Aktywizacja Ajszaburga
#1
Stwierdziłem, że fajnie byłoby zaktywizować Ajszaburg- stolicę dawnego Wschodniego Regionu Przemysłowego, którym się przez jakiś czas zajmowałem. Pytanie tylko, czy byliby chętni, żeby się w to bawić.
Chciałbym, żeby było to miasto "zamieszkałe, tj. posiadające co najmniej dwóch mieszkańców" i aktywne. Utrzymane byłoby ono w narracji robotniczej, zbliżonej do dawnego WRP.

Jeśli będą chętni, to statut napiszę od ręki, w stylu Małej Konstytucji Wschodniego Regionu Przemysłowego: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...ml#msg3838

Odtworzenie WRP byłoby już trudniejsze, bowiem zgodnie z ustawą o podziale administracyjnym: "W przypadku, gdy co najmniej trzy miasta, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie oraz zamieszkałe łącznie przez co najmniej dziesięć osób, złożą stosowny wniosek do Prezydenta, podpisany przez przedstawicieli tychże miast, możliwe jest utworzenie jednostki podziału administracyjnego. Likwidacja tejże jednostki następuje, gdy nie spełnia ona wymagań."

Aczkolwiek stopniowo będziemy mogli to osiągnąć, zacznijmy od stolicy Ajszaburgii! Smile Towarzysze, zgłaszajcie się do odbudowy miasta klasy robotniczej. Pomożecie?!


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BPutQMUXMjs[/youtube]

Idziemy razem w jednym szeregu
Górnik z rolnikiem, hutnik i chłop
Ręce wzniesione w góre ku niebu
Wokoło wszędzie panuje mrok

N.N
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Aktywizacja Ajszaburga - przez AndrzejSwarzewski - 01.02.2015, 14:57:40Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości