Forum Republiki Bialeńskiej
XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Trybuna Honorowa Stadionu Narodowego (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-92.html)
+--- Wątek: XII Sezon Ligi Bialeńskiej (/thread-7769.html)

Strony: 1 2

XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Thomas von Lisendorff - 28.05.2017

[Obrazek: norpatrophy.gif]

Szanowni kibice, drodzy menedżerowie.
Już 2 czerwca rozpoczyna się kolejny sezon Ligi Bialeńskiej. Rozgrywki potoczą się tylko w jednej Lidze z racji na małą liczbę drużyn . Ale nie świadczy to o tym iż z pewnością nie zabraknie emocji . 
W XII Sezonie zmierzą się ze sobą 10 drużyn, a oto i one  :
CSKA Piotrogród
Inter Venomania
Kandero JK

Korona Patrykpolis

KS Ibaza

Legia Lisendorff

LKS Tomaszew

Papou

Robotnik Izniewski
Royal Shimontsen

Pierwsze mecze :
2017-06-02 19:00
Kandero JK - Papou

KS Ibaza - LKS Tomaszew
Robotnik Izniewsk - Legia Lisendorff
Royal Shimontsen - CSKA Piotrogród
nter Venomania - Korona Patrykpolis

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Thomas von Lisendorff - 03.06.2017

I Kolejka 

[ATTACHMENT NOT FOUND]

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Robert Dąbski-Hans - 16.06.2017

Kandero nie zaczęło najlepiej, ale myślę, że w tym sezonie rzeczywiście możemy namieszać.

Witam wszystkich po dłuugiej przerwie. Wink

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Thomas von Lisendorff - 17.06.2017

III Kolejka

[ATTACHMENT NOT FOUND]

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Eddard Noqtern - 17.06.2017

Coraz nudniejsza jest Liga z sezonu na sezon. Royal wbija 18 bramek w 3 mecze, Legia 10. Oba kluby nie tracą nic. Tak naprawdę dla nas jedynym emocjonującym meczem jest Royal-Legia. Po co tak grać? Liczę, że powstaną dwie dywizje, albo więcej inaczej to naprawdę nie sprawia żadnej przyjemności. Warto znaleźć chociaż te 4 nowe drużyny.

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Thomas von Lisendorff - 17.06.2017

Niestety, tak jak już mówiłem. Sport nie cieszy się popularnością w Bialenii, a skutki widać w Lidze.

Nie chcę robić żadnych szantaży, ani nic w tym stylu, ale taka gra mnie już po prostu nie ciekawi. Bardzo nie chciałbym rozstać się z Royal, bo to mój pierwszy i rodzimy klub, ale jeśli sytuacja się nie zmieni, to przeniosę klub do innej ligi. Od razu mówię, że mogę pomóc przy zmianach, czy promocji, ale sam tego nie zrobię.

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Iwan Pietrow - 17.06.2017

Edziuś, jak się coś nie podoba, to żegnamy. Nikt narcyza na siłę trzymać nie będzie!

Chyba mnie nie zrozumiałeś, Iwanie. Chciałbym dokonać pozytywnych zmian, chciałbym w nich pomóc. Ja nie stosuje taktyki tchórza, którą ty prezentujesz - nie podoba się to pokazowo odchodzę. Chcę sytuację poprawić, dlatego że włożyłem w to dużo serca i wysiłku. Tylko jeśli nie będzie zaangażowania chociaż kilku osób nic z tego nie wyjdzie. Nie ma co płakać i odchodzić gdy coś się nie podoba - nie bądźmy dziećmi.

No właśnie, Edziuś, nie bądźmy dziećmi. Smile Nie wiem też, o co chodzi z odchodzeniem na pokaz. Nigdy tak nie robiłem, w przeciwieństwie do Ciebie.

Poza tym sytuacji nie poprawisz, mówiąc, że odejdziesz. Smile

Proszę, nie nie do mnie Edziuś. Nazywaj mnie Ned lub Eddard. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem - odejdę jeśli nic się nie zmieni, ale chcę pomóc w zmianach. Po trzecie, tak może to coś zmienić, bo może zaczniemy coś wreszcie zrobić. To może być impuls.

Już się tak nie wynoś ponad wszystkich, Edziuś. Ja po Royal Shimontsen płakać nie będę!

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Eddard Noqtern - 18.06.2017

(17.06.2017, 23:41:20)Iwan Pietrow napisał(a): Już się tak nie wynoś ponad wszystkich, Edziuś. Ja po Royal Shimontsen płakać nie będę!

Prosiłem mnie tak nie nazywać. Z chamem rozmawiać nie będę, który nie umie również czytać ze zrozumieniem.
Liczę jednek, że znajdzie się ktoś chętny do współpracy i zmian.

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Thomas von Lisendorff - 18.06.2017

Panowie, to nie jest wątek do takich rozmów. Ten wątek poświęcony jest rozgrywkom Ligi.

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Maciej Kamiński - 18.06.2017

Postaram się wrócić do logowania się chociaż raz na tydzień.

PS. Czy Andrzej zwolnił już miejsce w reprezentacji?

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Iwan Pietrow - 18.06.2017

Chamem, to jesteś Ty, Edziuś. Myślał, że rozumy pozjadał! Won, wynocha do Razuri, Hajslandczyku!

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Maciej Kamiński - 18.06.2017

Pałka teleskopowa zsuwa się ze ściany.

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Thomas von Lisendorff - 26.06.2017

IV Kolejka
[ATTACHMENT NOT FOUND]

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Thomas von Lisendorff - 03.07.2017

V Kolejka

[ATTACHMENT NOT FOUND]

RE: XII Sezon Ligi Bialeńskiej - Thomas von Lisendorff - 09.07.2017

VI Kolejka
[ATTACHMENT NOT FOUND]