Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 26.11.2014

Odnośnie promocji, to ja mam pewien plan utworzenia portalu o mikronacjach z prawdziwego zdarzenia, coś na wzór onet.pl albo wp.pl
Oczywiście poszukiwałbym redaktorów, sam mam doświadczenie w mediach (dziennikarstwo) - kwestia tylko czasu, motywacji i chęci. Wink

Odp: Wieści z zagranicy - Kristian Arped - 27.11.2014

Ech... W sumie smutne jest to, w jaki sposób Scholandia się wykrwawia.

Odp: Wieści z zagranicy - MvP - 27.11.2014

(27.11.2014, 00:19:35)Kristian Iversen link napisał(a): Ech... W sumie smutne jest to, w jaki sposób Scholandia się wykrwawia.
Nie rozumiem, ktoś w 3 osobowym państwie robi przekręty żeby dostać wirtualne pieniądze, a kogoś innego rusza to tak bardzo że rezygnuje z mikronacji przez to? ;|

Tak.

(27.11.2014, 00:23:08)Kristian Iversen link napisał(a): Tak.
Nie wiem co powiedzieć...

Pociesz się nową mapą KIK-u (tak, wiem, że już widziałeś): klik!

(27.11.2014, 00:29:18)Kristian Iversen link napisał(a): Pociesz się nową mapą KIK-u (tak, wiem, że już widziałeś): klik!
WidziałAS!
A poza tym mapa jak zwykle świeta. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Konstanty Jerzy Michalski - 27.11.2014

Nie. Patrzcie na sam dół. I kto się sprzeciwiał kontroli lądów Nordaty?

Kontynentu południowego... oni zmieniają kontynent?

Na to wyglada... Co za jojonacja.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 27.11.2014

Kovacs w grobie się przewraca.

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 27.11.2014

(27.11.2014, 00:19:35)Kristian Iversen link napisał(a): Ech... W sumie smutne jest to, w jaki sposób Scholandia się wykrwawia.
Żeby jeszcze ktoś się tym na poważnie przejmował.

(27.11.2014, 07:20:20)Konstanty Jerzy Michalski link napisał(a): Nie. Patrzcie na sam dół. I kto się sprzeciwiał kontroli lądów Nordaty?
Ojej. Rusza mnie to. Ich wola. Ja chciałem się odseparować od Nordaty. Byłoby prościej, nieprawdaż? A teraz, nawet gdyby pomysł z kontrolą przeszedł - to co byś im zrobił?

Odp: Wieści z zagranicy - Eddard Noqtern - 27.11.2014

Co dalej z sojuszem. Czy będziemy tam jeszcze działać? Moim zdaniem warto - zawsze lepiej działać nawet z kilkoma więcej osobami.

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 27.11.2014

Po co mamy się zajmować jakimiś głupotami?
Róbmy swoje, a obywatele tych upadających/kompromitujących się mikronacji przyjdą do nas. Wink Mapa to potwierdza! Smile

Słucham? Czy to była odpowiedź do mnie?

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 27.11.2014

Według mnie niepoważne (i mocno nieprzychylne wizerunkowo) jest tak szybko (dwa kryzysy wśród krajów członkowskich) rezygnować z Sojuszu. Przecież powstał między innymi po to, żeby takie sytuacje nie kończyły się przekształceniem terenów jakiegoś państwa w "obszary bez przynależności politycznej" z powodu nagłego wyludnienia.

Andrzej, czy to przypadkiem nie jest jeden z tych tekstów, których "nie wypada" mówić w takiej chwili osobie na takim stanowisku? Wink

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 27.11.2014

Czy jest ktoś zainteresowany edukacją w Niderlandach?
http://forum.nederlandia.pl/viewtopic.php?f=237&t=1176

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 27.11.2014

(27.11.2014, 17:12:04)Maciej Kamiński link napisał(a): Andrzej, czy to przypadkiem nie jest jeden z tych tekstów, których "nie wypada" mówić w takiej chwili osobie na takim stanowisku? Wink
Nie wiem jakich tekstów, ani jakiej osobie, ani na jakim stanowisku. Sad

Prawdopodbnie chodzi o stanowisko Prezydenta alw co ja tam wiem, jestem tylko blondynka. Wink

Cytat:Po co mamy się zajmować jakimiś głupotami?

Panie Andrzeju, Pan to mówił o sojuszu?