Orędzie na miesiąc listopad
#1
Szanowni Obywatele!

Miesiąc listopad jest dla naszego państwa bardzo ważnym punktem w historii, jest początkiem który nastąpił rok temu. Będziemy niedługo obchodzić rocznicę powstania Republiki Bialeńskiej. To czas kiedy powinniśmy podsumować to udało nam się przez ostatni rok oraz to co należy uwzględnić w planach na nasz przyszły rozwój. Jedną z takich kwestii jest gospodarka. Uważam, że sprawienie aby była ona w powszechnym użyciu w naszych bialeńskich, codziennych relacjach jest zadbaniem o rację stanu państwa. Jest tylko jeden podstawowy warunek, który nie był spełniony można powiedzieć od właściwie początku Republiki Bialeńskiej, a więc jest o tyle bardziej palącym problemem to znaczy gospodarka w powszechnym użyciu. Aby to nastąpiło musi być możliwość "odblokowania"  wyłączności w Bialeńskiej Izbie Wymiany i jednocześnie zwiększenie pomocy w nadzorowaniu życia gospodarczego w państwie. Faktyczną rolę nasze bialeny będą spełniać gdy będą używane, będą formą wzajemnego dopingowania się do aktywności i dalszej pracy w Republice Bialeńskiej, a kolejną barierą w rozwoju. Mamy dzisiaj na rynku dużo bialenów na pewno wystarczająco dużo abyśmy mogli zerwać całkowicie z karmieniem inflancji i przejść do działań gdyż tylko te gwarantują nam sukces.

Jeśli chodzi o sprawy związane z przebiegiem uroczystości pojawią się one w komunikatach Rady Doradców tak aby była możliwość zakomunikowania z odpowiednim wyprzedzeniem obywateli.

Życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego na ten miesiąc aby Nasze działania służyły dobru i rozwojowi Republiki Bialeńskiej oraz abyśmy Wszyscy znaleźli w Republice Bialeńskiej dobrą formę spełnienia się, Jan Kaniewski Prezydent republiki Bialeńskiej

Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości