Forum Republiki Bialeńskiej
Zostałem niesłusznie oskarżony - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Zostałem niesłusznie oskarżony (/thread-9622.html)

Zostałem niesłusznie oskarżony - Iwan Pietrow - 18.08.2018

Szanowni!

Kilka dni temu zostałem bezprawnie zbanowany po uprzednim przedstawieniu przeciwko mej osobie wyimaginowanego aktu oskarżenia. Jeden z funkcjonariuszy Policji Krajowej postanowił wykorzystać swoją pozycję (której w ogóle nie powinien mieć, bo zrzekł się obywatelstwa bialeńskiego), aby w gangsterski sposób zemścić się na mnie. To pokazuje, że w żadnym razie nie jest on sługą Bialenii, a na stanowisku swym urzęduje tylko dla własnej satysfakcji i interesów.
Trudno, można rzec. Nie każdy w końcu potrafi normalnie funkcjonować w mikroświecie. Niestety, tacy ludzie również się zdarzają i trzeba z nimi żyć. Dlatego też wybaczam mu i mam nadzieję, że to zrozumie. Jeżeli chcemy, aby Bialenia wyszła z kryzysu, to musimy wszyscy wspólnie działać na rzecz jej dobra, a nie prowadzić jakieś indywidualne gierki. Musimy w tej ciężkiej chwili się zjednoczyć i dążyć do naprawy zniszczonych struktur państwowych. Niech żyje Bialenia!

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Michael Wolferine - 18.08.2018

Pewnie JLD to zrobił. Przeszukaj BU i się dowiesz.

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Antoni Kacper Burbon-Conti - 18.08.2018

Iwanie, oby kilka Twoich ostatnich zdań było prawdą i obyś naprawdę tak myślał. Wszyscy wiemy, że nie zawsze intencje były czyste. Idźmy dalej, ale będę trzymać Cię za słowo.

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Karol Medycejski - 18.08.2018

To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media, kurwa, nie były w stanie powiedzieć, że Iwana Pietrowa zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te policyjne kurwy, powtarzam: policyjne kurwy, policyjne kurwy tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po kilku dniach uniewinniały! Że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu.

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Antoni Kacper Burbon-Conti - 18.08.2018

Wnioskuję o interwencję Policji Krajowej w związku z powyższą wypowiedzią. Plac Zielony to miejsce publiczne. Takie wyrażenia nie powinny mieć miejsca.

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Bajtuś - 19.08.2018

PK jak widać poszła sobie na urlop.

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Michael Wolferine - 19.08.2018

Jak nie ma PK, to może chociaż KRI zadziałać?

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Iwan Pietrow - 19.08.2018

Wciąż nie nadano mi uprawnień PK...

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Antoni Kacper Burbon-Conti - 19.08.2018

I zapewne szybko do tego nie dojdzie.

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Karol Medycejski - 19.08.2018

No strzelaj, strzelaj do Polaka!

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Elżbieta Kaczmarek - 19.08.2018

Panowie, proszę o spokój.

RE: Zostałem niesłusznie oskarżony - Michael Wolferine - 20.08.2018

(19.08.2018, 22:29:10)Karol Medycejski napisał(a): No strzelaj, strzelaj do Polaka!
Zawsze można strzelać do akaloPy.