Forum Republiki Bialeńskiej
Permanentna robocza narada z rzecznikami - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Władze Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-6.html)
+--- Dział: Pałac Prezydencki (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-552.html)
+---- Dział: Sala Kryształowa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-554.html)
+---- Wątek: Permanentna robocza narada z rzecznikami (/thread-7595.html)Permanentna robocza narada z rzecznikami - Ametyst Faradobus - 02.05.2017

Drodzy Kuledzy,

tow. Pietrow słusznie zwrócił uwagę na nikłą publiczną aktywność xięcia Medycejskiego, mojego rzecznika. Z kolei on sam już wcześniej zapowiadał taki stan rzeczy przedstawiając mi, mimo wszystko, szereg ciekawych pomysłów. Pomyślałem i wpadłem na genialny pomysł, który dziś zrealizowałem mianując tow. Pietrowa na stanowisko mojego drugiego rzecznika. Niech rozkwitnie tysiąc kwiatów, rzekłem sam do siebie, niech rywalizują różne szkoły dezinformacji.

Mam nadzieję, że oboje będziecie ze sobą współpracowaly, ale i konkurowaly w celu zwiększenia jakości usług. Tego lepszego czekają nagrody w postaci tytułu ministra bez teki, służbowej limuzyny oraz odznaczeń. Bardziej leniwy zostanie być może mianowany wiceprezydentem na czas mojej nieobecności pod koniec miesiąca i przejdzie do historii jako parszywy bumelant.

W tym wątku będziecie się mogli naradzać i koordynować swoje działania. Czekam na Wasze propozycje. Xiążę Rzecznik zapowiedział publikację biuletynu rządowego Dezinformacja. Pomysł ten uważam za wart zrealizowania. Możecie to zrobić wspólnie, a jeżeli autor pomysłu się nie raczy odezwać Car-Rzecznik mógłby mu go ukraść. Nie wykluczam też publikacji dwóch biuletynów, jeżeli taka będzie Wasza wola.


RE: Permanentna robocza narada z rzecznikami - Iwan Pietrow - 10.05.2017

Towarzyszu Prezydencie!

Kraj Nasz rozwija się w jak najlepszą stronę i dlatego też należy rozpocząć szeroko zakrojoną kampanię sukcesu. Nawet największą porażkę, czy wtopę wizerunkową można zamienić w zwycięstwo, witając "pokonanych" kwiatami (chociażby na lotnisku). Jeżeli czas mi na to pozwoli, to spróbuję zrealizować pomysł utworzenia rządowego biuletynu. Pozwolę sobie jednak zmienić nazwę i z "Dezinformacji" będziemy mieli "Prawdę". "Prawdę", która oświetli umysły wszystkich obywateli i będzie wciskać im niesamowity kit.


RE: Permanentna robocza narada z rzecznikami - Maciej Kamiński - 10.05.2017

A będą może wskrzeszone brifingi, żeby można było kierować poważnie przesadzone zarzuty w kierunku rządu, jak za kadencji Nedzia i Fryca?


RE: Permanentna robocza narada z rzecznikami - Ametyst Faradobus - 10.05.2017

Pomysł tow. Iwana jest bardzo dobry i popieram jego realizację. Jeżeli wolisz "Prawdę" to bardzo proszę, zawsze Albert może zacząć wydawać "Dezinformację". Bryfingi też byłoby fajne, zwłaszcza że sam je organizowałem za kadencji Alberta.


RE: Permanentna robocza narada z rzecznikami - Iwan Pietrow - 10.05.2017

Bryfingi można przywrócić, tylko też, raczej nieregularne.


RE: Permanentna robocza narada z rzecznikami - Hewret von Thorn - 21.07.2017

Szanowna Kancelario!

Kto zostanie nowym dowódcą SZ?
Czy istnieją szanse na powrót Marszałka Wielkiego?
Czy wojsko wymaga reform, bądź zmiany kształtu funkcjonowania?


RE: Permanentna robocza narada z rzecznikami - Maciej Kamiński - 21.07.2017

I kiedy briefing, bo flejmów brakuje?


RE: Permanentna robocza narada z rzecznikami - Ametyst Faradobus - 21.07.2017

O, to mogę zrobić ostatni bryfyng.