Siły Specjalne - analiza potrzeb i możliwości
#1
Na wprowadzeniu chciałbym zaznaczyć iż Siły Specjalne wkluczają użycie Broni Pancernej jaką są zwane potocznie czołgi. Nie możemy sobie pozwolić na prowadzenie działań specjalistycznych z użyciem sprzętu dlatego też proponuję sugeruję przystosowanie do standardów Sił Specjalnych i utworzenie:

- Dwóch Brygad Zmechanizowanych które zostaną pozbawione sprzętu ciężkiego, zostaną tam tylko pojazdy opancerzone oraz ciężarówki. Logistyka musi działać w nich na poziomie ciężarówek i lekkich pojazdów które będą w stanie poradzić Sobie z różnie ukształtowanym terenem.

- Przydało by się także zaplecze lotnicze które desantowałoby poszczególne jednostki za linie wroga, lecz tutaj liczę na sugestię marszałka oraz dowódcy lotnictwa ile i jakiego sprzętu może mi udzielić do stworzenia takich wojsk.

- Oraz najważniejsze Marynarka Wojenna dobrym pomysłem byłoby przydzielić kilka lotniskowców i pojedynczych okrętów do pełni możliwości Sił Specjalnych.

Czekam teraz na wypowiedź Marszałka i dowódców tych jednostek.
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Siły Specjalne - analiza potrzeb i możliwości - przez Piotr Pietrow - 09.08.2016, 00:40:23Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości