jakby to tymi siłami nawet do wód terytorialnych nie dopłyną.