Forum Republiki Bialeńskiej
GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Organy i instytucje państwowe (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-9.html)
+--- Dział: Uniwersytet Bialeński (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-133.html)
+---- Dział: Plac Uniwersytecki im. Jana Dzbana (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-143.html)
+---- Wątek: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana (/thread-7931.html)

GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Tadeusz Krasnodębski - 03.07.2017

Z uwagi na kontrowersje związane z postacią Jana Dzbana, postanowiłem rozwiązać problem w sposób demokratyczny. Proszę o głosowanie. Wynik będzie dla mnie wiążący.
Równolegle otwieram głosowanie nad patronem dla Drzewa na Placu. Uwzględniłem wszystkie propozycje, które uzyskały co najmniej jeden głos, z wyłączeniem Zanika, żeby nie daj Boże nie wygrał, bo to byłaby już przesada.

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Tadeusz Krasnodębski - 05.07.2017

Ostatnie pół godzinki oddawania głosów. Zachęcam spóźnialskich. Smile

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Maciej Kamiński - 05.07.2017

Chwała Tobie, odkłamywaczu historii, odkrywco kampanii koreańskiej, najpewniej także patronie duchowym Janusza Bieszka, żeś przemógł opór ludu w tym głosowaniu.

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Hewret von Thorn - 05.07.2017

Moje głosy były decydujące. Smile

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Severino Castiglioni - 06.07.2017

Nie wiem czy jest się czym szczycić. Plac będzie miał wybitnego patrona, zaiste.

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Tadeusz Krasnodębski - 06.07.2017

Gratulacje.

@"Ametyst Faradobus", wygrały propozycje zgłoszone przez Paolo della Chiesa (zaproponował sam siebie i został patronem drzewa) oraz Macieja Kamińskiego i Alberto de Mediciego (obaj zaproponowali Jana Dzbana). Prosiłbym o nadanie im trzem orderu konkursowicza w kolorze brązowym, a jeśli Prezydent ma przewidziane jeszcze jakieś nagrody, to już wspaniale! Wink

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Severino Castiglioni - 06.07.2017

Być patronem drzewa. Dobrze, że nie samym drzewem. Wtedy byłbym Groot. Smile Niemniej dziękuję Ci Tadeuszu, że na mnie zagłosowałeś i tak siłą naszej rodziny osiągnąłem ten, hm, zaszczyt.

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 06.07.2017

Wielki triumf całego postępowego mikroświata!

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Ametyst Faradobus - 06.07.2017

(06.07.2017, 13:12:45)Taddaeus della Chiesa napisał(a): Gratulacje.

@"Ametyst Faradobus", wygrały propozycje zgłoszone przez Paolo della Chiesa (zaproponował sam siebie i został patronem drzewa) oraz Macieja Kamińskiego i Alberto de Mediciego (obaj zaproponowali Jana Dzbana). Prosiłbym o nadanie im trzem orderu konkursowicza w kolorze brązowym, a jeśli Prezydent ma przewidziane jeszcze jakieś nagrody, to już wspaniale! Wink

Dołoży się jakieś folwarki. Mogę to wszystko nadać z okazji końca mojej kadencji?

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Tadeusz Krasnodębski - 06.07.2017

Chyba tak, a kiedy to? Bo wiem tylko orientacyjnie, że w połowie lipca.

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Maciej Kamiński - 06.07.2017

Też bym chętnie poznał datę, którą ktoś za mnie wyliczy.

Okej, policzyłem. I o ile dobrze mi wyszło, 12 tygodni od zaprzysiężenia mija 13 lipca. :o

RE: GŁOSOWANIE: patron dla Drzewa na Placu Uniwersyteckim i kwestia Jana Dzbana - Maciej Kamiński - 06.07.2017

No to juterkiem trza będzie wybory ogłosić. Na szczęście kadencja PPK niebawem mija i nikt mnie nie pozwie za brak tego dwa tygodnie wstecz.