Zaproszenie dla JE Prezydenta Republiki i Narodu Bialeńskiego
#1
[Obrazek: zaproszenie_koronacja_bialenia.png]

Szanowni Państwo,

Mam niewątpliwą przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość Koronacji Roberta von Thorn na Księcia Sarmacji. Wybrany w wolnej elekcji, będzie On panował jako Robert Fryderyk. Tu, na ziemi bialeńskiej, zaproszenie to wybrzmiewa w sposób szczególny. Robert Fryderyk był bowiem Ambasadorem Księstwa Sarmacji w Republice, mieszkał tu i pracował, zawierał przyjaźnie i umacniał przyjaźń między naszymi narodami. Jego panowanie z pewnością będzie naznaczone szczególną życzliwością wobec Bialenii. Mamy nadzieję, że wielu z Państwa postanowi odwiedzić nas w ten szczególny dzień i wspólnie cieszyć się z nadejścia nowych dni w naszych wzajemnych relacjach.

Po części oficjalnej możecie Państwo liczyć na wiele nieoficjalnych niespodzianek, a także spodziewanek; produkty sarmackiego przemysłu monopolowego, oraz dziewczęta i chłopcy ze wszystkich zakątków kraju, z pewnością zaspokoją potrzeby rozrywkowe nawet najbardziej wymagających gości.

A dla konserwatystów mamy przygotowane włosienice, klęczniki z grochem i specjalnie pomniejszone talerze postne.

Mam nadzieję spotkać Państwa w Sarmacji 10 lutego o 19!
Defloriusz Dyman książę Wander
Ambasador Księstwa Sarmacji w Republice Bialeńskiej
Odpowiedz
#2
Ekscelencjo Ambasadorze,

Najmocniej dziękuję za zaproszenie. Choć nie będę już 10 lutego Prezydentem Republiki, na pewno pojawię się na uroczystości - jeśli nie jako przedstawiciel bialeńskich władz, to jako gorący sympatyk i przyjaciel Narodu Sarmackiego.

Proszę przyjąć i przekazać serdecznie pozdrowienia Jego Książęcej Wysokości Robertowi Fryderykowi oraz Społeczeństwu Księstwa.

Z wyrazami szacunku,
(-) Tadeusz Krasnodębski
Prezydent Republiki Bialeńskiej
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#3
Kto był? Jak było? Podobało się?

Osobiście byłem tylko podczas części oficjalnej.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#4
Wizytę złożył @"Tadeusz Krasnodębski" w moim imieniu, więc niech on przekaże szczegóły i relację. Wink
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz
#5
Bardzo długo, ale i bardzo dopracowane. Mimo że trwało 4 godziny (moim zdaniem to trochę przesada, tym bardziej, że to sobota i ludzie mogą mieć inne plany), to ten czas był praktycznie cały zapełniony. Najbardziej zaskoczyła mnie ilość osób zaangażowanych i w ogóle obecnych na koronacji. Szkoda, że w Bialenii nie ma takich pokładów ludzkich.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#6
Nam raczej nie udało by się zebrać wszystkich głów państwa, nawet i 15 listopada.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości