Permanentna robocza narada z rzecznikami
Drodzy Kuledzy,

tow. Pietrow słusznie zwrócił uwagę na nikłą publiczną aktywność xięcia Medycejskiego, mojego rzecznika. Z kolei on sam już wcześniej zapowiadał taki stan rzeczy przedstawiając mi, mimo wszystko, szereg ciekawych pomysłów. Pomyślałem i wpadłem na genialny pomysł, który dziś zrealizowałem mianując tow. Pietrowa na stanowisko mojego drugiego rzecznika. Niech rozkwitnie tysiąc kwiatów, rzekłem sam do siebie, niech rywalizują różne szkoły dezinformacji.

Mam nadzieję, że oboje będziecie ze sobą współpracowaly, ale i konkurowaly w celu zwiększenia jakości usług. Tego lepszego czekają nagrody w postaci tytułu ministra bez teki, służbowej limuzyny oraz odznaczeń. Bardziej leniwy zostanie być może mianowany wiceprezydentem na czas mojej nieobecności pod koniec miesiąca i przejdzie do historii jako parszywy bumelant.

W tym wątku będziecie się mogli naradzać i koordynować swoje działania. Czekam na Wasze propozycje. Xiążę Rzecznik zapowiedział publikację biuletynu rządowego Dezinformacja. Pomysł ten uważam za wart zrealizowania. Możecie to zrobić wspólnie, a jeżeli autor pomysłu się nie raczy odezwać Car-Rzecznik mógłby mu go ukraść. Nie wykluczam też publikacji dwóch biuletynów, jeżeli taka będzie Wasza wola.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]

Wiadomości w tym wątku
Permanentna robocza narada z rzecznikami - przez Ametyst Faradobus - 02.05.2017, 17:54:10

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości