Ku lepszej Bialenii
Cytat:Piott Pietrow udziela się w IV Rzeszy i należy do SS. Jak to skomentujesz Iwanie?

Podjąłem już w tej sprawie odpowiednie kroki.

Cytat:Odpowiedziałbyś może na mój zestaw pytań rzuconych na początku wątku z debatą prezydencką?

Oczywiście!

Cytat:Jakie jest najlepsze nadzienie do naleśników?

Nutella <3 (wiem, że jest paskudnie niezdrowa i zawiera w sobie utwardzony olej palmowy, ale od czasu do czasu można nią sobie osłodzić życie).

Cytat:Czy planowane jest trzymanie się doktryny polityki zagranicznej?

Doktryna polityki zagranicznej powstała dawno temu i na dzień dzisiejszy zawiera pewne nieaktualności. Niemniej jednak jest to dobry dokument, z którego jak najbardziej trzeba korzystać.

Cytat:Jaka jest planowana częstotliwość wynagradzania obywateli folwarkami?

Folwarki uzyskujemy za aktywność na rzecz Republiki Bialeńskiej. Dlatego też uważam, że nie należy ograniczać się do rozdawnictwa tych dóbr wyłącznie w święta narodowe. Jako Prezydent będę stale monitorował działania obywateli i nagradzał ich według dokonań.

Cytat:Czy kandydat planuje prezydenturę na Kaniewskiego (stabilizacyjną) czy na wypadanie z szoferki (podgrzewanie atmosfery)?

Wypadanie z szoferki bardziej szkodzi, niż przynosi korzyści. Dlatego też nie będę chciał opierać swej prezydentury na gorącej atmosferze. Aby Bialenia rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatnie, potrzebne jest działanie stabilizacyjne.

Cytat:Skoro to już zostało poruszone, jaki jest stosunek kandydata (w kilku zdaniach) do idei odrodzenia naszego małego imperium?

Wypowiadałem się już na ten temat. Jestem pozytywnie nastawiony do idei odrodzenia stowarzyszenia. Tym razem potrzebna będzie inna forma współpracy, o czym szerzej mówię w moim programie wyborczym.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Ku lepszej Bialenii - przez Iwan Pietrow - 02.11.2017, 15:58:49

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości