Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - Ivan von Lichtenstein - 08.12.2014

Ekhem.
Karnawał masek.

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 08.12.2014

No i po co wpieprzamy się z butami w sprawy sarmackie?

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=15071
http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/7026/8

Odp: Wieści z zagranicy - Ivan von Lichtenstein - 08.12.2014

Ignorować.

Odp: Wieści z zagranicy - Dan Mark - 08.12.2014

Niestety, muszę zgodzić się z jednym... Ta nota - rzeczywiście - jest beznadziejna. Nie chce z żaden sposób uwłaczać Ministrowi Michalskiemu, ale jest ona "na poziomie podstawówki" - jak to wyraził się hrabia Hojnacki.

Wydaje mi się ,że nie powinniśmy wtrącać się w to co dzieje się między Baridasem i Sarmacją a Scholandiom, a poczekać do momentu konkretnych działań któregoś z państw, kto wie - Królestwo Scholadnii i Sarmaja mogą tę sprawę wyjaśnić jeszcze drogą pokojową.

Odp: Wieści z zagranicy - MvP - 08.12.2014

(08.12.2014, 16:22:19)Dan Mark link napisał(a): Niestety, muszę zgodzić się z jednym... Ta nota - rzeczywiście - jest beznadziejna. Nie chce z żaden sposób uwłaczać Ministrowi Michalskiemu, ale jest ona "na poziomie podstawówki" - jak to wyraził się hrabia Hojnacki.

Wydaje mi się ,że nie powinniśmy wtrącać się w to co dzieje się między Baridasem i Sarmacją a Scholandiom, a poczekać do momentu konkretnych działań któregoś z państw, kto wie - Królestwo Scholadnii i Sarmaja mogą tę sprawę wyjaśnić jeszcze drogą pokojową.
Stety niestety, duze piwo dla Dan Marka!

Odp: Wieści z zagranicy - Ernest von Adriss - 08.12.2014

Przyznam że odpowiedź MSZ Sarmacji jest na poziomie takim jaki jest chyba sam Pan Minister. Smile

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 08.12.2014

Czy to już ojkofobia?

To swoją drogą. Odpowiadając w taki sposób Sarmacja próbuje pokazać nam ,że "przecież jej wszystko wolno". Bialenia nie istnieje od dzisiaj czy od miesiąca nie może sobie pozwolić na takie traktowanie. Zdecydowanie, nie jesteśmy gorsi (właściwie to jesteśmy lepsi).
KS próbuje chyba się dowartościować...

Odp: Wieści z zagranicy - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 08.12.2014

(08.12.2014, 16:47:02)Dan Mark link napisał(a): To swoją drogą. Odpowiadając w taki sposób Sarmacja próbuje pokazać nam ,że "przecież jej wszystko wolno". Bialenia nie istnieje od dzisiaj czy od miesiąca nie może sobie pozwolić na takie traktowanie. Zdecydowanie, nie jesteśmy gorsi (właściwie to jesteśmy lepsi).
KS próbuje chyba się dowartościować...
Nie obrażaj Królestwa Scholandii (KS). Wink
A na serio to jednak uznajmy, że sarmacja jest od nas lepsza pod większością względów i potężniejsza. I nie bądźmy takimi nacjonalistami po zaczynamy przypominać ten ball co go Kristian zrobił. 

Odp: Wieści z zagranicy - Ernest von Adriss - 08.12.2014

(08.12.2014, 16:50:33)Tomasz Rabotowicz link napisał(a): A na serio to jednak uznajmy, że sarmacja jest od nas lepsza pod większością względów i potężniejsza.

Teraz potężniejsza. Ale wszystko przed nami żeby być lepszymi Smile

http://www.wolnarepublikavakoss.pun.pl/forums.php

Zgadnijcie.

Obecnie Sarmacja jest potężniejsza od nas i negowanie tego byłoby niepoważne, tutaj zgodzę się z Akrypą.
Aczkolwiek nie można też zaprzeczyć, iż my rozwijamy się nieporównywalnie szybciej i jesteśmy społecznością bardzo zgraną, bez kompleksów i idiotycznego nacjonalizmu.
Jestem przekonany, że jeśli nie spoczniemy na laurach, ani się nie pokłócimy, to nadejdzie taki dzień, gdy będziemy największą mikronacją na Pollinie.

Odp: Wieści z zagranicy - Mikołaj Patryk Dostojewski - 08.12.2014

Państwo nie rozpoczyna się na literę "b", sukces.

Oto wzór wniosku o obywatelstwo:

Cytat:1. Pełne imię i nazwisko
2. Wiek
3. Płeć
4. Posiadane obywatelstwa (zakazane bialeńskie)
5. Pełnione funkcje za granicą

Taki wzór musi być napisany w "Urząd Obywatelski"
Wymagania min. 2 posty

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 08.12.2014

Dobra, czy my naprawdę nie mamy ciekawszych rzeczy do robienia niż podniecanie się wypocinami Grutina lub niektórych Sarmatów? Wink Ostatnie rzeczy, jakie umieszczamy na forum źle świadczą o Bialenii i na pewno nie jest to zachęcające dla nowych mieszkańców. Cytując JKM Filipa Radgara Scholandzkiego "Aktywność kraju nie powinna być budowana na negatywnych emocjach i czynach." Dlatego nie dajmy się sprowadzić do niskiego poziomu, bo inni pobiją nas doświadczeniem.

Genialny wzór, carewiczu. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Mikołaj Patryk Dostojewski - 08.12.2014

(08.12.2014, 17:31:05)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Genialny wzór, carewiczu. Big Grin

To nie jest geniusz mój tylko Grutina.

(08.12.2014, 17:30:24)Feliks Waldemar Spirkin link napisał(a): Dobra, czy my naprawdę nie mamy ciekawszych rzeczy do robienia niż podniecanie się wypocinami Grutina lub niektórych Sarmatów? Wink Ostatnie rzeczy, jakie umieszczamy na forum źle świadczą o Bialenii i na pewno nie jest to zachęcające dla nowych mieszkańców. Cytując JKM Filipa Radgara Scholandzkiego "Aktywność kraju nie powinna być budowana na negatywnych emocjach i czynach." Dlatego nie dajmy się sprowadzić do niskiego poziomu, bo inni pobiją nas doświadczeniem.

Może i masz rację. Jednak wy jesteście obeznani z tym co się dzieje w wielkich mikronacjach, takich jak Scholandia, Dreamland, Sarmacja...
Ja zwykle nie mam pojęcia o co chodzi jak piszecie o takich rzeczach, za to doskonale wiem o co chodzi i jak się ustosunkować gdy piszecie o Grutinie.

Feliks, to tylko takie zwykłe, niezobowiązujące rozmowy...

[Obrazek: 2m2xnpt.jpg]

Odp: Wieści z zagranicy - Maciej Kamiński - 08.12.2014

Genialny komiks. Big Grin

Nową emotkę widzę dodałeś...
I spaczyłeś styl na forum, Hugon... Sad BlueBird nie pozwala mi wysyłać postów. Sad

A tak poza tym, rozmawiajcie o istniejących krajach. Big Grin

Odp: Wieści z zagranicy - Feliks Spirkin - 08.12.2014

Zrobiłem taki fajny wywód na pokrzepienie serc i w jakiś magiczny sposób się nie wysłał. :'(