Forum Republiki Bialeńskiej
Loué soit Jésus-Christ! - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+---- Dział: Powitania (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-68.html)
+---- Wątek: Loué soit Jésus-Christ! (/thread-5990.html)

Loué soit Jésus-Christ! - Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep - 12.08.2016

Loué soit Jésus-Christ!

Mon amis,
po przerwie spowodowanej Światowymi Dniami Moździerzy, w które chcąc nie chcąc byłem zaangażowany oraz po dłuższym przechorowaniu po spędzeniu 3 godzin w lejącej się z nieba wody wróciłżem do Mikroświata. Nie spodziewaliście się mnie tutaj. I dobrze. Ja też nie spodziewałem się tu tak wielu moich bliskich Medyceuszów i Rotryjczyków. Dlatego (skoro moja v-ojczyzna nie bytuje w internetach) przybywam do Bialenii, gdzie mam swój mały mająteczek, który będę chciał rozwijać. Może poproszę o obywatelstwo - osobie tak promienitej jak ja, należy się ono jak psu buda. Ale pomyślimy.

Que Dieu vous bénisse,
Charles II le Pieux.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Eddard Noqtern - 12.08.2016

Witam serdecznie,
Zachęcam o ubieganie się o obywatelstwo Republiki Bialeńskiej i do czynnego uczestnictwa w życiu państwa.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Aroksus I Soborowiec - 12.08.2016

Pour toujours et à jamais, Amen!
Witam serdecznie brata w wierze Smile Zapraszam od razu do dołączenia do Wolnego Bialeńskiego Związku Wyznaniowego Chrześcijan i zapoznanie się z naszym projektem Smile

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep - 12.08.2016

Mon Père, ale ja wyznania rotryjskiego i nic tego nie zmieni. W takiej wierze wychowało się moje alter-ego Pius Facibeni, w takiej też wychowano Króla Medyceusza Skarlandu.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Karol Medycejski - 12.08.2016

Ach, witaj ponownie Drogi Ojcze! Big Grin Czyż jednak Skarland nie jest Twoją drugą, a nawet pierwszą v-ojczyzną? Smile

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Jan von Maikowski - 12.08.2016

Willkommen! :])

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Hewret von Thorn - 12.08.2016

Witam serdecznie po raz wtóry! Big Grin

Musiałem troszkę profilowe zmienić. Józef II Habsburg zrobił się passe. Myślę, że stary dobry generał Robert Lee spełni swoje zadanie wyśmienicie.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Ametyst Faradobus - 12.08.2016

Józef II jest najpiękniejszy.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Maciej Kamiński - 12.08.2016

(12.08.2016, 20:25:29)Ametyst Faradobus link napisał(a):Józef II jest najpiękniejszy.
Józef drugi bankrutował małe Galicje.

Witôm brata Kaszëbę.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Piotr Pawel I - 12.08.2016

Hasseland będzie zaszczycony mogąc gościć tak wybitną osobę. Czujemy niedosyt aktywności religijnej... nasza katedra w Angemont od dawna nie widziała osoby duchownej. A przecież można mieć podwójne obywatelstwo, bialeńskie i hasselandzkie.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Guliano Montini - 12.08.2016

O. Facibeni xD

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Severino Castiglioni - 12.08.2016

Witam, witam.

Cześć Wam, kleryczki.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Ametyst Faradobus - 12.08.2016

(12.08.2016, 21:29:29)Maciej Kamiński link napisał(a):[quote author=Ametyst Faradobus link=topic=6168.msg55144#msg55144 date=1471026329]
Józef II jest najpiękniejszy.
Józef drugi bankrutował małe Galicje.

Witôm brata Kaszëbę.
[/quote]

Józef Habsburg Trzeci płodził mało dzieci.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Feliks Spirkin - 12.08.2016

Witam! ;D Zachęcam do złożenia wniosku o obywatelstwo, bo już myślałem, że się nigdy nie doczekam.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Severino Castiglioni - 13.08.2016

(12.08.2016, 22:50:54)Karol II Pobożny link napisał(a):Cześć Wam, kleryczki.

Jo.

Odp: Loué soit Jésus-Christ! - Guliano Montini - 13.08.2016

(12.08.2016, 23:47:04)Markus Wettin link napisał(a):Witam! ;D Zachęcam do złożenia wniosku o obywatelstwo, bo już myślałem, że się nigdy nie doczekam.
O. I Śpirkin się pojawił, ksenofob jeden.