Forum Republiki Bialeńskiej
Witam wszystkich - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+---- Dział: Powitania (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-68.html)
+---- Wątek: Witam wszystkich (/thread-8556.html)

Strony: 1 2

Witam wszystkich - Octavia Mills - 23.11.2017

Witam wszystkich jeszcze raz. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak wirtualne państwo, a odkryłam je przez przypadek i stwierdziłam, czemu by nie spróbować. Przeglądałam sobie ostatnio jak to wszystko wygląda i bardzo mi się to spodobało. Ze względu na to, że jestem tutaj nowa, to proszę was o pomoc, abyście mi pokazali jak to wszysko działa i pomogli jakoś się tu zaklimatyzować. Z góry bardzo dziękuję.  ^^,

RE: Witam wszystkich - Ametyst Faradobus - 23.11.2017

Witaj wśród nas! Czym chciałabyś się zająć w Bialenii?

RE: Witam wszystkich - Maciej Kamiński - 23.11.2017

Witam serdecznie w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza. Cieszę się, że Bialenia jest dla Ciebie początkiem przygody w mikronacjach. Zapraszam do zwiedzania i zadawania pytań. Wink

RE: Witam wszystkich - Octavia Mills - 23.11.2017

(23.11.2017, 22:38:01)Ametyst Faradobus napisał(a): Witaj wśród nas! Czym chciałabyś się zająć w Bialenii?
Sama jeszcze nie jestem pewna, ale myślałam żeby coś robić w waszym banku, bo widziałam, że macie

RE: Witam wszystkich - Ametyst Faradobus - 23.11.2017

Gospodarka jest u nas teraz bardzo dyskutowana. @"Antoni Kacper Burbon-Conti" może z pewnością powiedzieć coś więcej.

RE: Witam wszystkich - Tadeusz Krasnodębski - 23.11.2017

Witamy w naszym państwie! Każdy odwiedzający cieszy, ale przybycie osoby totalnie nowej w tym specyficznym środowisku cieszy podwójnie. ^^ Jeśli raz w to wejdziesz i poczujesz się w mikroświecie dobrze, ciężko będzie Ci to zostawić. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! Smile

Tyle tytułem wstępu. Nazywam się Tadeusz, od paru dni pełnię urząd Prezydenta Bialenii. Jeśli miałabyś jakieś pytania - pisz śmiało!

Co do gospodarki, najlepiej kontaktuj się z Wiceprezydentem @"Antoni Kacper Burbon-Conti", jak Ametyst wspomniał wyżej. Każda pomoc się przyda.

RE: Witam wszystkich - Thomas von Lisendorff - 23.11.2017

Również witam w Bialenii.

RE: Witam wszystkich - Eddard Noqtern - 24.11.2017

Witam Serdeczenie, zapraszam do aktywności w regionach i do zamieszkania w Wolnogradzie. Smile

RE: Witam wszystkich - Antoni Kacper Burbon-Conti - 24.11.2017

Witaj!

To świetna wiadomość, że zdecydowałaś się zarejestrować i dołączyć do Naszej bialeńskiej społeczności! Dzięki temu z pewnością już nie będziesz miała czasu na błądzenie po sieci. Wink

(23.11.2017, 22:40:39)Octavia Mills napisał(a):
(23.11.2017, 22:38:01)Ametyst Faradobus napisał(a): Witaj wśród nas! Czym chciałabyś się zająć w Bialenii?
Sama jeszcze nie jestem pewna, ale myślałam żeby coś robić w waszym banku, bo widziałam, że macie

Cieszę się jeszcze bardziej, ponieważ zainteresowałaś się moją obecnie główną działalnością w Bialenii. Gdybyś miała pytania czy w związku z innymi tematami, czy też w związku z samą gospodarką, to śmiało pytaj. Postaram się kompetentnie na każde odpowiedzieć. Ze swojej strony mogę zaproponować odwiedzenie TEGO WĄTKU, co może okazać się przydatne.
Obecnie jesteśmy w fazie projektowania gospodarki Bialenii, aby była bardziej efektywna i samowystarczalna. Każda para rąk do pomocy się przyda. Smile W sprawie szczegółów zapraszam do komunikowania się prywatnie.

Miłego spędzania czasu w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza! 

RE: Witam wszystkich - Frederick Hufflepuff - 24.11.2017

Witam serdecznie!

RE: Witam wszystkich - AndrzejSwarzewski - 24.11.2017

Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej i oferuję swoją pomoc oraz dobre rady.

RE: Witam wszystkich - Hewret von Thorn - 07.12.2017

Tak jakoś koleżanka "zastygła".
Może warto jakiś pomysł podrzucić na rozruszanie się albo jakiegoś mentora przydzielić? Wink

RE: Witam wszystkich - Maciej Kamiński - 07.12.2017

Mentora mikronacyjnego to bez najmniejszej wątpliwości ma, nie przejmuj się tym.

RE: Witam wszystkich - Octavia Mills - 17.02.2018

Wróciłam do Bialenii!
Przepraszam, za moją nieobecność, ale z przyjemnością wracam do naszej społeczności. Długo mnie nie było i nie mam jeszcze żadnej pracy. Chciałabym coś zacząć, np. w gospodarce. Jestem otwarta na propozycje. ????

RE: Witam wszystkich - Konrad Čech - 17.02.2018

Ahoj! Smile

RE: Witam wszystkich - Karol Medycejski - 17.02.2018

Doskonale, ktoś musi wszak wypełnić lukę po świetnej damie, jaką była Aleksandra Dostojewska-Swarzewska.

RE: Witam wszystkich - Antoni Kacper Burbon-Conti - 17.02.2018

Witaj ponownie!

Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie Ci zapewnić jakiegoś miejsca przy tworzeniu gospodarki, może w przyszłości to ulegnie zmianie. Rozejrzyj i zastanów się, co chciałabyś robić innego. Może studia na Wydziale Nauk Ścisłych z kierunkiem ekonomia?

RE: Witam wszystkich - Octavia Mills - 17.02.2018

Oooo, studia to idealny pomysł, nawet nie wiedziałam, że coś takie na naszej społeczności jest. A jakbym mogła się na nie zapisać?

RE: Witam wszystkich - Antoni Kacper Burbon-Conti - 17.02.2018

Można złożyć wniosek w Kancelarii Rektora.

RE: Witam wszystkich - Mardred von Salvepol-Nova Vita - 18.02.2018

A ja tak w drodze offtopu... Z tym mentorem to nie jest taki głupi pomysł. Kiedyś działał taki system bodaj w Scholandii albo Sarmacji.

No ma co ukrywać. Mikronacje to niezwykle hermetyczne środowisko. Ciężko tu się odnaleźć dopóki nie znajdzie się bratniej duszy z którą można tworzyć jakieś inicjatywy i antagonistów, których należy zwalczać (to drugie chyba ważniejsze). Zupełnie nowym osobom brakuje odwagi, żeby wyjść z inicjatywą. Brakuje też świadomości, że to świat kreowany głównie słowem (tj. jeśli napiszę, że uderzyłem @"Ametyst Faradobus" to on powinien odpisać czy mi oddaje czy idzie na policję).

Swoją drogą - jakie są szanownej pani poglądy gospodarcze? Bo może coś mam do zaproponowania.