Ku lepszej Bialenii
Szanowni Obywatele!

Wszyscy wiemy z jaką sytuacją mamy obecnie do czynienia. Nie jest ciekawie i musimy to zmienić. Niestety Prezydent Faradobus nie będzie w stanie wystartować w nadchodzących wyborach, w związku z czym ów obowiązek spada na mnie. Zdaję sobie sprawę z tego, że bycie Prezydentem to wielka odpowiedzialność - za kraj, za całą społeczność. Uważam jednak, że przez tyle lat aktywności zebrałem już pewne doświadczenie i wiem jak działać, aby było dobrze. Nawiązując do mojej kampanii wyborczej sprzed ponad roku, chciałbym, aby ta również miała za cel osiągnięcie spokoju i profesjonalizmu. Do tego zakresu dodałbym jednak jeszcze jedną nazwę - aktywność. Bez tego nie zrealizujemy zamierzonych celów. A będzie ich kilka i będą prezentowane stopniowo, w oddzielnym wątku. Tymczasem naśladując pomysł mojego kolegi - Tomka Dostojewskiego - wykorzystam ten wątek do zebrania odpowiedniej ilości podpisów. Mam nadzieję, że wyrazicie zgodę na to, abym wziął udział w wyborach. Za każdy podpis będę bardzo wdzięczny.

/-/ Iwan Pietrow
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Ku lepszej Bialenii - przez Iwan Pietrow - 02.11.2017, 15:58:49

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości