Forum Republiki Bialeńskiej
Liga piłkarska. [PRZENIESIONO Z AJ] - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Trybuna Honorowa Stadionu Narodowego (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-92.html)
+---- Dział: Bialeński Związek Sportowy (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-97.html)
+----- Dział: Archiwum Sportowe (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-161.html)
+------ Dział: Puchar Regionów (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-95.html)
+------ Wątek: Liga piłkarska. [PRZENIESIONO Z AJ] (/thread-888.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Re: Liga piłkarska. - MvP - 26.05.2014

Swoją droga w tzw międzyczasi zgłosiła się druga drużyna z Brodii, wiec mamy okrągłe 12.

Re: Liga piłkarska. - Feliks Spirkin - 26.05.2014

Proszę, aby osoby które reklamowały Puchar Regionów w innych państwach, również podały tam ID ligi. :wink: :wink::wink:
ID: 344453

Re: Liga piłkarska. - Feliks Spirkin - 26.05.2014

Z Bialenii czekamy tylko jeszcze na te dwie drużyny:
Reprezentacja Wolnogradu i Polesia Bialeńskiego - Jan Sapieha
Reprezentacja Wschodniego Regionu Przemysłowego - Andrzej Swarzewski

Jeśli zaś chodzić o zagranicę, to z tego co pamiętam brakuje jeszcze jednej drużyny z RLS, jednej z NUPI oraz jednej z Brodrii. :wink: :wink::wink:

Re: Liga piłkarska. - Maciej Kamiński - 27.05.2014

Na Lwa Sapiehę trzeba będzie poczekać do czerwca.

Re: Liga piłkarska. - AndrzejSwarzewski - 27.05.2014

Cytat:Na Lwa Sapiehę trzeba będzie poczekać do czerwca.
A to już niedługo. Wink

Re: Liga piłkarska. - Feliks Spirkin - 27.05.2014

A kiedy pan prezydent dołączy do ligi? :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:

Re: Liga piłkarska. - AndrzejSwarzewski - 27.05.2014

Maile wszystkie mam już wykorzystane na inne konta w xpercie. Muszę chyba nowe stworzyć...

Re: Liga piłkarska. - Ir-Min-Ward - 27.05.2014

Cytat:[quote author="Lehrabia"]Na Lwa Sapiehę trzeba będzie poczekać do czerwca.
A to już niedługo. Wink[/quote]

Tuż przed przybyciem na wyspę, spotkała mnie pewna przygoda. Pracowałem na swoim polu i nagle całkiem wyraznie usłyszałem rozmowę mojego woła z tygrysem.
Tygrys: Wole dlaczego pracujesz tak ciężko dla człowieka ? On wykorzystuje twoją pracę jedynie dla własnych korzyści. Jesteś frajer że tak dajesz się wykorzystywać.
Wół: Pracuje i mu pomagam dlatego że człowiek ma rozum.
Tygrys: Rozum ? Pójdę i ukradnę mu ten cały rozum. Wtedy nigdy żadne zwierzę nie będzie musiało harować w pocie czoła.

Wtem olbrzymi tygrys podszedł do mnie i powiada:

Tygrys: Człowieku słyszałem że masz rozum. Teraz musisz mi go dać bo cie zjem.
Ja : Poczekaj chwile, nie mogę ci go tak po prostu dać. Schowałem go w sekretnym miejscu które znam tylko ja.
Tygrys: To pójdz i go przynieś a ja tu zaczekam.
Ja: A jaką mi dasz gwarancję ,że jak pójdę to nie zjesz mojego woła ? Aby mieć pewność muszę przywiązać cie do drzewa abyś nie narozrabiał nim wrócę.
Tygrys: Dobrze człowieku, ale pośpiesz się.

Gdy związałem tygrysa przy drzewie i zostawiłem go na pełnym słońcu, wróciłem do pracy. Pod wieczór poszedłem w to miejsce i zobaczyłem tylko rozerwany sznur. Za moimi plecami czaił się tygrys gotowy aby mnie pożreć. Wyglądał inaczej niż wcześniej bo w miejscach gdzie był przewiązany sznurem powstały czarne pasy.

Tygrys : Człowieku czy widzisz te czarne pasy na moim ciele ? Mam je bo mnie perfidnie oszukałeś. Zamiast przynieść rozum zostawiłeś przywiązanego na słońcu . Teraz kiedy już się wyswobodziłem muszę cie zjeść.

Kiedy z przerażenia zamknąłem oczy licząc na szybki koniec usłyszałem wystrzał. Jak się pózniej okazało moim wybawcą był młody myśliwy Lew Sapieha. Przechodząc niedaleko zobaczył że jestem w niebezpieczeństwie i zastrzelił tygrysa. Dowiedziałem się od niego że z honorowych powodów musiał opuścić swoją wyspę. Nie chciał powiedzieć dokąd zmierza a jedynie dodał że powróci 1 czerwca. Myślę że ta informacja będzie przydatna dla organizującej się tu nowej ligi piłkarskiej.

