Misja wojskowo-geograficzna
#30
Cytat:Ok, to dobry pomysł i zabawa na kilka tygodni, jak nie miesięcy. I bardzo dobrze, bo to będzie nam nieustająco nakręcać aktywność. Musimy na maksa wykorzystać kolonizację Anatolii, bowiem więcej terenów zapewne nigdy nie zdobędziemy. A taka kolonizacja może tworzyć naprawdę dużo aktywności, jeśli dobrze się ją przeprowadza.
No właśnie o to mi chodzi - najpierw misja i relacja. Potem zabezpieczenie terenu i jakieś stopniowe inwestycje od samych podstaw, nawet niektóre od "szczerego pola". To jest ciekawa zabawa właśnie na parę miesięcy, a nie machnąć mapkę - dwie poprawki i koniec inicjatywy, bo dalej nie ma co wymyślać (kolejne miasto, kolejna droga, kolejny tor kolejowy). A tak będziemy mieli zajęcie na dłuższy czas, a i gospodarka zyska, bo tam nic nie będzie uznawane, że jest - wszystko trzeba będzie zbudować, korzystając z elementów gospodarczych itd.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Misja wojskowo-geograficzna - przez AndrzejSwarzewski - 03.04.2014, 15:56:52Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości