Forum Republiki Bialeńskiej
Wybory Lwa Wolnogradu - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Administracja samorządowa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-5.html)
+--- Dział: Rzesza Bialeńska (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-551.html)
+---- Dział: Sejm Rzeszy Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-524.html)
+---- Wątek: Wybory Lwa Wolnogradu (/thread-6892.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 10.03.2017

Chce przegrać, zgłaszam się i deklaruje oddanie głosu na przeciwnika.

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - Tadeusz Krasnodębski - 10.03.2017

W sumie, też zgłaszam kandydaturę. Zamiast we władzy centralnej chciałbym udzielić się w samorządzie.

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - AndrzejSwarzewski - 10.03.2017

Przyjmuję do wiadomości. Smile

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - Aleksandra Dostojewska - 10.03.2017

Również się zgłaszam.

Zapowiada się ciekawie!

Może jakaś debata?

A można jak najbardziej. Uważam jednak Ametyst Faradobus powibien być Lwem bo inni już w inny sposób dopchali się do koryta. :p

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - Aleksandra Dostojewska - 10.03.2017

Również i ja byłabym chętna na debatę.

Debata? Wybornie. Ile czasu Państwo potrzebują, zanim będziemy mogli przejść do głosowania?

1 godziny. :3

Ale to już dziś ta debata? :o

Nie musi być dzisiaj. Niech kandydaci ustalą między sobą. Wink

Mnie w sumie dziś możliwe, że będzie pasować. A najlepiej, tradycyjnie u mnie, niedziela.

W niedzielę mógłbym nawet poprowadzić tę debatę, jeśli taka będzie wola kandydatów. Czy pozostałym kandydatom pasuje niedziela?

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - Ametyst Faradobus - 11.03.2017

U mnie niestety niedziela odpada, chyba że w godzinach popołudniowych, nie wieczornych. Jeżeli jednak będzie się odbywać na forum to w zasadzie bez różnych.

Powód moich jęków jest taki, że zmieniam dostawcę internetów i to co się tam odjaniepawla to jest jakaś porażka.

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - AndrzejSwarzewski - 13.03.2017

No niedziela już się skończyła. To jak z tą debatą? Odbędzie się, czy mogę od razu głosowanie zarządzić?

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 13.03.2017

Środa, 21:00, discord?

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - Ametyst Faradobus - 14.03.2017

Skoro nie ma głosów w sprawie debaty proponuję, aby po prostu każdy z kandydatów przedstawił swoje stanowisko. Sam zdecydowałem się po raz kolejny ubiegać o stanowisko głowy Rzeszy pragnąc całkowicie skupić się na działalności na jej rzecz. Zaznaczam, że w Bialenii nie piastuję i na chwilę obecną nie zamierzam piastować innych godności państwowych, a moje panowanie w ZSKHiW nie ogranicza mocno moich możliwości czasowych, a wręcz podnosiłoby prestiż stanowiska Lwa. W końcu mam być szefem klubu buców i arystokratów.

W trakcie kadencji chciałbym przeprowadzić kilka inicjatyw, które będą w zamierzeniu niejako impulsem do podejmowania podobnych działań przez lenników i przedstawicieli miast. Pierwszą z nich będzie rozwój wolnego miasta Temeszgad, którego projekt statutu przedstawiłem jakiś czas temu, co jednak nie spotkało się z jakąkolwiek reakcją. Nie ukrywam, że skłoniło mnie to bezpośrednio do kandydowania. Swoją działalnością jako Lwa i jednocześnie gospodarza Temeszgadu pragnę pokazać, jak od podstaw zbudować kulturę miejską, która w zamierzeniu ma być przecież istotnym elementem działalności naszego Związku. Do tego dojdą projekty związane z lennami i ich aktywnością. Wiecie dobrze, że jestem jednym z bardziej aktywnych lenników, a swoim doświadczeniem chcę podzielić się z Wami.

Mam świadomość, że kontrowersje może budzić moja poprzednia rezygnacja z przyjęcia diademu Lwa. Starałem się, aby dotknęło to Rzeszę w jak najmniejszym stopniu, a powody tej decyzji, związane ściśle z życiem realny, przedstawiłem w stosownym oświadczeniu. Wierzę, że nadal jestem godzien Waszego zaufania. Oczywiście nadal deklaruję chęć dyskusji z kontrkandydatami.

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - AndrzejSwarzewski - 14.03.2017

Dobry pomysł. Głosowanie zaczniemy w piątek wieczorem, jeśli nie macie nic przeciwko. Smile

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 14.03.2017

Średnia Teutońska dla każdego!

RE: Wybory Lwa Wolnogradu - AndrzejSwarzewski - 14.03.2017

A jakie składniki zawiera? Mam nadzieję, że nie mięso z Teutończyków. Sad