Forum Republiki Bialeńskiej
Caryca Aleksandra. - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+---- Dział: Opiniotwórczość (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-76.html)
+---- Wątek: Caryca Aleksandra. (/thread-7692.html)

Strony: 1 2

Caryca Aleksandra. - Piotr Pietrow - 22.05.2017

Szanowni Państwo chciałbym wam powiedzieć coś bardzo ciekawego... Wiele razy nie zgadzałem się z rządzącą opcją i żadna nie była na tyle prze... znaczy głupią aby odebrać mi wszystkie tytuły. Caryca Aleksandra wg. mnie jest powodem do śmiechu, a nie szacunku. Nawet sam Iwan pomimo poparcia Ahmeda (wtedy Tomasza) nie odebrał mi Rusi i nie przemianował jej na nic innego. Widocznie Aleksandra ma o sobie mniemanie "bogini", którą nie jest. 

Z góry mówię, nie interesuje mnie opinia Aleksandry, a jaka jest wasza?

RE: Caryca Aleksandra. - Maciej Kamiński - 22.05.2017

To będzie pełna kłótni noc...

RE: Caryca Aleksandra. - Piotr Pietrow - 22.05.2017

Oj tak. Nie mam zamiaru dać się traktować jak [...]. Smile

RE: Caryca Aleksandra. - Aleksandra Dostojewska - 22.05.2017

(22.05.2017, 22:17:48)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Oj tak. Nie mam zamiaru dać się traktować jak [...]. Smile

Ciężko wróbelkowi być słowikiem.
Prawdy nie ukryjesz. Wink

RE: Caryca Aleksandra. - Tadeusz Krasnodębski - 22.05.2017

Aleksandra chce dobrze, ale nie zawsze jej wychodzi. Wiele jej działań potępiam, ale liczne też pochwalam. Tutaj potrzeba porozumienia i to z obu stron. Zupełnie jak w przypadku Iwana.

Choć w tej sprawie muszę przyznać, że więcej racji masz Ty, Piotrze.

RE: Caryca Aleksandra. - Maciej Kamiński - 22.05.2017

To jedynie proszę o hamowanie języka.

Osobiście boli mnie głupota niektórych ludzi.

Tadeuszu, jak można poprzeć niewiarygodny akt którego nikt przed Jej "majestatem" nie dokonał? Wytłumacz mi bo nawet bunt przeciwko Iwanowi nie skończył się czymś takim. Jeśli uważa się za świętą to niech zostanie "bogiem", a nie Carycą...

RE: Caryca Aleksandra. - Alberto Carlos de Médici y Zep - 22.05.2017

Ja uważam, że Jej Carska Mość jest aż nazbyt łagodna. Zastanawiam się dlaczego nie strzela jeszcze do tej rewolucyjnej słowoczy.

(22.05.2017, 22:22:28)Alberto Carlos de Médici y Zep napisał(a): Ja uważam, że Jej Carska Mość jest aż nazbyt łagodna. Zastanawiam się dlaczego nie strzela jeszcze do tej rewolucyjnej słowoczy.

Jak zwykle jesteś kochany. <3

Niech zacznie strzelać. Nie ma problemu, lecz pamiętajmy że Car Iwan nigdy nie zrobiłby nikomu czegoś takiego jak Jej "Boskość" Aleksandra I-wsza. Wsza rzeczywiście powinno się ją rozgnieść za brak jakiejkolwiek rozmowy z Iwanem w celu zjednoczenia...

Powiem tak Brodria = Demokratyzacja = Elekcja na Cara = Koniec problemów...

(22.05.2017, 22:24:25)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Niech zacznie strzelać. Nie ma problemu, lecz pamiętajmy że Car Iwan nigdy nie zrobiłby nikomu czegoś takiego jak Jej "Boskość" Aleksandra I-wsza. Wsza rzeczywiście powinno się ją rozgnieść za brak jakiejkolwiek rozmowy z Iwanem w celu zjednoczenia...
Powiem tak Brodria = Demokratyzacja = Elekcja na Cara = Koniec problemów...

Nikt Cię na siłę nie trzyma, biegnij do IWANOGRODU, gdzie wcale nie ma objawów megalomanii.

Nota bene, jeszcze wczoraj chciałeś żebym wypowiadała wojnę Iwanowi. Hahahahaah

To już chyba choroba psychiczna.

Znowu ten szept... Boże zna ktoś aleksandryjski? Nie wiem jak można mówić w tym wymarłym dialekcie.

RE: Caryca Aleksandra. - Thomas von Lisendorff - 22.05.2017

(22.05.2017, 22:16:26)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Nawet sam Iwan pomimo poparcia Ahmeda (wtedy Tomasza) nie odebrał mi Rusi i nie przemianował jej na nic innego. 

Wnioskowałem tak, ponieważ byłeś od dłuższego czasu nie aktywny.

(22.05.2017, 22:57:04)Ahmed Husain napisał(a):
(22.05.2017, 22:16:26)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Nawet sam Iwan pomimo poparcia Ahmeda (wtedy Tomasza) nie odebrał mi Rusi i nie przemianował jej na nic innego.
Wnioskowałem tak, ponieważ byłeś od dłuższego czasu nie aktywny.

Wnioskowałeś? To znaczy że mogłem utracić mą kochaną Ruś już wcześniej?

Taka ukochana że zostawiłeś ją na pastwę losu.

Została mi odebrana... Ahmed powiesz mi jak walczyć o coś co mi zostało odebrane?

Ogień zwalczaj ogniem. Postępuj z kimś tak jak ona postępuje z tobą.

Ahmed... Naucz mnie w końcu mikro życia bo mi nie wychodzi...

Czemu uważasz iż to ja powinienem ciebie uczyć ? To ty uczyłeś mnie wszystkiego. Ty, byłeś moim menorem gdy przybyłem do mikronacji w kwietniu 2015 roku.