Re: Liga piłkarska. - Maciej Kamiński - 27.05.2014

Cytat:Kiedy z przerażenia zamknąłem oczy licząc na szybki koniec usłyszałem wystrzał. Jak się pózniej okazało moim wybawcą był młody myśliwy Lew Sapieha. Przechodząc niedaleko zobaczył że jestem w niebezpieczeństwie i zastrzelił tygrysa. Dowiedziałem się od niego że z honorowych powodów musiał opuścić swoją wyspę. Nie chciał powiedzieć dokąd zmierza a jedynie dodał że powróci 1 czerwca. Myślę że ta informacja będzie przydatna dla organizującej się tu nowej ligi piłkarskiej.
A więc to latanie po lasach zamiast rządzenia ( :mrgreen: :mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen: ) na coś mu się przydało. Big Grin Big GrinBig Grin

Re: Liga piłkarska. - Wiktor Marecki - 27.05.2014

Witam wszystkich serdecznie!
Bardzo ciekawa inicjatywa. MUP praktycznie już padła. Cieszę się, że ktoś wziął inicjatywę we własne ręce i stworzył (WRESZCIE!) konkurencje dla tego trupa. Mam taką małą propozycję dotyczącą formuły rozgrywek.
Może, warto by było dopuścić do ligi, również reprezentacje narodowe państw nie zrzeszonych w MUP? Co Państwo o tym sądzicie?

Re: Liga piłkarska. - MvP - 27.05.2014

Cytat:Witam wszystkich serdecznie!
Bardzo ciekawa inicjatywa. MUP praktycznie już padła. Cieszę się, że ktoś wziął inicjatywę we własne ręce i stworzył (WRESZCIE!) konkurencje dla tego trupa. Mam taką małą propozycję dotyczącą formuły rozgrywek.
Może, warto by było dopuścić do ligi, również reprezentacje narodowe państw nie zrzeszonych w MUP? Co Państwo o tym sądzicie?

Nie reprezentacje narodowe, a regionalne gdyż to turniej regionów a nie reprezentacji narodowych. Co do zrzeszenia w MUP to nie jest ono żadnym argumentem, bo ani Bialenia, ani Brodia, ani Siedmiogród (nie wiem jak sytuascja z NUPIA i Nordią) do MUP nie należą. Co do udziału państw które nie dostały zaproszeń to jak najbardziej jesteśmy otwarci tylko prosimy o zapowiedzenie swojego udziału w tym temacie, żebyśmy mieli jasność kto startuje.

EDYTA: Również witam i przepraszam za swoje złe maniery. Wink

Re: Liga piłkarska. - AndrzejSwarzewski - 28.05.2014

Cytat:Witam wszystkich serdecznie!
My nie rywalizujemy z MUP, zajmujemy się trochę inną dziedziną sportowego, piłkarskiego życia mikroświata. Wink
Oczywiście chętnie przyjmiemy reprezentacje regionów z innych państw. Im nas więcej tym lepsza zabawa. Wink

A co do MUP, no cóż, chcą sobie tworzyć organizację elitarną w której nie ma dla nas miejsca, to musimy się z tym pogodzić. Wink Płakać nie będziemy. Wink

Re: Liga piłkarska. - Feliks Spirkin - 29.05.2014

Liga wystartuje w niedziele! A więc jest to ostatni dzwonek na werbowanie nowych drużyn wraz z selekcjonerami. Może warto byłoby jeszcze podesłać ID ligi do ZSKHiW?

Re: Liga piłkarska. - AndrzejSwarzewski - 29.05.2014

Warto, jak najbardziej.

Ja postaram się dać cynk do Aryunu jeszcze. :wink: :wink::wink:

Posiada ktoś konto w ZSKHiW? Wink Przydałaby się pomoc, aby ktoś zareklamował tam Puchar Regionów.

Re: Liga piłkarska. - Feliks Spirkin - 31.05.2014

Wszyscy gotowi na jutrzejszy start ligi? Smile SmileSmile

Re: Liga piłkarska. - Maciej Kamiński - 31.05.2014

Cytat:Wszyscy gotowi na jutrzejszy start ligi? Smile SmileSmile
Za siebie mogę powiedzieć - gotowy!

Odp: Liga piłkarska. - Feliks Spirkin - 21.07.2014

Przypominam, że istnieje coś takiego jak Puchar Regionów. Dlatego osoby, które się zgłosiły do udziału, są proszone do aktywności w rozgrywkach.

Odp: Liga piłkarska. - Maciej Kamiński - 21.07.2014

Właśnie, bo to wstyd jest, przynajmniej dla tych, którzy codziennie wchodzą na forum.