Forum Republiki Bialeńskiej
Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Administracja samorządowa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-5.html)
+--- Dział: Rzesza Bialeńska (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-551.html)
+---- Dział: Lew Wolnogradu (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-522.html)
+---- Wątek: Działania w Rzeszy Bialeńskiej (/thread-9029.html)

Strony: 1 2 3

Działania w Rzeszy Bialeńskiej - AndrzejSwarzewski - 18.02.2018

Szanowni Szlachcice i Szlachcianki,
Zostałem wybrany na stanowisko Lwa Wolnogradu. Serdecznie dziękuję wszystkim za zaufanie.
Chciałbym przyczynić się do rozwoju Rzeszy, jednakże będę potrzebował Waszej pomocy. Przede wszystkim prosiłbym o przedstawienie mi sytuacji w Rzeszy, a także działań, które powinienem podjąć w najbliższym czasie.
Chciałbym, żeby ten wątek służył opisywaniu podejmowanych przez nas wszystkich działań, przypominaniu sobie nawzajem o terminach i obowiązkach.
Pozdrawiam i liczę na pomoc w aklimatyzacji na stanowisku. Smile

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Hewret von Thorn - 18.02.2018

Nie mamy herbu/godła Rzeszy.

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - AndrzejSwarzewski - 18.02.2018

Może do tego wykorzystamy talent artystyczny pani Elżbiety?
@"Elżbieta Kaczmarek", czy potrafiłaby Pani i miałaby chęć na stworzenie herbu lub godła Rzeszy Bialeńskiej?

@"AndrzejSwarzewski" A masz czym zapłacić? Big Grin

Nie wiem jak wygląda sytuacja finansowa Rzeszy, najwyżej poproszę o dofinansowanie z budżetu lub wyłożę z własnej kieszeni.

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Antoni Kacper Burbon-Conti - 18.02.2018

Zapewniam dofinansowanie z budżetu. Wink W przyszłości będziemy mogli pomyśleć o własnym budżecie Rzeszy. Ja przypomnę o regulaminie, którego obecnie nie ma.

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Ametyst Faradobus - 18.02.2018

Trzeba w końcu zabrać się za organizację Wolnogradu.

A w jaki sposób proponujesz go zorganizować?

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Maciej Kamiński - 18.02.2018

Proponuję w pierwszej kolejności odnowić sieć kin i salonów tatuażu przy pomocy naszych stolicznianych magów. Bo tako działał wielki Lew Sapieha.

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Elżbieta Kaczmarek - 18.02.2018

Jeśli wiedziałabym jaki miałby być motyw, kolory, szczególne elementy, to mogłabym spróbować swoich sił - oczywiście niczego nie mogę obiecać, bo ostatnio mam problem z komunikacją między sprzętami do rysunku komputerowego, które niekorzystnie wpływają na proces twórczy.

Cieszę się, że jest Pani chętna pomóc, z góry dziękuję. Smile
To teraz musimy przeprowadzić konsultacje w sprawie tego, jak ten herb miałby wyglądać.

(18.02.2018, 16:44:41)AndrzejSwarzewski napisał(a): A w jaki sposób proponujesz go zorganizować?

Tak jak Pan Jezus powiedział.

@"Elżbieta Kaczmarek"

Jeśli nie heraldyka (bo to wcale nie jest łatwa sprawa), to może logo Uniwersytetu Bialeńskiego? @"Tadeusz Krasnodębski" byłby zadowolony bo obecne logo jest takie sobie.
No i przydałoby się uruchomić kierunek związany z grafiką. Może Wydział Sztuk Pięknych? Tongue

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Tadeusz Krasnodębski - 18.02.2018

(18.02.2018, 20:12:17)Hewret von Thorn napisał(a): Tadeusz Krasnodębski byłby zadowolony bo obecne logo jest takie sobie.

To prawda. A gdybyś zechciała zrobić pieczęć dla uczelni, to byłbym wniebowzięty! Oczywiście UB może zapłacić. Mamy środki.

(18.02.2018, 20:12:17)Hewret von Thorn napisał(a): No i przydałoby się uruchomić kierunek związany z grafiką. Może Wydział Sztuk Pięknych?

Jeśli @"Elżbieta Kaczmarek" chciałaby się nim zająć, to nie mam nic przeciwko. Smile

Panowie, Kancelaria Prezydenta ma pierwszeństwo! @"Elżbieta Kaczmarek" ja również poproszę piękne logo!

Chyba powinniście wydzielić osobny wątek...

(18.02.2018, 20:20:34)Ametyst Faradobus napisał(a): Chyba powinniście wydzielić osobny wątek...

Przepraszamy Panie przyszły Mieczniku.  :knebel:

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Ametyst Faradobus - 19.03.2018

Szukamy nowego Lwa?

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Mardred von Salvepol-Nova Vita - 19.03.2018

(19.03.2018, 11:54:23)Ametyst Faradobus napisał(a): Szukamy nowego Lwa?

Znajdźmy Aslana! Aslanie wróć!

RE: Działania w Rzeszy Bialeńskiej - Hewret von Thorn - 19.03.2018

(19.03.2018, 18:59:02)LesterNowowicki napisał(a): Znajdźmy Aslana! Aslanie wróć!

A może być Arkan?

https://www.youtube.com/watch?v=U2AWOwylod4