Forum Republiki Bialeńskiej
Zgłoszenie - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Trybuna Honorowa Stadionu Narodowego (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-92.html)
+---- Dział: Bialeński Związek Sportowy (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-97.html)
+----- Dział: Archiwum Sportowe (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-161.html)
+------ Dział: Puchar Regionów (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-95.html)
+------ Wątek: Zgłoszenie (/thread-649.html)Zgłoszenie - Kamil Maciejewski - 05.04.2014

Dzień dobry, oficjalnie informuję o tym, iż zgłaszam wniosek o wstąpienie do armii:

Imie: Kamil
Nazwisko: Maciejewski
Obywatelstwa innych mikronacji: brak
Oświadczenie o wieku: 18+
Uzasadnienie: Posiadam kompetencje i wiedzę jeśli chodzi o sprzęt. Z taktyką jest trochę gorzej, ale myślę, iż mogę to nadrobić.


Re: Zgłoszenie - Ronon Dex - 05.04.2014

A napiszesz coś więcej na temat swoich zainteresowań i wiedzy (w jakich dziedzinach wojskowości) oraz o tym na jakim stanowisku byś się widział i na jakim chciałbyś działać? Ułatwi to wyznaczenie na stanowisko i przydział obowiązków - tak aby było to z korzyścią zarówna dla armii, jak i dla Ciebie (łatwiej się robi to co się lubi, wszak działalność ma sprawiać przyjemność i być rozrywką) i dla aktywności na Forum (w dziale Sił Zbrojnych). Ponieważ SZ RB wymagają aktywności, a nie tylko samego "zapisania się do armii" (muszę o tym niestety wspomnieć, ze względu na pewne przeszłe doświadczenia w tej materii).


Re: Zgłoszenie - Kamil Maciejewski - 05.04.2014

Interesuję się i znam głównie sprzętem naziemnym ( głównie pojazdach ). Widzę się na stanowisku człowieka rozstrzygającego przetargi, ewentualnie decydującego gdzie dane siły mają zostać wysłane.


Re: Zgłoszenie - Ronon Dex - 06.04.2014

Cytat:Interesuję się i znam głównie sprzętem naziemnym ( głównie pojazdach ). Widzę się na stanowisku człowieka rozstrzygającego przetargi, ewentualnie decydującego gdzie dane siły mają zostać wysłane.
O i to jest dobry pomysł (te przetargi - chociaż "przetarg" to nie jest dobry pomysł, to takie marnie-polskie, co z tego wychodzi wiadomo... zdrową sytuacją będą "konkursy", jak w cywilizowanym świecie) i w to możemy się pobawić. Choć musimy się trochę wstrzymać - jak ruszy nasz nowy system gospodarczy to mając firmy lotnicze i zbrojeniowe będę przedstawiał produkty, a Ty będziesz dokonywał analiz i współuczestniczył w wyborze...

Może stanowisko "szefa logistyki" by ci pasowało. W przyszłości będziemy dokonywać budowy baz na Anatolii - będzie sporo ruchów wojsk, to trzeba będzie zabezpieczyć (pojazdy będą musiały kursować i wozić sprzęt czy materiały), będzie sporo zagadnień z zakresu logistyki i zaopatrzenia... Jeśli Cie taki zakres obowiązków na początek interesuje to jestem gotowy zaoferować to stanowisko.


Re: Zgłoszenie - Kamil Maciejewski - 10.04.2014

Przepraszam za chwilową nieobecność, w ciągu ostatnich kilku dni albo nie miałem dostępu do internetu, albo miałem go bardzo krótko. Stanowisko "szefa logistyki" jak najbardziej mi pasuje.


Re: Zgłoszenie - Ronon Dex - 10.04.2014

Cytat:Stanowisko "szefa logistyki" jak najbardziej mi pasuje.
OK to załatwimy to w najbliższym czasie... Będę miał chwilę to odtworzę "Biuro Personalne" (bo poprzednie zostało skasowane na starym forum niestety) i zrobię porządek ze stanowiskami w armii (przyjęcia, zwolnienia, stan nieczynny, rezerwa itd.).