[Vincisburg]Zgromadzenie Rady Rodu.
#1
[Obrazek: XB195223.jpg]

W Vincisburgu wszędzie bębniono w tarabany i bębny. Mieszkańcy zgromadzeni na Placu przed Ratuszem ustawili się w dwóch szeregach. Potem zaczęły grać trąbki. Nad głowami mieszkańców przeleciały dwa samoloty z symbolami rodowymi rodu "von Vincis". Mieszkańcy odśpiewali hucznie kilka piosenek, oczekując na Radę Rodu.
Po dziesięciu minutach na Placu zjawiło się kilka rumaków, wszystkie były kare. Orszak prowadził wysoki, ubrany na czarno mężczyzna z białą peruką na głowie i trójgraniastym kapeluszem. Natychmiast został otoczony przez Gwardię Miejską, ubrana w stare, nowożytne i tradycyjne mundury. Wszyscy jeźdźcy zeszli na ziemię i udali się w kierunku Ratusza. Tłum bił brawo. Niski, ubrany w elegancki smoking kamerdyner z kartką w dłoniach, czytał na głos:
- Ziemia Vincisburga wita Seniora Rodu, Ivana Dymitra von Vincis-Kazakova, oraz Radę Rodu - kolejno;
1. Konstantego Jerzego Michalskiego.
2. Tomasza Rabotowicza (Akrypę).
3. Hugona Hewreta von Vincisa.
4. Cara Aleksandra I.
5. Małżonkę carską Aleksandrę Dostojewską.
6. Marię von Vincis-Primisz, małżonkę Seniora.
7. Carewicza Mikołaja von Vincisa/vel Hyjek.
Członkowie Rodu udali się do Ratusza, do sali Zgromadzeń. Stał tam tługi stół, kończący się ogromnym krzesłem, na którym zasiadł Senior.
- Proszę o potwierdzenie swej obecności członków rodu.

[Obrazek: Lord-Beckett-lord-cutler-beckett-17476366-424-304.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Vincisburg]Zgromadzenie Rady Rodu. - przez Ivan von Lichtenstein - 05.12.2014, 22:40:50Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości