Forum Republiki Bialeńskiej
Wieści z zagranicy - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Wieści z zagranicy (/thread-560.html)

Odp: Wieści z zagranicy - Daniel von Witt - 08.03.2016

I właśnie tak miało wyglądać Smile Dlatego gra oceniona na czwórkę Wink

(-) por. mar. Daniel von Witt

Odp: Wieści z zagranicy - Marcel Hans - 09.03.2016

Dość kontrowersyjna gra (zazdroszczę kreatywności). Smile 
Jak pierwszy raz zobaczyłem tamto forum pomyślałem o Kukrii, ale to chyba już nie sprawka Elderlandu?  3-D

Odp: Wieści z zagranicy - Hewret von Thorn - 09.03.2016

Rozpoczęło się głosowanie w MUP:
http://mup.mikronacje.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=1102

Odp: Wieści z zagranicy - Thomas von Lisendorff - 09.03.2016

Życzę Andrzejowi wygranej.

Odp: Wieści z zagranicy - AndrzejSwarzewski - 09.03.2016

Cóż, w zasadzie już przegrałem. Jestem głęboko przekonany, że MUP straci na tym znacznie więcej, niż ja. Smile

Odp: Wieści z zagranicy - Fiodor Swirydiuk - 09.03.2016

Widać jakich mamy zdrajców! Tfu!
[Obrazek: Poj0sAx.png]

W sumie szkoda, że Andrzej nie napisał niczego więcej, żeby zachęcić do oddania głosu na siebie.

Skoro Hasseland nie ma oporu, żeby zagłosować na człowieka, który chciał odebrać Bialenii terytorium, to brak mi słów. Wink

(09.03.2016, 23:20:47)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Skoro Hasseland nie ma oporu, żeby zagłosować na człowieka, który chciał odebrać Bialenii terytorium, to brak mi słów. Wink
A można było nie podpisywać żadnych aktów, Markusie Wettinie.

Fiodorze, być może niedługo Twój główny problem zniknie. Wink
Ślepy zauważyłby, że Hasseland planuje przenieść się do Sarmacji. Najpierw ciepłe słowa Piotra de Zayma o RCA w tym samym wątku, gdzie próbował on odebrać nam terytorium. Teraz ten głos. Wink

(09.03.2016, 23:26:43)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Fiodorze, być może niedługo Twój główny problem zniknie. Wink
Ślepy zauważyłby, że Hasseland planuje przenieść się do Sarmacji. Najpierw ciepłe słowa Piotra de Zayma o RCA w tym samym wątku, gdzie próbował on odebrać nam terytorium. Teraz ten głos. Wink
Chyba będę skakał z radości. :3

Odp: Wieści z zagranicy - Eddard Noqtern - 09.03.2016

Andrzeju, czy to nie mania wielkości? Nie napisałeś na forum MUP nic, żadnego programu, wizji, opisu. Muszę też przyznać, że nie znasz się dobrze na systemie Xpert11, nie prowadzisz silnych drużyn, a dla MUP nie robisz zbyt wiele. A teraz oczekujesz, żeby głosować na Ciebie tylko "po znajomości"? I jeszcze snujesz jakieś dziwne wizje...

(09.03.2016, 23:30:30)Eddard Noqtern link napisał(a): Andrzeju, czy to nie mania wielkości? Nie napisałeś na forum MUP nic, żadnego programu, wizji, opisu. Muszę też przyznać, że nie znasz się dobrze na systemie Xpert11, nie prowadzisz silnych drużyn, a dla MUP nie robisz zbyt wiele. A teraz oczekujesz, żeby głosować na Ciebie tylko "po znajomości"? I jeszcze snujesz jakieś dziwne wizje...
Czyli dalej chcecie bezcześcić Bialenię? Wypierdalaj za bramę do Sarmy, bo cię odholuję!

Odp: Wieści z zagranicy - Eddard Noqtern - 09.03.2016

Pozostawię powyższy post bez komentarza.

Ja oczekuję? Gdzie coś takiego napisałem? To są wasze metody, wmawiać coś ludziom i kłamać. To tylko pokazuje, że brakuje wam argumentów i nie macie racji. Smile Przypominam, że ja nie musiałbym kłamać, żeby odnieść pewien skutek... Smile)

A ja dalej nie wiem po co te najazdy na Hasselandczyków przez Andrzeja i Fiodora.

A ja dalej nie rozumiem po co te najazdy na Bialeńczyków przez Eddarda i Heinricha.

Odp: Wieści z zagranicy - Frederick Hufflepuff - 09.03.2016

Pragnę tylko poinformować, że Bialenia oddała głos na Andrzeja Swarzewskiego.

(09.03.2016, 23:38:33)AndrzejSwarzewski link napisał(a): A ja dalej nie rozumiem po co te najazdy na Bialeńczyków przez Eddarda i Heinricha.

Wypraszam sobie. Nie najeżdżam na żadnych Bialeńczyków, a nie podoba mi się Twoje zachowanie i zachowanie Fiodora wobec pozostałych Obywateli Republiki Bialeńskiej, w tym segregacja pewnej grupy ludzi od pozostałych.
I nie zauważyłem, żeby Eddard kogoś szkalował.

(09.03.2016, 23:34:20)Eddard Noqtern link napisał(a): Pozostawię powyższy post bez komentarza.
Bo nie chcesz się ośmieszać? Proszę cię, pakuj ze swoimi braćmi Razuryjczykami manatki i lećcie stąd!