Forum Republiki Bialeńskiej
Akcja Dyplomacja - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Władze Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-6.html)
+--- Dział: Resorty rządowe (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-559.html)
+---- Dział: Ministerstwo Spraw Zagranicznych (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-561.html)
+---- Wątek: Akcja Dyplomacja (/thread-7878.html)

Akcja Dyplomacja - Ametyst Faradobus - 17.06.2017

Zwołałbym Radę Dyplomatyczną, ale zorientowałem się, że nie byłaby ona liczna, zatem wpierw należy uzupełnić jej skład. W związku z tym, tak jak pan Iwan powiedział, ogłaszam akcję pod hasłem AKCJA DYPLOMACJA. Jej celem będzie odnalezienie wśród najlepszego sortu Bialeńczyków, a więc takich którzy zaglądają na forum regularnie, potrafią czytać i pisać kadr dla naszych placówek zagranicznych.

Wymagania dla kandydatów na ambasadorów:
-znajomość języka polskiego,
-kreatywność,
-dobra prezencja,
-elokwencja,
-zaangażowanie,
-znajomość realiów państwa przyjmującego,
-orientacja w tematyce polityki międzynarodowej

Lista dostępnych etatów na placówkach dyplomatycznych:
-Księstwo Sarmacji (proszę @"Hewret Faradobus" o deklaracje w sprawię dalszego zainteresowania),
-Państwo Kościelne Rotria,
-Trizondal,
-Królestwo Hasselandu,
-Federacja Slawonii,
-Republika Suderlandu,
-Mandragorat Wandystanu,
-Królestwo Dreamlandu i Królestwo Elderlandu

Zainteresowanym oferujemy sławę i pieniądze, podziw, zrozumienie, a także możliwość samorozwoju i najedzenia się w czasie bankietów.

[Obrazek: f3dd6479cd5c18950212a6cde9950513]

RE: Akcja Dyplomacja - Hewret von Thorn - 17.06.2017

Przerzuciłbym się na Dreamland i Elderland.

RE: Akcja Dyplomacja - Thomas von Lisendorff - 17.06.2017

Chętnie udam się w służbę dyplomatyczną do Slawonii.

RE: Akcja Dyplomacja - Iwan Pietrow - 17.06.2017

A to ja nie jestem ambasadorem w Wandystanie?

RE: Akcja Dyplomacja - Ametyst Faradobus - 17.06.2017

(17.06.2017, 20:52:06)Hewret Faradobus napisał(a): Przerzuciłbym się na Dreamland i Elderland.

Jest to wykonalne.

(17.06.2017, 21:09:40)Ahmed Husain napisał(a): Chętnie udam się w służbę dyplomatyczną do Slawonii.

Dziękuję, jak wyżej.

(17.06.2017, 21:33:09)Iwan Pietrow napisał(a): A to ja nie jestem ambasadorem w Wandystanie?

A chcesz być nim dalej?

RE: Akcja Dyplomacja - Iwan Pietrow - 17.06.2017

Cytat:A chcesz być nim dalej?

Jak najbardziej, jeszcze jak.

RE: Akcja Dyplomacja - Thomas von Lisendorff - 17.06.2017

Oczekuję zatem oficjalnej nominacji ambasadorskiej.

RE: Akcja Dyplomacja - Hewret von Thorn - 17.06.2017

(17.06.2017, 22:04:24)Ametyst Faradobus napisał(a): Jest to wykonalne.

To proszę.

RE: Akcja Dyplomacja - Maciej Kamiński - 18.06.2017

Nie, Iwan przestał nim być. Odwołałem w kwietniu z ambasad wszystkich, którzy zrzekli się obywatelstwa.
Ciekawiłoby mnie za to, czy obecni reprezentanci w Slawonii (Ronon) i Rotrii (Alberto) chcieliby kontynuować misję.

RE: Akcja Dyplomacja - Ametyst Faradobus - 18.06.2017

Ja wychodzę z założenia, że skoro dawno tam nie zaglądali to nie są zainteresowani. Ronon i tak się nie pojawia, ale koneksje Alberta mogą być cenne, więc jeżeli chciałby wrócić do Rotrii to chętnie się do tego przychylę.

RE: Akcja Dyplomacja - Thomas von Lisendorff - 26.06.2017

Czy mogę otrzymać nominację na ambasadora w Slawonii ?

RE: Akcja Dyplomacja - Ametyst Faradobus - 26.06.2017

Najpierw trzeba poczekać na agrement. Wysłałem w tej sprawie wiadomość do Prezydenta. Możesz natomiast spróbować się z nim skontaktować raz jeszcze i przypomnieć o mojej nocie

RE: Akcja Dyplomacja - Thomas von Lisendorff - 29.06.2017

Pan Prezydent Slawonii chciałby najpierw ujrzeć moją nominację na ambasadora w Slawonii.

RE: Akcja Dyplomacja - Konstanty Jerzy Michalski - 29.06.2017

Ja z wielką chęcią, a ochotą zgłosiłbym się na ambasadora Zielonej Nowiny w Sarmacji.

RE: Akcja Dyplomacja - Maciej Kamiński - 29.06.2017

Coś tak czuję, że to się skończy odmową.

RE: Akcja Dyplomacja - Thomas von Lisendorff - 04.07.2017

Prezydent Slawonii oczekuje mojej nominacji na ambasadora. Sam jestem ciekaw kiedy ona nastąpi.

RE: Akcja Dyplomacja - Ametyst Faradobus - 04.07.2017

Gotowe, wybacz opóźnienie. Myślę, że z uwagi na tryb wydelegowania przedstawiciela osobne listy uwierzytelniające nie są konieczne.

(29.06.2017, 22:16:38)Konstanty Jerzy Michalski napisał(a): Ja z wielką chęcią, a ochotą zgłosiłbym się na ambasadora Zielonej Nowiny w Sarmacji.

Hmmm... a ile oni mają dywizji?

RE: Akcja Dyplomacja - Maciej Kamiński - 04.07.2017

Popraw nazwę wątku z powołaniem ambasadora w Slawonii, bo go zlinczują na powitanie. Wink