[KURIA PROKONSULARNA] - I sesja
(16.04.2016, 12:39:29)Markus Wettin link napisał(a): [quote author=Heinrich Hewret Wettin link=topic=5083.msg45510#msg45510 date=1460802835]
W jakim sensie?

Pobawić się w RCA. Tongue Jednakże rozsądniej będzie po prostu ulokować Victorię w miejscu Lahazydii. Ciekaw jestem czy do Victorii wróciłby Dan Mark?

(16.04.2016, 12:35:27)Frederick Hufflepuff link napisał(a):
Cytat:Santania i Burgia to nie jest problem,

Dla Ciebie Santania i Burgia nigdy nie była problemem, nawet wtedy, kiedy potrzebowała wsparcia i radykalnych, pozytywnych zmian, to nigdy tego nie zauważałeś. I się skończyło, jak się skończyło...

Nie zaczynaj znowu. Proponował Tobie reaktywację SiB w Bialenii, to nie chciałeś.

Cytat:Ten intermikronacjonalizm, w tym przypadku, jest gwoździem do trumny dla wielu państw polskiego mikroświata - a właściwie był, bo one już nie istnieją.  Wink

Z tego co mi wiadomo to jedynie Królestwo Victorii upadło z państw, których byłem współzałożycielem.  ;*
[/quote]

No właśnie - reaktywacja SiB w Bialenii nikogo by nie zadowoliła, natomiast do listy państw, które upadły przez Ciebie, a których nie musiałeś być przecież współzałożycielem, należy dodać jeszcze Santanię i Burgię, Skandynawię, Islamską Federację i wiele innych. Wink
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Wiadomości w tym wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości