Forum Republiki Bialeńskiej
RANKING PREZYDENTÓW I - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Wieża medialna w Wolnogradzie (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-103.html)
+---- Dział: Gazeta wBialenii (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-108.html)
+---- Wątek: RANKING PREZYDENTÓW I (/thread-8987.html)

Strony: 1 2

RANKING PREZYDENTÓW I - Frederick Hufflepuff - 14.02.2018

RANKING PREZYDENTÓW "wBialenii" I
LUTY 2018

Szanowni Państwo!

Po raz pierwszy w historii państwowości Republiki Bialeńskiej ośrodek medialny i opiniotwórczy organizuje cykl wyjątkowych głosowań, którego wyniki pozwolą nam ustalić Ranking Prezydentów. Sondaże będą przeprowadzane regularnie, a ich łączne i uśrednione rezultaty skomponują galerię Prezydentów, których czasy rządów najlepiej wspominają i oceniają Bialeńczycy. 

"Rządy którego (których) z Prezydentów Republiki Bialeńskiej były, Twoim zdaniem, najlepsze i najkorzystniejsze dla rozwoju państwa?"
maksimum: 2 zaznaczonych odpowiedzi

Zachęcamy do udziału w badaniach społecznych!

Gazeta "wBialenii"                                                                           

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Hewret von Thorn - 14.02.2018

Ali ibn Abi Talib najlepszym prezydentem!

https://www.youtube.com/watch?v=5S1HuqFHHNg

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Severino Castiglioni - 14.02.2018

Tadeusz i Ametyst. Tęsknię za tą nostalgiczną nutą monarchosocjalizmu.

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - AndrzejSwarzewski - 14.02.2018

Aleksandra!

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Severino Castiglioni - 14.02.2018

Będzie ranking najgorszych i potyczka między Alim a Aleksandrą. Smile

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Frederick Hufflepuff - 14.02.2018

Gazeta nie planuje stworzenia antyrankingu, ale podkreślam, że w przeciągu następnych kilkunastu tygodni będą organizowane kolejne głosowania, a wreszcie - ostateczna rozgrywka.

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Hewret von Thorn - 14.02.2018

Gazeta powróci do pisania artykułów?

Wiedziałem, że takie pytanie zostanie niebawem zadane... Smile Mogę poinformować, że na tę chwilę niestety nie mam takich planów, ale nie wykluczam powrotu do działalności publicystycznej.

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Maciej Kamiński - 14.02.2018

A ja sobie pozwolę zrobić osobisty pełen ranking, myślę, że nikt mi łba nie urwie (lecimy personaliami, nie kadencjami):
  1. Andrzej Swarzewski,
  2. Jan Kaniewski,
  3. Ametyst Faradobus,
  4. Hewret von Thorn,
  5. Eddard Noqtern,
  6. Feliks Spirkin,
  7. Konstanty Jerzy Michalski,
  8. Tadeusz Krasnodębski,
  9. Alberto Carlos de Medici y Zep,
  10. Maria von Primisz,
  11. Aleksandra Dostojewska,
  12. Maciej Kamiński,
  13. Ali ibn Abi Talib.

Pierwszy jest człowiek, który bywał w Pałacu najczęściej, i który rządził w absolutnie najlepszym dla RB okresie, lutym 2014. Bardzo wysoko postawiłem bez większego zawahania osoby, które w krytycznych momentach podnosiły państwo z kolan, nawet jeżeli ich kadencje miały rysy. Potem dwie osoby, za których kadencji aktywność była taka, że ho ho, potem ludzie, którym albo poszła dobrze tylko część kadencji, albo tylko jedna z dwóch, a na końcu osoby, które albo sobie szczególnie wybitnie nie radziły, albo ogółem zrobiły prawie że nic lub dosłownie nic. Obecnego konduktora oczywiście nie liczyłem.

Ciekawe, na ile Maciejowe wyniki będą zgodne z rzeczywistym rankingiem!

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Antoni Kacper Burbon-Conti - 15.02.2018

Ciekawy ranking. Gratuluję @"Tadeusz Krasnodębski" oraz @"AndrzejSwarzewski". Szkoda, że nie miałem okazji być obecnym podczas większej ilości kadencji prezydenckich, a wyłącznie przy Tadeuszu i Ametyście.

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Ametyst Faradobus - 15.02.2018

Mnie dziwi niska pozycja @"Alberto Carlos de Médici y Zep", który przyszedł do Pałacu z konkretnym programem i dobrą ekipą, a jego rządy były po prostu ciekawe.

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Hewret von Thorn - 15.02.2018

A mnie w ogóle dziwi, kto wskazuje na Aleksandrę.

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Sheldon Anszlus Lovelace - 15.02.2018

(15.02.2018, 15:35:09)Hewret von Thorn napisał(a): A mnie w ogóle dziwi, kto wskazuje na Aleksandrę.
A kto na nią nie głosuje? XD

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Ametyst Faradobus - 15.02.2018

(15.02.2018, 15:35:09)Hewret von Thorn napisał(a): A mnie w ogóle dziwi, kto wskazuje na Aleksandrę.

Andrzej i Aleksandra.

(15.02.2018, 17:03:19)Ametyst Faradobus napisał(a):

Andrzej i Aleksandra.

a to nie jest ta sama osoba? Tongue

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - AndrzejSwarzewski - 15.02.2018

W ogóle co się z moją żoną dzieje?

(15.02.2018, 22:06:42)AndrzejSwarzewski napisał(a): W ogóle co się z moją żoną dzieje?
Wydaje mi się że odeszła.

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - Antoni Kacper Burbon-Conti - 15.02.2018

(15.02.2018, 22:12:50)Sheldon Anszlus Lovelace napisał(a):
(15.02.2018, 22:06:42)AndrzejSwarzewski napisał(a): W ogóle co się z moją żoną dzieje?
Wydaje mi się że odeszła.

Dosłownie odeszła.  :roll:

RE: RANKING PREZYDENTÓW I - AndrzejSwarzewski - 15.02.2018

To nie pierwsza śmierć mojej Żony.