Forum Republiki Bialeńskiej
Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Władze Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-6.html)
+--- Dział: Parlament Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-41.html)
+---- Dział: Parlamentarna Sala Posiedzeń (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-546.html)
+---- Wątek: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia (/thread-6868.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Maciej Kamiński - 17.11.2016

Witam w następnej kadencji.

Ślubuję uroczyście, jako członek Parlamentu, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej. Tak mi dopomóż kropko przed emotikoną!

I, ponownie bez zbędnych ceregieli, rozpoczynamy trzydniowe zgłaszanie kandydatów na Marszałka.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Tadeusz Krasnodębski - 17.11.2016

Ślubuję uroczyście, jako członek Parlamentu, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej. Tak mi dopomóż kropko przed emotikoną!

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Hewret von Thorn - 17.11.2016

Ślubuję uroczyście, jako członek Parlamentu, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej.

Tak mi dopomóż Andrzeju Swarzewski!

Zgłaszam własną osobę do bycia Marszałkiem Parlamentu.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Severino Castiglioni - 17.11.2016

Ślubuję uroczyście, jako członek Parlamentu, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej. Tak mi dopomóż Bóg!

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Iwan Pietrow - 18.11.2016

Ślubuję uroczyście, jako członek Parlamentu, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej. Tak mi dopomóż Bóg!

Pragnę zgłosić Szanownego Tadeusza.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Hewret von Thorn - 18.11.2016

Po namyśle wycofuję swoją kandydaturę i popieram zgłoszenie Tadeusza.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Gaudius van der Cathair - 18.11.2016

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Tadeusz Krasnodębski - 18.11.2016

Bardzo dziękuję za zaufanie, ale niestety jestem zmuszony odmówić. Grudzień zapowiada się u mnie jako miesiąc dość aktywny i prawdopodobnie nie będę miał czasu wypełniać obowiązki Marszałka.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Mikołaj Patryk Dostojewski - 18.11.2016

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Hewret von Thorn - 18.11.2016

To jednak pozostaję przy tym, że zgłaszam własną kandydaturę.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016

Maćku, chyba już nikt się nie zgłosi. Smile

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Hewret von Thorn - 21.11.2016

Czyżby 3 dzień minął wczoraj?

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Maciej Kamiński - 21.11.2016

Ano minął. Czas na otwarcie był podczas uroczystości. Wzięło i się zapomniało.
Parlamentowi się na szczęście nie pali do pracy.

Na to otwieram głosowanie. Jeden kandydat, głosy ZA, PRZECIW lub WSTRZYMUJĄCE.

ZA Hewretem.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Hewret von Thorn - 21.11.2016

Za siebie Big Grin

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Tadeusz Krasnodębski - 21.11.2016

Za. Wink

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Iwan Pietrow - 21.11.2016

Również głosuję ZA.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Mikołaj Patryk Dostojewski - 21.11.2016

ZA

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Severino Castiglioni - 21.11.2016

Za.

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Gaudius van der Cathair - 22.11.2016

Za

RE: Przysięgi, rezygnacje, wybory Marszałka, ogłoszenia - Maciej Kamiński - 22.11.2016

Zamykam głosowanie (i podpisuję stosowną uchwałę). Hewret wygrywa jednogłośnie.