Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - Laszk X Młynariew - 07.08.2014

(07.08.2014, 21:37:54)Conducator Swarzewski link napisał(a): Stop eksportowi aktywności do Zeteskahaiwu.

Przecież nie chcemy wam "kraść" obywateli ani tym bardziej aktywności. Pragnę zauważyć, że jeśli my będziemy wypowiadać się u was, a wy u nas to wszyscy na tym skorzystamy. Ponadto zarysują się jakieś stosunki międzymikronacyjne, przez ostatnie lata mocno osłabione.

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 07.08.2014

Cytat:Przecież nie chcemy wam "kraść" obywateli ani tym bardziej aktywności. Pragnę zauważyć, że jeśli my będziemy wypowiadać się u was, a wy u nas to wszyscy na tym skorzystamy.
To tak nie działa, przykro mi.

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 07.08.2014

Ja tam jestem za integracją z ZSKHiW. Póki co nie ma innego tak zbliżonego nam mentalnie państwa.

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 07.08.2014

(07.08.2014, 22:37:57)Feliks Spirkin link napisał(a): Ja tam jestem za integracją z ZSKHiW. Póki co nie ma innego tak zbliżonego nam mentalnie państwa.
Spokojnie, wystarczy wysłać tam naszych "dyplomatów" i szybko skłócimy się też z ZSKHiW.
Trochę poprowokują, stworzą jakąś partię, staną po stronie opozycji. Żaden problem!

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 07.08.2014

Proponuję zamknąć forum ZSKHiW i zaprosić wszystkich brzydalów do Bialerusi.

Odp: Wieści z zagranicy - Ronon Dex - 07.08.2014

(07.08.2014, 22:37:57)Feliks Spirkin link napisał(a): Ja tam jestem za integracją z ZSKHiW. Póki co nie ma innego tak zbliżonego nam mentalnie państwa.
Raczej kompletna abstrakcja - dwa zupełnie różne światy i style zabawy. Dobre stosunki tak, ale jakakolwiek integracja jest raczej niemożliwa.

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 08.08.2014

Mentalnie to nam najbliżej chyba do Victorii. ZSKHiW to zupełnie odwrotna koncepcja. Chyba, że masz na myśli, że przeciwieństwa się przyciągają.

I już, dowody podrzucone. To chyba koniec mojej wędrówki po ZSKHiW.

Proces się zakończył.

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 08.08.2014

Cytat:Mentalnie to nam najbliżej chyba do Victorii.
A gdzie taka kraina się znajduje?

(08.08.2014, 20:43:12)Feliks Spirkin link napisał(a):
Cytat:Mentalnie to nam najbliżej chyba do Victorii.
A gdzie taka kraina się znajduje?
W zamierzchłej historii mikroświata.

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 08.08.2014

Najbardziej pasujemy do Dreamlandu i właśnie z tym krajem bym się próbował dogadać. Big Grin
Ale to nie ja tu za dyplomację odpowiadam, więc mówię to jako osoba prywatna tylko. Wink

(08.08.2014, 21:14:11)Conducator Swarzewski link napisał(a): Najbardziej pasujemy do Dreamlandu i właśnie z tym krajem bym się próbował dogadać. Big Grin
Ale to nie ja tu za dyplomację odpowiadam, więc mówię to jako osoba prywatna tylko. Wink
Sprzeciw: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index.php?topic=910.msg12273#msg12273

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 08.08.2014

Fajnie, że ta Rada działa. TongueP

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 09.08.2014

http://fbrodria.cba.pl/showthread.php?tid=149
Grutin walczy o żałobę po Grutinie. I pomyśleć, że ta osoba była przez długi czas numerem 2 na Nordacie. Wink

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 09.08.2014

"Powiem tak. Odszedł Ojciec Narodu i pomimo wielu wad, można było dostrzec zalety u tego człowieka. Przede wszystkim do końca był patriotą. Spoczywaj w spokoju"
Grutin sam o sobie.

Odp: Wieści z zagranicy - MvP - 10.08.2014

Piękne słowa. ;(

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 10.08.2014

"My mamy nawet niezłe opinie, siedzę na chatcie z Rotryjczykami, mamy traktat uznaniowy i dyplomatyczny, nie sprawia to nam żadnych problemów." - klon Michalskiego na forum Brodrii. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 10.08.2014

Traktat to może i mamy, ale nie został nikomu przedstawiony ani podpisany.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 10.08.2014

A ja sobie trolluję w Zeteskahaiwu.

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 10.08.2014

(10.08.2014, 19:36:38)Maciej Kamiński link napisał(a): Traktat to może i mamy, ale nie został nikomu przedstawiony ani podpisany.
No czyli nie istnieje. Jakieś Kolegium Kardynalskie miało rozpatrzeć ten pomysł. Ale do dziś odpowiedzi nie dostałem.

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 10.08.2014

(10.08.2014, 20:41:32)Conducator Swarzewski link napisał(a): [quote author=Maciej Kamiński link=topic=575.msg13678#msg13678 date=1407692198]
Traktat to może i mamy, ale nie został nikomu przedstawiony ani podpisany.
No czyli nie istnieje. Jakieś Kolegium Kardynalskie miało rozpatrzeć ten pomysł. Ale do dziś odpowiedzi nie dostałem.
[/quote]
W świetle prawa - nie istnieje. W praktyce możliwe, że go ktoś napisał, ale... panuje cisza nad tym tematem.