Forum Republiki Bialeńskiej
SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Wieża medialna w Wolnogradzie (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-103.html)
+---- Dział: Gazeta wBialenii (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-108.html)
+---- Wątek: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 (/thread-6288.html)

Strony: 1 2

SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Frederick Hufflepuff - 04.09.2016

Szanowni Państwo!

4 października 2016 r., czyli dokładnie za miesiąc, upływa termin sprawowania funkcji Prezydenta Republiki Bialeńskiej przez Hewreta Faradobusa. Zapraszam do udziału w pierwszym sondażu prezydenckim przed październikową elekcją. W badaniu umieszczeni zostali najważniejsi i najaktywniejsi obywatele Bialenii i państw z nią stowarzyszonych - Hasselandu i Brodrii, z wyjątkiem kilkukrotnego Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego, który zadeklarował, że na pewno nie weźmie udziału w wyborach.

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Hewret von Thorn - 04.09.2016

Czyżby co druga ankietowana osoba pragnęła mojej reelekcji? Wink

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Fiodor Swirydiuk - 04.09.2016

Nikt nie rozważa kandydatury Konstantego, a ja na niego zagłosowałem.

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Eddard Noqtern - 04.09.2016

(04.09.2016, 21:40:32)Hewret Faradobus link napisał(a):Czyżby co druga ankietowana osoba pragnęła mojej reelekcji? Wink

Czyżbyś zmienił zdanie co do kandydowania na kolejną kadencję?  Wink

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Frederick Hufflepuff - 04.09.2016

Jak na razie wyniki sondażu są bardzo ciekawe i chyba dość jasno pokazują, którym politykom społeczeństwo najbardziej ufa.

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Alberto Carlos de Médici y Zep - 04.09.2016

Klub Konserwatywny to nie partia, wypraszam sobie taki afront.

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - AndrzejSwarzewski - 04.09.2016

Cytat:z wyjątkiem kilkukrotnego Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego, który zadeklarował, że na pewno nie weźmie udziału w wyborach.
Serioo? :o

Zagłosowałem na Macieja. Kiedyś wydawało mi się, że nie ma w Bialenii nikogo o poglądach bardziej odległych ode mnie. A obecnie społeczeństwo tak odjechało, że Maciej wydaje mi się najrozsądniejszy i najbliższy mi światopoglądowo. Zgroza.  :,(

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Alberto Carlos de Médici y Zep - 04.09.2016

Cytat:Kiedyś wydawało mi się, że nie ma w Bialenii nikogo o poglądach bardziej odległych ode mnie. A obecnie społeczeństwo tak odjechało, że Maciej wydaje mi się najrozsądniejszy i najbliższy mi światopoglądowo.

W jakim kierunku odjechało? Jestem ciekaw, jakie to poglądy?

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - AndrzejSwarzewski - 04.09.2016

Cytat:W jakim kierunku odjechało?

"Nie trzeba głośno mówić". Wink

Cytat:Jestem ciekaw, jakie to poglądy?
Maciej przecież chce władzy Parlamentu, a ja jestem prezydencjalistą! No i Maciej był we frakcji poważnopaństwowej, a ja w śmieszkowej. Wink

Ale Mackiewicza proszę w to nie mieszać. Nie ma/nie było w Bialenii zwolenników pre, preegzystencjalizmu prezydencjalizmu i śmieszków? Proszę nie żartować.

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Ronon Dex - 05.09.2016

A i tak wychodzi, że "Hewret musi zostać"...  Smile

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Tadeusz Krasnodębski - 05.09.2016

(05.09.2016, 04:30:37)Ronon Dex link napisał(a):A i tak wychodzi, że "Hewret musi zostać"...  Smile

Niekoniecznie - w przypadku głosowania pomiędzy Hewretem a Eddardem nie można mieć pewności, kogo poparłyby osoby głosujące w sondażu na pozostałych kandydatów.

Dla mnie jedynymi słusznymi kandydatami są właśnie Eddard oraz Hewret. Smile

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Alberto Carlos de Médici y Zep - 05.09.2016

Dla mnie, jedynym słusznym jest Andrzej Swarzewski, który, już po raz kolejny, unosi się dumą i nie chce kandydować. :roll:

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Gaudius van der Cathair - 05.09.2016

Ja również uważam, że z tych, co mogliby kandydować, to Andrzej Swarzewski byłby najlepszym kandydatem.

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Eddard Noqtern - 05.09.2016

Zagłosowałem na Freddericka Hufflepuffa. To bardzo doświadczony i aktywny polityk, działacz. Myślę, że to on powinien przejąć stery państwa po Hewrecie.  Wink

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Alberto Carlos de Médici y Zep - 05.09.2016

Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Maciej Kamiński - 05.09.2016

(04.09.2016, 22:54:37)AndrzejSwarzewski link napisał(a):
Cytat:W jakim kierunku odjechało?

"Nie trzeba głośno mówić". Wink

Cytat:Jestem ciekaw, jakie to poglądy?
Maciej przecież chce władzy Parlamentu, a ja jestem prezydencjalistą! No i Maciej był we frakcji poważnopaństwowej, a ja w śmieszkowej. Wink
Dodajmy też nasze wykluczające się poglądy na prawo karne, sam sposób sprawowania władzy wykonawczej (z pominięciem jej uprawnień) czy politykę zagraniczną. Najbardziej to chyba nas łączy... realne miejsce zamieszkania.

(05.09.2016, 18:49:54)Alberto de Medici link napisał(a):Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?
Czysto złośliwie powiem, że ciekaw jestem, czy tym razem dadzą radę dokonać zgłoszenia w terminie. >>D Niech to podziała motywująco.

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Eddard Noqtern - 05.09.2016

(05.09.2016, 19:58:37)Maciej Kamiński link napisał(a):Dodajmy też nasze wykluczające się poglądy na prawo karne, sam sposób sprawowania władzy wykonawczej (z pominięciem jej uprawnień) czy politykę zagraniczną. Najbardziej to chyba nas łączy... realne miejsce zamieszkania.

No i to, że jesteście w Bialenii od samego początku, w związku z czym świetnie się znacie. Łatwo możecie przewidzieć swoje zachowanie. Myślę, że to łączy Was najbardziej. Lęk przed nowymi i zmianami jednak trochę jest?

(05.09.2016, 19:58:37)Maciej Kamiński link napisał(a):[quote author=Alberto de Medici link=topic=6486.msg58463#msg58463 date=1473094194]
Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?
Czysto złośliwie powiem, że ciekaw jestem, czy tym razem dadzą radę dokonać zgłoszenia w terminie. >>D Niech to podziała motywująco.
[/quote]

Wyraziłem tylko opinię, kto według mnie powinien przejąć kluczę do Pałacu. Jest to jednak tylko prywatna opinia, a nie oficjalna nominacja "wron".  Big Grin Cieszę się jednak, że wybór naszego kandydata budzi aż takie zainteresowanie.  ;D

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Frederick Hufflepuff - 05.09.2016

Nie wiem, czy zdecyduję się na ponowny start w wyborach prezydenckich po podwójnym fiasku mojej kandydatury w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Prezydent Faradobus bardzo dobrze się sprawdził na stanowisku!

Odp: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016 - Hewret von Thorn - 06.09.2016

Panie redaktorze, kiedy numer 80 gazety "wBialenii"?
Czy z racji tak długiej przerwy w wydawaniu będzie to obszerny numerek?