WKNF nie działa
(04.11.2017, 16:53:33)Paolo Carlo de Medici y Zep napisał(a):
(04.11.2017, 16:45:03)Sheldon Anszlus Lovelace napisał(a):
(04.11.2017, 16:38:43)Paolo Carlo de Medici y Zep napisał(a): Zlikwidować ją i tą sztuczną gospodarkę.
Pisze się "tę" gospodarkę, a nie "tą" proszę ja Ciebie Big Grin
Dlaczego, może akurat wytworzyłaby ona dodatkową aktywność.
Zauważyłem, że dąży Pan do tego, aby w Bialenii była sama polityka. Czy to moja dobra obserwacja?
Jak tak to dlaczego się tak ograniczać?
Nie lubię jak coś nie działa. Szczególnie, gdy teraz nikt nie ma pomysłów i chęci do działania (co się zmienia od kilku dni). PS Myślałem, że w Bialenii zawsze jesteśmy zwyczajowo na ty.
Proszę, nie sprzeczajcie się, nie taki jest cel tego wątku. Chcę coś osiągnąć, a nie dodatkowo podzielić obywateli.

Cytat:Zlikwidować ją i tą sztuczną gospodarkę.
Komisja w tej formie może i nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale nie ma niczego w zamian, więc złym pomysłem jest się jej pozbywać. Co do "sztucznej gospodarki" powiem okrutnie - sztuczne państwo, sztuczna gospodarka. A aktywność zawsze może wzrosnąć. 
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
WKNF nie działa - przez Antoni Kacper Burbon-Conti - 04.11.2017, 15:43:05

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości