VIII Raport
#1
Cytat:
[Obrazek: ya7Wecs.png]

8 RAPORT RADY PAŃSTWA

[align=center]3 lutego 2015 r.

Szanowni Obywatele!
Rada Państwa swój ostatni raport zwykły. W czasie ostatniego tygodnia wiele się wydarzyło, co ostatecznie dowodzi, że ta kadencja do nudnych nie należy. Zapraszam do zapoznania się naszymi krótkimi komunikatami! Smile

1) W związku z rezygnacją Wiceprezydenta lorda Krzysztofa Razorblade, na stanowisko to powołałem lorda Jana Kaniewskiego.
Marszałkowi bardzo dziękuję za długie tygodnie pracy, bez Ciebie ten rząd nie byłby taki świetny. Smile Nowemu Wiceprezydentowi życzę powodzenia w czasie niedługiej już pracy, liczę na Ciebie!

http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...754.0.html

2) Parlament przyjął projekt zmiany Kodeksu Cywilno-Karnego, w dalszym ciągu nie podjęto decyzji w sprawie zmiany Regulaminu Parlamentu.

Oprócz tego Prezydent zgłosił projekt zmiany ustawy o eutanazji:
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...758.0.html

oraz odpowiedział na interpelację posła Iversena:
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...763.0.html

Zachęcam do szczegółowego zapoznania się z pracami w Parlamencie.

3) W związku z tym, że już luty, przesłaliśmy do Organizatorów wyniki preselekcji do Our Sound 2015. Przypominamy, że Niderlandach reprezentować nas będzie piosenka The Saints Are Coming w wykonaniu Von Thronstahla.

http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...l#msg26665


4) 87.5% ankietowanych uważa, że Raporty Rady Państwa są potrzebne i dobrze wykonywane. Pozostałe 12.5% jest zdania, iż są dobrze wykonywane, aczkolwiek niepotrzebne. Bardzo dziękuję za takie świetne recenzje! Smile

http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...739.0.html

4) W ostatnich dniach przeprowadziliśmy debaty z Księstwem Sarmacji w sprawie zakończenia nieporozumień związanych z Anatolią. O przebiegu rozmów można dowiedzieć się z informacji opublikowanych przez byłego już Wiceprezydenty Krzysztofa Razorblade:
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...746.0.html
oraz komunikatu sarmackiego MSZ:
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=15436


5) W ostatnich dniach doszło do aktywizacji Szczytu Promocji i Rozwoju, który przeszedł do swojej drugiej połowy. Aktywizują się obie komisje: ds. Promocji i ds. Statystyk. Życzę powodzenia i osiągnięcia założeń, co wyjdzie nam wszystkim na dobre. Smile
Oprócz tego w dalszym ciągu trwa konkurs na logo, do udziału w którym zachęcam bardzo serdecznie.

Ogłoszenie o konkursie: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...714.0.html

Obrady Szczytu:  http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...313.0.html


6) W dalszym ciągu na rozpatrzenie oczekuje wniosek Władimira Grutina. Dotyczy on ułaskawienia z kary śmierci oraz umożliwienia powrotu do działalności w Bialenii.
"I ja w dniu dzisiejszym chciałem przeprosić cały naród za działanie na Waszą szkodę. Przeprosić za każde słowo i czyn wymierzony w kierunku Republiki Bialeńskiej i jej dobra ogólnego."- czytamy w liście otwartym.

http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...l#msg27258

W najbliższym czasie Rada Państwa podejmie ostateczną decyzję.


Dziękujemy bardzo za uwagę, już wkrótce ostatni, podsumowujący raport! Smile
(-) Andrzej Swarzewski z zespołem.
N.N
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości