Port Morski Topolno [WYDZIELONO Z DB]
#1
Port Morski Topolno leży w ujściu rzeki Topolówki, która wpływa do Oceanu Wirtualnego Północnego.


[Obrazek: vwpb.jpg]
U wejścia do portu, znajduje się Rafineria "Topolnica", stąd wielkie tankowce są częstymi gośćmi w Topolnie - widok na rafinerię z prawego skrzydła mostka wpływającego tankowca...

[Obrazek: fnec.jpg]
... oraz ze stanowiska sternika.

[Obrazek: h587.jpg]
Mniejsze statki mijają rafinerie i nabrzeża służące cumowaniu tankowców i wpływają wgłąb Topolówki.

[Obrazek: c0kr.jpg]
Uniwersalny towarowiec w drodze do znajdujących się kilka kilometrów od ujścia rzeki nabrzeży portowych. Na północnym brzegu stare dzielnice mieszkaniowe.

[Obrazek: 52g9.jpg]
Rozwijające się dynamicznie Topolno rozrasta się wzdłuż brzegów Topolówki, wpływając wgłąb portu można zauważyć coraz nowocześniejsze dzielnice miasta.

[Obrazek: tg7a.jpg]
Nowoczesne mosty o odpowiedniej wysokości umożliwiają swobodny ruch statków i nie utrudniają komunikacji w mieście - zastąpiły one dawne mosty zwodzone.

[Obrazek: k6pp.jpg]
Widok z mostka statku zbliżającego się do pierwszego mostu na Topolówce - rozbudowujące się miasto i port wcina się coraz dalej wgłąb lądu.

[Obrazek: hg7o.jpg]
Nowoczesny port Topolno zatrudnia całą rzeszę pilotów, dysponującymi szybkimi i nowoczesnymi motorówkami...

[Obrazek: 83yy.jpg]
... jest to niezbędne gdyż oprócz statków towarowych po Topolówce pływa wiele małych jednostek pływających, obsługujących przedzielone rzeką miasto, a same statki towarowe wpływają nawet kilkanaście kilometrów w głąb rzeki.

[Obrazek: e84r.jpg]
Z pokładu motorówki pilotów widać, że na wejście do portu oczekują już kolejne dwie jednostki - wielki kontenerowiec i statek wycieczkowy.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Port Morski Topolno [WYDZIELONO Z DB] - przez Ronon Dex - 30.01.2014, 21:11:03Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości