Historia miejscowości
Witam!

Najchętniej ten wątek dałbym gdzieś w Regionach, ale nie ma tam dobrego miejsca - w samym dziale nie da się pisać, a robienie sześciu identycznych tematów w każdej prowincji i w AJ jest wg mnie średnim pomysłem. Dlatego tworzę ten oto w Sali Historycznej.

Cel tego wątku to przede wszystkim spisanie historii poszczególnych ośrodków na terenie naszego państwa. Na razie to wielka biała karta, a długie dzieje bialeńskich miast na mikroscenie po prostu nie istnieją.

Co jakiś czas będę tu zamieszczać opisy dziejów różnych ośrodków. Zachęcam do tego każdą zainteresowaną osobę. Proszę też, aby zgłaszać swoje pomysły i zastrzeżenia do już napisanych opisów. Po uzyskaniu akceptacji aktywnej lub (jak mam nadzieję taka się nie pojawi) milczącej będę zamieszczać te opisy w artykułach o miastach w RB na micropedii.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.

Wiadomości w tym wątku
Historia miejscowości - przez Maciej Kamiński - 05.03.2014, 19:53:05

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości