Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 27.09.2014

Ciprofloksja!  ;D

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 27.09.2014

Prekto-hemolan. ;D ;D

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 29.09.2014

Tymczasem we Francji  ;D

Cytat:Niestety zawiodłem się na tym kraju. Otóż przybył do niego (być może zaproszony) mason Hugon Hewret, który w Bialenii stwierdził, że nienawidzi Kościoła realnego i wirtualnego. Otóż ja kocham Kościół Katolicki w realu i najważniejszy w świecie wirtualnym jest dla mnie Kościół Rotryjski, dlatego opuszczam Francję. Niestety rozwija się ona w złą stronę. Będę się modlił za króla i za cały naród, by wrócili na dobre ścieżki.

Cytat:Ha! I jak tu się nie śmiać z Rotrii? Przecież to już jest parodia!
Ostatecznie śmiać się czy płakać?
Masonem niestety nie jestem, szkoda, co nie?

Cytat:Śmiech na sali Big Grin. Gdyby istniało coś w rodzaju mikronacyjnego facebooka, to bym założył fanpage'a "Beka z Rotrii" xDD

Cytat:Przybył też postrach wśród mikronacji, sławetny Guliano Montini. Proszę uciekać z Francji Big Grin Idzie do Kuriera :p

Cytat:
Hugon Hewret napisał(a):Masonem niestety nie jestem, szkoda, co nie?
W Rotrii nie ma czegoś takiego jak domniemanie winy, rzetelne procesy etc. Odkąd wrócił niejaki Habsburg na tron, tym jest z tym gorzej. To już jest totalitaryzm.  Ze swej strony chciałbym zaapelować do Jego Królewskiej Mości o zerwanie wszelkich kontaktów z tą parodią Kościoła. Nie dość, że robią przedstawienie niczym pan ksiądz Oreglia, to jeszcze śmią pluć w twarz Wielmożnemu Majordomowi. Jakiekolwiek próby utrzymywania stosunków z nimi byłyby hańbą dla Narodu Francuskiego.

Cytat:Tak to już z Ferdkiem bywa. Jemu to tylko na urzędach zależy i na lizaniu dupy. Jak poliżesz mu trochę pupcię to zostajesz biskupem. Potwierdzone info! Tongue

Tymczasem w Rotrii  ;D

Cytat:Niestety zawiodłem się na tym kraju. Otóż przybył do niego (być może zaproszony) mason Hugon Hewret, który w Bialenii stwierdził, że nienawidzi Kościoła realnego i wirtualnego. Otóż ja kocham Kościół Katolicki w realu i najważniejszy w świecie wirtualnym jest dla mnie Kościół Rotryjski, dlatego opuszczam Francję. Niestety rozwija się ona w złą stronę. Będę się modlił za króla i za cały naród, by wrócili na dobre ścieżki.

Cytat:Serdecznie dziękuję za obrazy, jakie obywatele Francji kierują wobec Państwa Kościelnego Rotria. Będziemy o tym cały czas pamiętać.

Cytat:Jestem w szoku, że zamiast normalnie się pożegnać, wylano tam kalumnie zarówno na Stolicę Apostolską i Ojca Świętego, moich Braci duchownych i na mnie. Bardzo się zawiodłem. Francja musi wybrać czy chce mieć w szeregach swoich obywateli masonów i komunistów czy rotryjczyków.

Cytat:To bardzo ciekawe, co tam napisano. Powiedziałbym wręcz, że styl wypowiedzi jest bardzo podobny do tego, który prezentowało kilku (ekskomunikowanych już) obywateli Rotrii  Smile

Przynajmniej teraz wiem, że tam gdzie postawię swoją stopę, tam będzie czysto od rotryjskich misjonarzy. Tongue
https://www.youtube.com/watch?v=-pRqNNdsQ_4

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 29.09.2014

Ciemnogród. ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Odp: Wieści z zagranicy - Guliano Montini - 29.09.2014

