WNIOSKI / PROŚBY / BŁĘDY ...
Tak, tak, to znowu ja. Musiałem dokonać malej korekty pod względem heraldycznym i estetycznym w herbie, dlatego proszę Administrację o podmianę ikonki:

[Obrazek: 5907265_Mockeryshire-properver..png]
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
Dzień dobry,
proszę pana administrację o możliwość moderowania w poddziałach "Gabinet Kanclerza" oraz "Archiwum" (dział "Senat Rządzący") oraz o tymczasowego moda we wszystkich poddziałach brodryjskiego "Monitora" i w nimże.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
(22.08.2016, 01:54:28)Karol Medycejski link napisał(a):Tak, tak, to znowu ja. Musiałem dokonać malej korekty pod względem heraldycznym i estetycznym w herbie, dlatego proszę Administrację o podmianę ikonki:

Stawiasz Radlera za to.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(22.08.2016, 13:40:37)Maciej Kamiński link napisał(a):[quote author=Karol Medycejski link=topic=382.msg56815#msg56815 date=1471823668]
Tak, tak, to znowu ja. Musiałem dokonać malej korekty pod względem heraldycznym i estetycznym w herbie, dlatego proszę Administrację o podmianę ikonki:

Stawiasz Radlera za to.
[/quote]

Może być nawet malinowy Redd's. :*
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
(22.08.2016, 18:03:52)Karol Medycejski link napisał(a):[quote author=Maciej Kamiński link=topic=382.msg56875#msg56875 date=1471866037]
[quote author=Karol Medycejski link=topic=382.msg56815#msg56815 date=1471823668]

Stawiasz Radlera za to.
[/quote]

Może być nawet malinowy Redd's. :*
[/quote]
Nie wymieniaj w mojej obecności tej marki, proszę... Już lepiej pisz te psychotyczne PW.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Macieju, to jak - chcesz tego Redd'sa Radlera, czy nie? Wink
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
No chcę. Opóźnienie wynika z problemów technicznych po mojej stronie (z forum niezwiązanych).
Odpowiedz
Proszę o umieszczenie linku do Wyborów Parlamentarnych na pierwszej stronie Forum - http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...55.new#new

PS. Dałoby się jakoś zbiorczo wysłać PW do grupy użytkowników "Obywatel" - informujący o Wyborach?
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
(23.08.2016, 20:04:22)Ronon Dex link napisał(a):PS. Dałoby się jakoś zbiorczo wysłać PW do grupy użytkowników "Obywatel" - informujący o Wyborach?

Dodając wszystkich obywateli jako odbiorców.

dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Proszę o dział Bałmustan w Bałmucji.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Proszę o nadanie mi uprawnień w dziale Uniwersytetu Bialeńskiego.
N.N
Odpowiedz
Proszę o zarchiwizowanie całego działu Akademii Libertas w związku z jej połączeniem z UB.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Gotowe, jakby co to dział Akademii Libertas jest w archiwum państwowym.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Akademia Wojskowa również staje się częścią UB.
Proszę, aby w UB znalazły się następuję działy:
-Rektorat (zmienić nazwę "Dziekanatowi")
-Wydział Wojskowy (proszę przenieść w to miejsce Akademię Wojskową)
-Wydział Prawa (tutaj: Instytut Prawa z Akademii Libertas)
-Wydział Nauk Społecznych i Politycznych (dotychczasowy Wydział Politologiczno-Socjologiczny)
-Wydział Historii Bialenii (dotychczasowy wydział o tej nazwie + Wydział Architektury)
-Archiwum UB (tam proszę przenieść wszystko pozostałe, a także archiwalne działy Akademii Wojskowej i Akademii Libertas).

Pozdrawiam i bardzo przepraszam za kłopot.
N.N
Odpowiedz
Już biorę się do roboty.

Odpowiedz
Poprosiłbym o uprawnienia moderatora na dział Wydziału Prawa UB, którego zostałem dziekanem.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Od razu nadałem.

Odpowiedz
Proszę o zmianę danych, na Jan Lubomirski- Dostojewski.
Odpowiedz
A podlinkujesz jakiś akt adopcji czy cuś w ten deseń?
Odpowiedz
http://www.caba.oxn.pl/viewtopic.php?id=2613
Proszę.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości