Forum Republiki Bialeńskiej
Wniosek - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Organy i instytucje państwowe (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-9.html)
+--- Dział: Policja Krajowa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-560.html)
+---- Dział: Areszt (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-566.html)
+---- Wątek: Wniosek (/thread-7591.html)Wniosek - Maciej Kamiński - 02.05.2017

Wolnograd, 2 maja 2017

Uprzejmie proszę Prezesa o wyrzucenie śmieci poprzez wniesienie aktu oskarżenia na niniejsze popłuczyny po Zaniku.
Byłoby to do uniknięcia w ramach ustawy o postępowaniu w sprawie osób niepożądanych, gdyby pewna jaśnie oświecona caryca nie wydała prawomocnego ułaskawienia dla podlinkowanej wyżej kreatury.

Z poważaniem,
Maciej Kamiński.


RE: Wniosek - Wergiliusz Postawny - 02.05.2017

Ja bym wolał, aby Maciej Kamiński poszedł na własne utrzymanie w świecie realnym, a nie żył na garnuszku rodziców. Smile

Taka ciemielągwa mikronacyjna jak Ty, Kamiński, będzie uznawał ludzi za śmieci? Wam na tym pomorzu to się kurwa we łbach pomieszało doszczętnie!

Ino mi ciąg skurwysynie z tego typu wnioskami. Takich zwyroli jak Ty się nie powinno tolerować, a Ty  tu jesteś traktowany jako jakiś bożek, przed którym każdy powinien klękać. Oświadczam Ci, że odpowiedni ludzie przedzwonią do twoich prawnych opiekunów i wyegzekwują odpowiednie czyny względem takiego gówniarza jak Ty, Panie Kamiński. Smile


RE: Wniosek - Maciej Kamiński - 02.05.2017

Żadna siła siła na tym świecie nigdy nie zmusi mnie do traktowania po ludzku bydła, które pluje na REALNIE ZMARŁYCH PODCZAS ŻAŁOBY PO NICH. Kropka.


RE: Wniosek - Wergiliusz Postawny - 02.05.2017

Ja po zmarłych się przejdę tak jak oni chodzili w Katyniu czy innych katowniach przez siebie stworzonych. I sobie to zapamiętaj, Kamiński, że po twoim ryju mój but się przejdzie i już nieważne, czy Ty będziesz żywy czy nieżywy. Nie będzie mnie to obchodzić, jebana wydmuszko!