Rotria to nie państwo, to stan umysłu. To jest Rotria tego nie zrozumiesz Big Grin Właśnie dowiedziałem się, że jestem komunistą xD

Bardzo rozbudowana odpowiedź. ;D

Cytat:Montini -_-

(29.09.2014, 14:28:15)Guliano Montini link napisał(a): Rotria to nie państwo, to stan umysłu. To jest Rotria tego nie zrozumiesz Big Grin Właśnie dowiedziałem się, że jestem komunistą xD

A trzeba było przybić te tezy do drzwi kościoła. :-D

Kto to ten Alseriusz? ;D

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 29.09.2014

Przepraszam, ale za tak skandaliczne wypowiedzi Rotryjczyków powinniśmy w ogóle wyrzucić go ze szczytu państw zanim się jeszcze zaczął. Przecież to jakieś żarty. Facibeni, albo dyktatorku Piuski, weźcie się ogarnijcie, bo zaczynacie mi śmierdzieć Hiszpanią gen. Franco, bez obrazy dla ś. p. ekscelencji Franco. Co teraz mi zrobicie? Spalicie na stosie?

PS A w Sarmacji powstanie...

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 29.09.2014

Kto jest za tym, żeby tych ludzi NIE zapraszać na obchody rocznicy?

Bo na to nie ma słów, już nawet Grutin znalazł bardziej sensowne "zarzuty".

Ja to bym z nimi zerwał stosunki dyplomatyczne. Wink Myślałem, że zachowanie ludzi z Polski było poniżej krytyki, ale Rotryjczycy przeszli sami siebie.

Odp: Wieści z zagranicy - Kristian Arped - 29.09.2014

Z Rotrią nie mamy żadnych stosunków dyplomatycznych, które mógłbym zerwać. Ręce związuje mi ustawa. Smile

Cytat:Nie zagraża terytorium Republiki Bialeńskiej.

Tego bym pewien taki nie był. Wink

Odp: Wieści z zagranicy - Kristian Arped - 29.09.2014

Ale ja jestem.

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 29.09.2014

(29.09.2014, 16:09:02)Nabuchodonozor V link napisał(a):
Cytat:Nie zagraża terytorium Republiki Bialeńskiej.

Tego bym pewien taki nie był. Wink
Póki nie potrollują u nas, nie ma sensu przestać uznawać ich istnienie. Niech się kiszą - jak Brodria.

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 29.09.2014

Siedziba Sarmackich powstańców.

http://zlotygrod.esy.es/

Już wiem kto stronę robił.
Taką samą miało Królestwo Victorii. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 11.10.2014

Wirtualna pani sropacz w akcji.

http://fbrodria.cba.pl/showthread.php?tid=548

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 11.10.2014

(11.10.2014, 15:27:15)Hugon Hewret von Vincis link napisał(a): Wirtualna pani sropacz w akcji.

http://fbrodria.cba.pl/showthread.php?tid=548
Rzuć cytat, bo tego nie widać bez logowania.

Odp: Wieści z zagranicy - Kristian Arped - 11.10.2014

Cytat:Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Brodryjskiej podjęło rozmowy dyplomatyczne z Państwem Kościelnym Rotria, dotyczące stosunków dwustronnych. Wyraziłam przede wszystkim chęć zbliżania stosunków dyplomatycznych z PKR i urozmaicania ich. Rozmawiając z prymasem Brodrii, Piusem Facibenim zapowiedziałam, iż chcę wybrać się do Stolicy Apostolskiej z oficjalną wizytą dyplomatyczną, by rozmawiać m.in. z Ojcem Świętym Piusem IV o pielgrzymce apostolskiej Ojca Świętego do Federacji Brodryjskiej. Rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze, a sam Ekscelencja Facibeni udzielił apostolskiego błogosławieństwa. Rozmawiając z prezydentem Andrzejem Swarzewskim, oboje wyraziliśmy chęć przyjazdu Ojca Świętego do Brodrii i jako minister dyplomacji osobiście będę negocjowała ze stroną rotryjską w tej sprawie.