Rozpoczęcie działalności Związku Bialenii i Brodrii
Szanowni Brodryjczycy oraz Bialeńczycy,
29 grudnia wejdzie w życie Traktat o powołaniu Związku Bialenii i Brodrii. Wbrew pozorom zostało niewiele czasu. Chciałbym, abyśmy porozmawiali o rozpoczęciu działalności i przygotowali się do tego.
Zachęcam do rozmów wszystkich obywateli oraz mieszkańców bialeńskich i brodryjskich. 

Pierwszą kwestią jest kwestia osoby pełniącej funkcję Sekretarza Generalnego ZBiB. W artykule 9. czytamy:

Cytat:Kadencja Sekretarza Generalnego Związku Bialenii i Brodrii trwa cztery tygodnie. Osobę pełniącą tę funkcję wyznaczają naprzemiennie głowy państw członkowskich. Zastępcą Sekretarza jest osoba wskazana przez głowę drugiego z państw.

Kto powinien jako pierwszy wyznaczyć Sekretarza. Myślę, że powinniśmy bez większego problemu dojść do konsensusu. Ja szybciej skończę kadencję prezydencką niż Jurij, więc proponuję, żeby to do mnie należałoby wyznaczenie pierwszego Sekretarza Generalnego. Aczkolwiek, jeżeli ktoś ma coś przeciwko, to mogę ustąpić.

Wiadomości w tym wątku
Rozpoczęcie działalności Związku Bialenii i Brodrii - przez AndrzejSwarzewski - 05.12.2016, 15:39:47

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości