Forum Republiki Bialeńskiej
Test osobowości - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Organy i instytucje państwowe (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-9.html)
+--- Dział: Uniwersytet Bialeński (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-133.html)
+---- Dział: Wydział Prawa i Humanistyczno-Społeczny (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-145.html)
+---- Wątek: Test osobowości (/thread-8080.html)

Test osobowości - Severino Castiglioni - 12.08.2017

Poświęćcie drodzy Bialeńczycy chwilkę i zróbcie dokładnie test oraz pochwalcie się wynikiem. Mnie wyszło, że jestem architektem i w pełni się z tym zgadzam. Smile

Test osobowości

PS. Umieściłem na WPiHS dlatego, że to debata z dziedziny psychologii, a to nauka społeczna.

RE: Test osobowości - Maciej Kamiński - 12.08.2017

Logik niczym Wiluś Brama.

RE: Test osobowości - Severino Castiglioni - 12.08.2017

Trzeci mikronauta analityk. Hmm. Nie dziwi mnie to. Wydaje mi się, że mikroświat głównie przyciąga takie osobowości. Dzięki za wzięcie udziału  Macieju!.

RE: Test osobowości - Tadeusz Krasnodębski - 12.08.2017

Mnie wyszedł Dyskutant.

“Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć.”

Thomas J. Watson

RE: Test osobowości - Hewret von Thorn - 12.08.2017

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]

RE: Test osobowości - Maciej Kamiński - 12.08.2017

Jesteś o dwa punkty procentowe bardziej niechętny życiu towarzyskiemu ode mnie. :like:

RE: Test osobowości - Iwan Pietrow - 12.08.2017

Mnie wyszedł Dowódca.

Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia sterowanego przez innych. Nie pozwól, by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I, co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą, kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną.
-Steve Jobs

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Bardzo ciekawy test. Gdzie go znalazłeś, Paolo?

RE: Test osobowości - Konrad Čech - 11.02.2018

[Obrazek: M6Z0kFR.png]

RE: Test osobowości - Hewret von Thorn - 11.02.2018

@"Paweł Karol Medyceusz Zep"

Będzie jakiś ciekawy wykład o osobowości Bialeńczyków? Big Grin
Jednak pytanie wpierw - czy taka ilość udostępnionych wyników jest wystarczająca...?

RE: Test osobowości - Severino Castiglioni - 11.02.2018

Ja już sobie o tym zapomniałem. Smile Może, może.

RE: Test osobowości - Sheldon Anszlus Lovelace - 12.02.2018

To i ja wstawię mój wynik Big Grin

[ATTACHMENT NOT FOUND]

RE: Test osobowości - Antoni Kacper Burbon-Conti - 12.02.2018

Skoro ma to pomóc przyszłości naszej bialeńskiej nauki...

[Obrazek: 30wpamp_th.jpg]
Znani logistycy: George Washington; George H. W. Bush; Angela Merkel.

RE: Test osobowości - Hewret von Thorn - 12.02.2018

Wciąż ja i @"Maciej Kamiński" to prawdziwi introwertycy. Big Grin

RE: Test osobowości - Severino Castiglioni - 12.02.2018

Muszę to sobie zrobić raz jeszcze i potem napiszę wykład w oparciu o wyniki. Smile

RE: Test osobowości - Sheldon Anszlus Lovelace - 12.02.2018

(12.02.2018, 11:52:32)Hewret von Thorn napisał(a): Wciąż ja i @"Maciej Kamiński" to prawdziwi introwertycy. Big Grin

To by tłumaczyło taki staż Macieja i wiecznie Twoje wiadomości na wierzchu w krzykopudełku Tongue
Takich ludzi nam potrzeba Tongue

RE: Test osobowości - Maciej Kamiński - 12.02.2018

Nie ma to jak siedzieć w pokoju.

RE: Test osobowości - Richard Zimmermann - 12.02.2018

[Obrazek: KrdiXR1.png]

Na samym szczycie panuje samotność, a osoby o tym jednym z najrzadszych i najbardziej uzdolnionych strategicznie typów osobowości wiedzą o tym aż nazbyt dobrze. Architekci stanowią zaledwie dwa procent ludności. Ten typ osobowości jest szczególnie rzadki wśród kobiet, u których odsetek wynosi zaledwie 0,8% – często jest więc im trudno znaleźć osoby myślące podobnie do nich, nadążające za ich niezmordowanym intelektem i niemal szachowymi manewrami. Architekci mają bujną wyobraźnię, lecz są zdecydowani, ambitni, lecz cenią sobie prywatność, niezwykle ciekawi świata, lecz nie marnują energii.

Ciężko się nie zgodzić. Smile

RE: Test osobowości - Severino Castiglioni - 12.02.2018

Masz Richardzie taką osobowość jak ja. Smile