Forum Republiki Bialeńskiej
Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Administracja samorządowa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-5.html)
+--- Dział: Rzesza Bialeńska (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-551.html)
+---- Dział: Sejm Rzeszy Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-524.html)
+---- Wątek: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego (/thread-7370.html)

Strony: 1 2 3

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Ametyst Faradobus - 28.02.2017

Ja też jestem przeciwny nadawaniu folwarków na własność, gdyż w przeciwnym razie z republiki stalibyśmy się państwem oligarchicznym.

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Severino Castiglioni - 28.02.2017

Macieju - logiczne argumenty.

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Hewret von Thorn - 28.02.2017

(28.02.2017, 13:41:20)Ametyst Faradobus napisał(a): Ja też jestem przeciwny nadawaniu folwarków na własność, gdyż w przeciwnym razie z republiki stalibyśmy się państwem oligarchicznym.

Despotyzm biurokratyczny <3

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Maciej Kamiński - 28.02.2017

(28.02.2017, 16:37:43)Severino Castiglioni-Faradobus napisał(a): Macieju - logiczne argumenty.
Co jest nielogicznego w wyliczance z ostatniego postu? Adaś po głębszej wymianie zdań prywatnie nie miał zastrzeżeń.

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Severino Castiglioni - 28.02.2017

Logiczne, w sensie też przyznaję Ci rację. Wink

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Maciej Kamiński - 28.02.2017

(28.02.2017, 18:05:31)Severino Castiglioni-Faradobus napisał(a): Logiczne, w sensie też przyznaję Ci rację. Wink
Maślany papaj mi przytaknął.
Wystarczy? :tjkd:

Nie rozumiem Cię. Wink

Ech... Patriarcha Rotrii mi przytaknął. Tyle przekonujących bezpośrednio i indywidualnie Ciebie argumentów wystarczy?

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Maciej Kamiński - 02.03.2017

Dobra, to powtórzę jeszcze tylko po raz trzeci - czy ktoś, kto nie nazywa się Ametyst Faradobus, mógłby wypowiedzieć się na temat problemu przodownik/stachanowiec?

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Tadeusz Krasnodębski - 03.03.2017

Chyba nie ma chętnych, Maćku.

Przechodzimy do głosowania. Przypominam, że głosują wyłącznie szlachcice aktywni. 48 godzin.

Karta do głosowania:

Cytat:Projekt ustawy Macieja Kamińskiego w wersji II: ZA/PRZECIW/WSTRZYMUJĘ SIĘ
Poprawka Severina Castiglioni-Faradobusa skreślająca komunistyczne nazewnictwo i wprowadzająca katechona od 500 folwarków: ZA/PRZECIW/WSTRZYMUJĘ SIĘ

Cytat:Projekt ustawy Macieja Kamińskiego w wersji II: WSTRZYMUJĘ SIĘ
Poprawka Severina Castiglioni-Faradobusa skreślająca komunistyczne nazewnictwo i wprowadzająca katechona od 500 folwarków: WSTRZYMUJĘ SIĘ

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Ametyst Faradobus - 03.03.2017

Projekt ustawy Macieja Kamińskiego w wersji II: ZA
Poprawka Severina Castiglioni-Faradobusa skreślająca komunistyczne nazewnictwo i wprowadzająca katechona od 500 folwarków: PRZECIW

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - AndrzejSwarzewski - 03.03.2017

Poprawka Severina Castiglioni-Faradobusa skreślająca komunistyczne nazewnictwo i wprowadzająca katechona od 500 folwarków: PRZECIW

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Maciej Kamiński - 03.03.2017

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Maciej Kamiński - 10.03.2017

Khem.

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Tadeusz Krasnodębski - 10.03.2017

P.o. jest Prezydent.

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Maciej Kamiński - 10.03.2017

Tym bardziej khem.

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - AndrzejSwarzewski - 10.03.2017

Przepraszam, zupełnie o tym zapomniałem.

W kwestii projektu Macieja Kamińskiego, 3 głosy ZA, 1 WSTRZYMUJĄCY.
W kwestii poprawki Severina Castiglioniego-Faradobusa , 3 głosy SPRZECIW, 1 WSTRZYMUJĄCY.

Projekt Macieja Kamińskiego PRZESZEDŁ BEZ POPRAWKI.

(-) Andrzej Swarzewski.

Publikacja też należy do mnie?

Ano należy. Wink

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - AndrzejSwarzewski - 13.03.2017

Uhh, zapomniałem. Już zaraz opublikuję.

RE: Projekt ustawy o zmianie ustawy o tytułach szlacheckich i Kodeksu Cywilnego - Maciej Kamiński - 25.03.2017

Czy zaraz mogłoby nie trwać dwóch tygodni?