[DYSKUSJA] Ostateczne rozwiązanie kwestii Lahazydii
#6
Cytat:Od początku mojego powrotu do kraju zastanawiałem się w ogóle nad sensem tej Lahazydii... I do dzisiaj nie doszedłem do tego czemu to niby ma służyć i po co to jest. Właśnie sprawia to na mnie wrażenie tworu "na siłę".
W pewnym sensie tak. Reaktywacja Cesarstwa Valhalli okazała się klapą na całej linii, więc dla zagospodarowania terenu wzięto coś mające jakiekolwiek oparcie w tradycji (w tym wypadku - historii przedinternetowej). Do wyboru były jeszcze: twór wzięty totalnie z czapy, twór oparty o rozwiązania luźno zaczerpnięte z Rotrii (a konkretniej o "regułę": "każdy mieszkaniec był, jest lub będzie patriarchą") i twór całkowicie obdarty z czegokolwiek.

Zresztą, żeby się nadmiernie nie rozwodzić, dla tych umiejących wykonać sztuczkę z wejściem na stare forum polecam ten wątek: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=4263.0
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątkuUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości