Zaproszenie na Wielką Debatę
#1
Exclamation 
Cytat:
[Obrazek: ?url=i.imgur.com%2FvdUQ0qe.png]

Szanowni Lennicy Rzeszy i Plenipotenci jej wolnych miast,
Wszyscy zainteresowani przyszłością Rzeszy Bialeńskiej.


Prezydent Republiki Bialeńskiej Ametyst Faradobus, Gabinet Prezydenta oraz Lew Wolnogradu, w mej skromnej osobie, mają zaszczyt zaprosić wszystkich na Wielką Debatę dotyczącą przyszłości Rzeszy Bialeńskiej, pewnych aspektów prawnych i jej dalszej, wewnętrznej organizacji.

Nie ulega wątpliwościom, że sytuacja naszego Związku wymaga zmian. Stagnacja Rzeszy to przykra rzeczywistość, którą wspólnymi siłami chcielibyśmy odesłać w niebyt. Nic jednak nie uda się osiągnąć samemu - stąd pragnienie wspólnych rozmów odnośnie tego, jak Związek powinien wyglądać, na jakich zasadach funkcjonować i czym się charakteryzować; co powinniśmy w nim zostawić, a z czego definitywnie zrezygnować.

Wielka Debata będzie jedną z serii wielu debat, jakie organizowane są z inicjatywy Prezydenta Faradobusa. Ta dotycząca Rzeszy Bialeńskiej rozpocznie się już 14 maja w godzinach późnopopołudniowych w Wolnogradzie. Mamy nadzieję, że nikogo nie zabraknie!


Z kolosalnym pozdrowieniem,

(-) Ametyst hr. Faradobus
Prezydent Republiki Bialeńskiej

(-) Tadeusz lord Krasnodębski SJ
Lew Wolnogradu
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zaproszenie na Wielką Debatę - przez Tadeusz Krasnodębski - 04.05.2017, 21:46:46Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości