Propozycja współpracy międzynarodowej.
#1
[Obrazek: 6zsFNrJ.png]

BIALEŃSKA AGENCJA KOSMICZNA

Propozycja współpracy

Bialeńska Agencja Kosmiczna proponuje Hasselandzkiej Agencji Kosmicznej oraz Brodryjskiej Agencji Kosmicznej zawarcie trójstronnej umowy dotyczącej współpracy naszych programów kosmicznych oraz podejmowania wspólnych działań dotyczących przedsięwzięć w v-kosmosie.

Uważamy, że tylko wspólny wysiłek naszych państw i agencji kosmicznych jest w stanie podołać złożonym problemom działań w kosmosie, a połączone działania są w stanie sprostać ogromnym wydatkom i trudnościom ekonomicznym i technicznym jakie niesie za sobą rozwój techniki kosmicznej, budowa baz orbitalnych, baz rozmieszczonych w różnych punktach naszego układu słonecznego, a także w przyszłości organizacji wypraw poza nasz system słoneczny.

Jeżeli KH jest zainteresowane współpracą to wkrótce będziemy mogli przystąpić do sformułowania traktatu dotyczącego współpracy w zakresie badań v-kosmosu, dzielenia się technologia kosmiczną oraz do pierwszego wspólnego przedsięwzięcia jakim byłaby budowa dużej, międzynarodowej stacji kosmicznej na orbicie Pollinu.

Przedstawiciel z ramienia Bialeńskiej Agencji Kosmicznej oraz Bialeńskiego Programu Kosmicznego
(-)
Ronon Dex
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Propozycja współpracy międzynarodowej. - przez Ronon Dex - 25.05.2016, 10:24:33Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości