Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 20.11.2014

Dobrowolnie zmieni Pani podpis na forum, czy mam złożyć sprawę do Sądu?
Zacytuję Kodeks Cywilno-Karny: "2.  Posługiwanie się nienależnym tytułem szlacheckim lub przypisywanie sobie niepełnionej funkcji, pod groźbą kary trzech miesięcy pozbawienia wolności."

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 20.11.2014

(20.11.2014, 21:13:09)Aleksandra Dostojewska link napisał(a): Et tu Brute contra me? Patryku?..

Panie Konstanty: nie znam tej wypowiedzi, więc nie mogę zabrac stanowiska w tej sprawie.
Pan też ma trochę na sumieniu.... ps. celowo nie przystalam na pańską amoralną propozycje na gg , jeśli wyciągamy już brudy na wierzch.

Pani jest ministrem? Jest pani. Ma pani dostęp do tajnego forum ZB. Ma pani. No to niech się pani wypowie.

Co do amoralnej propozycji - to było zamieszkanie w RB lub zaagażowanie się w Brodrii na uchodźstwie. No cóż, nadawałbym się na Stalina lub Hitlera, że daje takie propozycje. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Aleksandra Dostojewska - 20.11.2014

Podpis zmienię do jutra, nie jest nie prawdziwy lecz nie aktualny....

Panie Michalski: na długo przed kryzysem proponował mi pan przejście do RB atakując w niewybrednych słowach Federacje o dziwo wieszczac jej upadek.
Dało mi to do myślenia i głównie z tej przyczyny byłam w opozycji do p.Swarzewskiego .

Nie wiem, jakie rozmowy przeprowadzał pan Michalski, aczkolwiek jako prezydent Federacji Brodryjskiej nie współpracowałem w żaden sposób z władzami bialeńskimi, aż do kolejnego kryzysu (upadek forum, kolejny napływ klonów, groźby zbanowania). Wówczas stało się jasne, że Federacja Brodryjska jest zagrożona i należy ją ratować wszelkimi możliwymi sposobami.

Szczerze mówiąc z powodu wcześniejszej nagonki Michalskiego na Brodrię mam do pana mieszane uczucia.

Te słowa kierowałem do Pani w trakcie kryzysu w Brodrii, kiedy działa się "Operacja Dostojewski", która jest tajemnicą poliszynela.

PS Nagonka na Brodrię była w chwili rządów Grutina i teraz, gdy Brodrią rządzą stada klonów, co przyznał mi sam Kuczmuk.

Cytat:PS Nagonka na Brodrię była w chwili rządów Grutina i teraz, gdy Brodrią rządzą stada klonów, co przyznał mi sam Kuczmuk.
Oczywista bzdura. Hewret może potwierdzić, że ja i Ekscelencje Dostojewski, Hyjek i inni obywatele FB, nie jesteśmy klonami.  Tongue

(20.11.2014, 21:53:43)AndrzejSwarzewski link napisał(a):
Cytat:PS Nagonka na Brodrię była w chwili rządów Grutina i teraz, gdy Brodrią rządzą stada klonów, co przyznał mi sam Kuczmuk.
Oczywista bzdura. Hewret może potwierdzić, że ja i Ekscelencje Dostojewski, Hyjek i inni obywatele FB, nie jesteśmy klonami.  Tongue

Ech, "Prawdziwą Brodrią", przepraszam iż obraziłem was. Moja wina.

ci to "operacja Dostojewski" ?

(20.11.2014, 21:59:03)Aleksandra Dostojewska link napisał(a): ci to "operacja Dostojewski" ?

Przeniesienie kultury i narodu Brodyjskiego w bezpieczne miejsce - w tym wypadku stworzenie Rządu na Uchodźstwie. Ale naprawdę? Jeszcze to do pani nie dotarło?

ale musiało się to dziać przed kryzysem gdy w FB nie było chwilowo Fiodora ..
a on ukrył to przede mną

(20.11.2014, 22:03:19)Aleksandra Dostojewska link napisał(a): ale musiało się to dziać przed kryzysem gdy w FB nie było chwilowo Fiodora ..
a on ukrył to przede mną

Było to w chwilach dosłownie przed-kryzysowych, kiedy Fiodor ponownie przybył do RB.

Czy mogą Państwo przenieść tą dyskusję gdzie indziej? Nie sądzę, żeby ktoś był tym szczególnie zainteresowany. Zwłaszcza, że jest to specjalny, przyklejony wątek, który służy do informowania Bialeńczyków o ważnych sprawach.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 22.11.2014

Cała prawda o Brodrii:

[Obrazek: 1416674644_pkncqd_600.jpg]

Odp: Wieści z zagranicy - Kristian Arped - 24.11.2014

O mój Boże!

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 24.11.2014

A teraz nastąpi zjednoczenie Hasselandu z Bialenią.

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 24.11.2014

I Eddarda, i Króla zapraszamy. Unia nam nie zaszkodzi. Smile

Odp: Wieści z zagranicy - Ronon Dex - 24.11.2014

(24.11.2014, 20:16:34)Kristian Iversen link napisał(a): O mój Boże!
Epidemia jakaś? Ataki klonów teraz w modzie czy jak?

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 24.11.2014

Byłbym ostrożny ze wszystkimi deklaracjami. Poczekajmy na wyrok Sądu Najwyższego oraz wyjaśnienia Jego Królewskiej Mości.
Powinniśmy pomóc Królestwo Hasselandu bez wspierania którejś z opcji politycznych. Możemy wysłać obserwatorów z Republiki Bialeńskiej i Federacji Brodryjskiej, jeśli Hasseland na to pozwoli.

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 24.11.2014

(24.11.2014, 21:15:19)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Byłbym ostrożny ze wszystkimi deklaracjami. Poczekajmy na wyrok Sądu Najwyższego oraz wyjaśnienia Jego Królewskiej Mości.
Powinniśmy pomóc Królestwo Hasselandu bez wspierania którejś z opcji politycznych. Możemy wysłać obserwatorów z Republiki Bialeńskiej i Federacji Brodryjskiej, jeśli Hasseland na to pozwoli.

O tym też myślę.