Kwestie techniczne gospodarki
#12
(22.05.2017, 14:52:49)Tadeusz Krasnodębski napisał(a): Skoro będzie można zarabiać (jak reguluje ustawa zmieniająca autorstwa Macieja, która mam nadzieję zaraz wejdzie w życie), można też zrobić podatek dochodowy.
No i ustalić, na co właściwie przeznaczać pieniądze... Można np. pobierać opłaty za prywatne wiadomości (teraz to chyba mamy?), jakieś urzędowe opłaty za składanie wniosków itd. Wtedy byłby wymóg, żeby do każdego wniosku dodawać załącznik w postaci "wydruku" potwierdzenia wpłaty.
Fajnie byłoby też wprowadzić znowu obowiązek meldunkowy i pobierać czynsz - w zależności od miejsca. Wolnograd może być najdroższy, a jakieś małe wsie - najtańsze. No i to wpłynęłoby też pozytywnie na Rzeszę, bo te wszystkie miasteczka byłyby ciekawsze.

Przepraszam, ale trzeba to też jakoś uregulować z Brodrią. Bo to trochę głupio jeśli obywatel Carstwa miałby płacić podatek dwojga podatków, z racji bycia obywatelem RB.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kwestie techniczne gospodarki - przez Hewret von Thorn - 08.01.2017, 00:40:53Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości